The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.04.2011, 00:22
Pozwolę sobie wyrazić opinię jako kibic z boku, tzn. nie faworyzującym żadnej drużyny. Potrafię docenić piękną grę Barcelony jeśli akurat taką grają, tak samo jak potrafię docenić kunszt taktyczny Mourinho, jeżeli akurat takim się wykaże.
A więc w kwestii meczu, Barcelona wygrała bo była lepsza, ale jesli to ma być ten ich piękny futbol to ja dziękuję (i od razu chciałbym uprzedzić głosy że to przez ten niby anty futbol Mourinho, bo jak oglądacie La Liga to zapewne nie raz widzieliście drużyny naprawdę murujące się i jakoś wtedy potrafią grać ładnie i skutecznie). Kolejna sprawa to że mieli zdecydowanie łatwiej po czerwonej kartce, bo do tego momentu stworzyli sobie może 1-2 sytuacje. To że Real wcale nie grał lepiej to inna historia. Czerwona kartka jak najbardziej zasłużona, z tym że powinno być ich więcej, że już o aktorstwie piłkarzy z obu stron nie wspomnę (prym wiedli Di Maria oraz Busquets).
Różnice w tym meczu tak naprawdę zrobił Messi i gdyby nie on to kto wie może nawet w dziesiątkę by Real ten remis do końca dociągnął. Tak naprawdę szkoda mi tego wyniku (nie żebym kibicował Realowi) bo jest już chyba pozamiatane, chociaż kto wie może Mourinho zaskoczy w rewanżu i zagra bardziej ofensywnie, choćby z dodatkowym Kaką na boisku.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:12.