The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 15.04.2011, 12:50
Sivakov z Wilkiem w poprzednim meczu swoimi zmianami nie zachwycili. Oby na dzisiejszy mecz byli przygotowani lepiej niż z Koroną. Gargulec pewnie dalej będzie poza 18 meczową. Rios - czy trener w końcu zaufa zawodnikowi, który ośmiesza obrońców i bramkarzy młodej ekstraklasy strzelając w 2 meczach 7 goli? Może tak jak p iesze cassius31krakow, zagramy z Meleksem na prawym skrzydle, Wilkiem, Sivakovem i Tomesem w środku.

Jest jeszcze jedna ciekawa koncepcja ustawienia drużyny na Bot. Wilk z Jirsakiem/Sivakovem zabezpieczają tył, przed nimi Rios i na skrzydle szaleje Melikson. Przy takim ustawieniu Kirm, Rios i Maor mogą się wymieniać pozycjami siejąc niepewność i zamieszanie w defensywie gości. Ale czy Maaskant odważyłby się zagrać tak ofensywnie? Przy tym ustawieniu Kirm musiał by bardziej wspomagać zespół w obronie po stracie piłki, bo trójka (Rios, Genkovi Melikson) raczej głęboko na własną połowę się nie cofa.

No nic, trzeba poczekać do tej 20. Wtedy się okaże kto będzie grał i w jakiej jest formie. Liczę na gładkie 3-0 jak nie więcej po niezbyt obiecujących 20 minutach :]
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 15.04.2011, 12:51
szprotson napisał(a):Wyświetl post
rozumiem ze tak jak i ja byles pare razy na treningach i widziales że jednak nie pracował?
Łobodziński to największy darmozjad w ostatnich latach w Wiśle (nie liczę Dawidowskiego, bo go zniszczyły kontuzje). Widziałem wiele spotkań tego pana w Naszym klubie i mam wyrobione zdanie na ten temat.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 15.04.2011, 12:53
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Łobodziński to największy darmozjad w ostatnich latach w Wiśle (nie liczę Dawidowskiego, bo go zniszczyły kontuzje). Widziałem wiele spotkań tego pana w Naszym klubie i mam wyrobione zdanie na ten temat.
byles ostatnio na treningu?

Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych.

Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G.

E:Koala, ciezko wygryzc Małego i Kirma.Ale gdy nie wchodził Czarek to Łobo był przed Garguła czy Riosem do wejścia, zreszta sam Maasant kilka razy o tym mówił.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.04.2011 o godz. 13:00.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 15.04.2011, 12:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
byles ostatnio na treningu?

Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych.

Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G.
Garguła jednak ma usprawiedliwienie - kilka poważnych kontuzji, więc go tak nie mam zamiaru nazywać. Skoro tak pracuje, to czemu Maaskant nie wystawił go ani razu w podstawowym składzie? Dopiero kartki Małego umożliwiły ową decyzje, choć dla mnie niezrozumiałą, bo Rios jest zdecydowanie lepszy.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 15.04.2011, 12:58
a co jeśli się Roberto wkurzy, że mu piłkarza w dzień meczu zawieszają?
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 15.04.2011, 13:03
szprotson napisał(a):Wyświetl post
byles ostatnio na treningu?

Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych.

Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G.

E:Koala, ciezko wygryzc Małego i Kirma.Ale gdy nie wchodził Czarek to Łobo był przed Garguła czy Riosem do wejścia, zreszta sam Maasant kilka razy o tym mówił.
Na szczęście ostatnie doniesienia wskazują, że tego pana w Wiśle już nie zobaczymy. Dla mnie jest dziwne, że Maaskant nie docenia Riosa, który na naszą ligę ma bardzo duże umiejętności.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 15.04.2011, 13:10
szprotson napisał(a):Wyświetl post
byles ostatnio na treningu?

Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych.

Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G.

E:Koala, ciezko wygryzc Małego i Kirma.Ale gdy nie wchodził Czarek to Łobo był przed Garguła czy Riosem do wejścia, zreszta sam Maasant kilka razy o tym mówił.
No właśnie.

Byłem na 3 treningach w ostatnim czasie. I jeszcze po wakacjach.

I właśnie zmieniłem nastawienie do Łobodzińskiego. Pracował, jak wszyscy, a nawet lepiej od niektórych. Do tego sprawiał naprawdę dobre wrażenie na treningach.

Jak dla mnie On jest bardzo słaby psychicznie. Na meczach zupełnie sobie nie radzi. Do tego nie jest typem zawodnika, który zaciśnie zęby i będzie chciał po nieudanym zagraniu pokazać co potrafi. Raczej odpuści. Dlatego uważam że jest na Wisłę za słaby. Bo psychika jest szalenie ważna.

Do tego dochodzą kibice. Łobo wchodzi na zmianę i jest śmiech na całym stadionie. Łobo przyjmie piłkę, wszyscy drwią. To mu nie pomaga. Na szczęscie, już chyba nie będzie takich sytuacji.

