
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#1
|
|
Mnie się wydaje, że w tym duża rola Jaliensa. On odpowiada najczęściej za wyprowadzenie piłki z obrony do przodu, a robi to bardzo inteligentnie i nie ma głupich strat, złych decyzji, niedokładnych podań. Rozpoczyna akcje, to wbrew pozorom nie jest łatwe - patrz w kadrze, jakie problemy ma z tym Glik i Głowacki, na czym cierpi cała drużyna. Jaliens to skarb.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#2
|
Ciekawa sprawa, jeszcze tydzień temu Jaliens był 'beeee'. A teraz? Każdy go będzie chwalić bo rozegrał dobre zawody i nagle jest jak to ty nazwałeś 'skarbem'? Pokory troche. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#3
|
Czy ja gdzieś mówiłem, że Jaliens był "be"? Nie odpowiadam za to, co ktoś tam kiedyś tam coś tam powiedział, mówię w swoim imieniu. Ogarniaj. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|