krkgiba napisał(a):

o czym Ty gadasz? gdzie ta obrona jest ogrywana? ubierz okulary 
Genkov powinien strzelić + minimum 1 karny i byłoby 2 do ucha, mecz spokojniejszy.
Mecz spokojnie do wygrania, Bełchatów w obronie słabiuuutki
|
Cikosza strona nie widzisz ? sam okulary ubierz ok ?
Chavez o Cikos dwa najsłapsze ogniwa naszej obrony.
Melikson zdecydowanie lepiej się czuje na środku niż na skrzydle , i to widac goły okiem.
W drugiej połowie powinni zacząć ZAPIERDALAĆ , bo w środku pola Jirsak z Sivakowem śpią.
Ci co się spinają na Gienka że nie strzelił , a Brożek jakie setki marnował ? chłopy wrzućcie na luz. Jeliens na mega plus każdego jego podanie docierało tam gdzie chciał.