A Ci co piszą, że kasę dużą bierze, niech lepiej mają pretensję do tych co z Nim ten kontrakt negocjowali. Każdy gdyby miał możliwość zarabiać więcej, to przyjąłby tą kase, czyż nie? Ciekawe który by powiedział: "sorry prezesie, nie zasługuję na taką pensję".

Dla mnie frajerstwem to Wisła się wykazała, nie Łobo. On wręcz przeciwnie, podpisał kontrakt mocno zawyżony w stosunku do swoich rzeczywistych umiejętności.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 15.04.2011, 13:11
pokazał te umiejętnościa w meczu z TSP własnie.

Ma takie same jesli nie gorsze papiery na gre jak Cabral...który jest średni. Ewidentnie srednie pilkarze z ligi argentynskiej nie pasuja do naszej agresywnej i siłowej gry.
Skoro Maaskant chłopa nie wpuszcza to coś to oznacza czy nie?

E: Wojtka oceniam jak piłkarza nie jako sprzedawczyka, i patrze czy druzyna zyska czy straci na zawieszeniu go.I w moim odczuciu,niestety straci.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.04.2011 o godz. 13:16.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 15.04.2011, 13:33
Łobodziński na treningach to może być i Messi.
Ważne jest jednak to, ze w meczu o punkty wchodzi i prezentuje poziom drugoligowy.
Straty, niecelne podania, strzały na wywołanie śmiechu. Raz na 100 prób mu coś wyszło i każdy miał podniete - "a nuż teraz odpali!"

Nie odpalil, i w Wiśle już nie odpali. Żegnany miernoty jak Pawełek i Łobodziński i czekamy na piłkarzy lepszych.


Piłkarz który się stara to Małecki. Jest słabym grakkiem nie oszukujmy się, ale ambicja nadrabia wszystkie niemal braki. I takich piłkarzy kibice lubią, a nie ciamajdy jak Wojtek czy Mariusz.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 15.04.2011, 13:39
7 kotów napisał(a):Wyświetl post

Piłkarz który się stara to Małecki. Jest słabym grakkiem nie oszukujmy się,.
dlaczego uważasz że Małecki jest słaby grajkiem? jedynie co mam mu do zarzucenia to to, że gra zbyt samolubnie. Ale ma na to pozwolenie od trenera. A dlaczego tak gra? Bo umie to robić/ Drygling strzał... przykładem niech będzie mecz z Ruchem wygrany 3-1 no i jego wszystkie bramki i asysty....
Odpowiedz cytując
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 15.04.2011, 13:42
No i zawiesili Łobodzińskiego na ostatnią chwilę przed meczem. Nie ułatwili trenerowi pracy. Czyli co? Zagra Rios?
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 15.04.2011 o godz. 13:48.
Odpowiedz cytując
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 15.04.2011, 13:43
ciekawe czy to jest prawda... oby go zawiesili... nie można tego akceptować... Rios sobie da radę... potrafi grać i trzeba mu dać szansę!!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 15.04.2011, 13:43
Wy wchodzicie i piszecie, czy też czasem ktoś coś czyta tego tematu?
Cytat:
Dzisiaj, 13:10
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Lob...224,1,727.html

Łobo nie pogra
westerstyl napisał(a):
Sorry ale co ty gadasz... Sposób prowadzenia piłki przez Małeckiego przewyższa 95% zawodników tej ligi. Chłopak posiada bardzo dobry strzał z obu nóg. Do tego jest stosunkowo szybki i bardzo mocno stoi na nogach. Te zalet bardzo rzadkie dla polskich ligowców sprawiają, że w połączeniu z jego ambicją jest zawodnikiem ponad przeciętnym.
To jest 67 liga. Zgazdam sie w 100% z plankiem
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.04.2011 o godz. 13:50.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 15.04.2011, 13:46
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Piłkarz który się stara to Małecki. Jest słabym grakkiem nie oszukujmy się, ale ambicja nadrabia wszystkie niemal braki. I takich piłkarzy kibice lubią, a nie ciamajdy jak Wojtek czy Mariusz.
Sorry ale co ty gadasz... Sposób prowadzenia piłki przez Małeckiego przewyższa 95% zawodników tej ligi. Chłopak posiada bardzo dobry strzał z obu nóg. Do tego jest stosunkowo szybki i bardzo mocno stoi na nogach. Te zalet bardzo rzadkie dla polskich ligowców sprawiają, że w połączeniu z jego ambicją jest zawodnikiem ponad przeciętnym.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.04.2011 o godz. 13:48.
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 15.04.2011, 13:50
Osobiście nie widzę Riosa na skrzydle. Za wolny jest a tam trzeba dużo biegać. Sivakov z kolei ostatnio mnie zawodzi jak gra. Nie wnosi nic do zespołu, notuje głupie straty. Jako że gramy u siebie, to Ja bym obecnie przesunął Meliksona na skrzydło lewe, Kirma na prawo a do środka dał kogoś z dwójki Rios/Garguła jako ofensywnego pomocnika i za plecami Wilk z Jirsakiem. No ale zobaczymy jak Maaskant poukłada te klocki dzisiaj.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 15.04.2011, 13:59
To niech Meilkson zagra na skrzydle, a Riosa za Genkowem - tam nie trzeba duzo biegac, a dobrze rozgrywac,
a to Rios potrafi. Moglby Maaskant czasami troche zaryzykowac.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 15.04.2011, 14:01
Rios może nie jest za szybki, ale za to ma dobry drybling i potrafi dośrodkować.
Oby tylko nie zawalił czegoś (jeśli zagra) z Bełchatowem, bo potem na forum będzie, że nie potrzebnie zawieszaliśmy Łobo i można było Meliksona przesunąć na skrzydło etc.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 15.04.2011, 14:07
Koniecznie musi zagrac Rios - w obecnej sytuacji gdy nie zagra Mały nie widze nikogo na prawej stronie.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 15.04.2011, 14:14
W ostateczności na skrzydle za Małeckiego może zagrać Melikson, a w środku trójka Jirsak-Wilk-Sivakov. Jednak ja zdecydowanie wolałbym zobaczyć Riosa. To może być tak naprawdę ostatnia szansa, żeby pokazał co potrafi.
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 15.04.2011, 14:20
Tak myślałem, że dzisiaj zawieszą Łobo...Rios koniecznie na środek pomocy - tam będzie największy poożytek z niego.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 15.04.2011, 14:22
Marzenia czasem się spełniają
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 15.04.2011, 14:26
Oby tylko ta sytuacja nie odbiła się negatywnie na reszcie zawodników.

