
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#11
|
|
Czytam sobie ten temat i widzę, że Sherlock ma konkurencję. Mecz rozkładany na czynniki pierwsze. Każdy w moleskinie zapisywał swoje rozkminy i rozdawał czerwone kartki. Dla mnie kartka dla Pepe jest nieporozumieniem, jak Greń jako kierownik reprezentacji. Nikt nie zauważył, że Marcelo przespacerował się po Pedro? Messi z tego co widzę też powinien zejść z boiska.
Nie pamiętam Gran Derbi bez gadania o sędzim. Jest tyle stykowych sytuacji, że nie pomylić się to jak oddychać w próżni. Z drugiej strony jednak Plac Defilad po każdym faulu w wykonaniu głównie panienek w blaugranowych barwach do sędziego jest wywieraniem na niego presji, co skutkuje czerwonymi kartkami. Nikt nie pomyśli o kartkach dla Barcelony, bo to zabijanie futbolu. Fap, fap, fap. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|