Filippo napisał(a):

Zurawski nie wyroznial sie ani na plus ani na minus w porownaniu do reszty. Oprocz Pareiki i Chaveza i moze Meliksona cala druzyna zagrala niemiłosiernie słabo.
Maaskant jest upartym osłem, przekonanym o własnej wielkości. Dlatego MIZERNY Siwakow bedzie grał, a Garguła siedział..Siwakow ktory w lecie i tak odejdzie z Wisły i nie jest przyszłoscia tej druzyny.. Tak slabego pilkarza jak Branco nie widzialem w Wisle od jakiś 10 lat, kompromitacja klubu by trzymac kogos takiego w skladzie, junior zagralby lepiej.
Górnik powinien nas rozjechać 5:0. Przez cały mecz nie mielismy nawet jednej sytuacji na bramke...
|
Zgadzam sie Maskant to uparty bałwan i narcyz - kto to jest siwakow i jakis bbbra co branco? a gdzie byli Garguła i Burliga? naprawde to juz takim wielkim trenerem trzeba byc aby prostych rzeczy nie widziec?