
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#11
|
|
Przecież powiedzieli, że ktoś się włamał na konta adminów. Część danych i kont użytkowników została usunięta i próbują to przywrócić. Ponadto były luki w PSN i hackerzy ściągali za free zawartość. No i najgorsze, że jest ryzyko, że dane z kart kredytowych mogły zostać naruszone. Przynajmniej tak brzmi oficjalna wiadomość. A co do czasu naprawy, to oni sami pewnie tego nie wiedzą.
Nie słyszałem o tym, że anonimowi się przyznali. A nawet jest nagranie z oświadczeniem, że nie brali w tym udziału. Z drugiej strony FBi zajęło się ta sprawa z anonimowymi i na razie wydano 40 nakazów aresztowania ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|