felipe napisał(a):

|
Rudnevs robi różnicę, piłkarz to na nasze warunki wybitny.
|
I w sumie chyba bardziej kompletny napastnik niż Lewandowski, chociaż nie ma takiej ikry jak polski zawodnik - Lewego jednak czasem stać na posłanie świetnej prostopadłej piłki, strzelić gola krzyżakiem, czy też zaprezentować jakieś inne niekonwencjonalne zagranie. Ale fizycznie i w grze pod bramką Rudnevs bije Lewandowskiego na głowę.
Szkoda Podbeskidzia, ale rzeczywiście brakuje im trochę jakości w pomocy. Niemniej jednak po wzmocnieniach w tej formacji mogą w Ekstraklasie zamieszać. No i niewątpliwie dla obrazu całej naszej ligi w Europie lepiej żeby w pucharach grał Lech, tutaj wątpliwości nie ma.
P.s. Przynajmniej nie możemy narzekać, że puchar w tym roku jest mało atrakcyjny i emocjonujący, zawsze to coś.