Maaskant też pewnie zadowolony nie jest, że w dniu meczu wypada mu "naturalny zmienik" Małeckiego i trzeba kombinować od nowa.

Najchętniej zobaczyłbym w składzie Riosa, ale pewnie zacznie na ławce, a na prawo pójdzie Melikson. W środku Wilk, Jirsak i Sivakov.

Mimo wszystko myślę, że wygramy 2-0 po przekonującej grze.
Odpowiedz cytując
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 15.04.2011, 15:08
Jak z frekwencją? Kupie bilet na D przed samym meczem?
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 15.04.2011, 15:13
Titto napisał(a):Wyświetl post
Rios może nie jest za szybki, ale za to ma dobry drybling i potrafi dośrodkować.
Oby tylko nie zawalił czegoś (jeśli zagra) z Bełchatowem, bo potem na forum będzie, że nie potrzebnie zawieszaliśmy Łobo i można było Meliksona przesunąć na skrzydło etc.
Kosmitami nie należy się przjemować.
..
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 15.04.2011, 15:19
Samą ambicją nie da się nadrobić braki sportowe czy czysto techniczne. To byłoby zbyt proste i każdy tą drogą chciałby podążać

prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Jak z frekwencją? Kupie bilet na D przed samym meczem?


Widzisz gdzieś info o ich braku? jakieś zwroty z FC itp jak zawsze będą więc może się załapiesz przed meczem.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 15.04.2011, 15:46
Nie ważne kto , byle coś grał i nie popełniał błędów , z których mogą być kontry , a każdy wie jaką mamy kulawą obronę ;/
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 15.04.2011, 15:52
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Nie ważne kto , byle coś grał i nie popełniał błędów , z których mogą być kontry , a każdy wie jaką mamy kulawą obronę ;/
Teraz to jeszcze pół biedy, schody się zaczną, jak któryś ze środkowych obrońców wypadnie za kartki. Na boki defensywy jest jeszcze Branco, więc powiedzmy, że alternatywa jest. Ale na środku mizeria straszna, dobrze by było żeby dzisiaj Chavez i Jaliens nie dostali żadnych kartek.
Odpowiedz cytując
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 15.04.2011, 16:35
Jagul napisał(a):Wyświetl post
W ostateczności na skrzydle za Małeckiego może zagrać Melikson, a w środku trójka Jirsak-Wilk-Sivakov. Jednak ja zdecydowanie wolałbym zobaczyć Riosa. To może być tak naprawdę ostatnia szansa, żeby pokazał co potrafi.
Bardziej spodziewam się występu Meliksona na skrzydle i Garguły na środku. Gramy u siebie o 3 punkty...Jirsak-Wilk-Siwakow trochę zbyt defensywnie wygląda.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 15.04.2011, 16:38
Moze Melikson na skrzydle, a w srodku Rios.

Pareiko - Czikosz, Jaliens, Chavez, Paljic - Jirsak, Wilk, Rios - Kirm, Genkov, Melikson
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 15.04.2011, 16:47
Grajac u siebie musimy wygrywac.Niewazne z kim gramy,na R22 zawsze ma wygrywac Wisła.

Do srodka Siwakov z Wilkiem Melikoson na skrzydlo.On i tak czesto i gesto zmienia pozycje wiec nie ma dla niego to roznicy.

Licze ze Genkov cos trzeli,bo widac ze z kazdym meczem gra coraz lepiej i pewniej.

Pomozmy dzis im dopingiem ,WSZYSCY NA MECZ!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:53.