
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#1
|
|
dobra,dobra i tak jeszcze PSN nie pobiło rekordu XLive,gdzie X'a nie było online 14 dni
![]() co do tego ataku to przyznaja się anonimowi..wkur**li mnie ,niech ich psy wylapia bo to są jaja..normalne zlodzieje je**ne a strasznie sie zarzekają że robią to dla "dobra wszystkich graczy" a tu sie okazuje że chcą połżyć łapy na naszych pieniądzach. Jeszcze jedno,Sony też nie gra fair w stosunku do nas ..nie powiedzą konkretnie co sie stało,ile czasu zajmie naprawa itd. tak jak by nas lekceważyl.i
Ostatnio edytowane przez dawidTS : 27.04.2011 o godz. 16:21.
![]()
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|