
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#11
|
|
1. Najlepszy mecz to Wisła zagrała tydzień temu (pomimo remisu), dzisiaj co najwyżej na 4 z minusem
2. Ja chciałbym wspomniec o graczach drugoplanowych którzy zrobili dobrą pracę czyli Cikos!, Jaliens (w końcu!), Jirsak, to właśnie Ci zawodnicy pokazali że na poziomie ekstraklasy mogą zagrac dobre zawody. Szacunek dla nich a w szczególności dla Tomka Jirsaka który konsekwencją i pracą zdobył miejsce w podstawowej 11. Dzięki Tomek! 3.Chciałbym zwrócic uwagę na jeden fakt. W podsumowaniu C+ pokazał plansze z graczami z ich średnią ilością kontaktów z piłką, nasi obaj boczni obrońcy byli na wysokości środka boiska! Fajnie podłączali się do akcji ofensywnych pełniąc rolę fałszywych skrzydłowych. Brawo! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|