
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: eNHa
Offline |
#121
|
|
Sivakov z Wilkiem w poprzednim meczu swoimi zmianami nie zachwycili. Oby na dzisiejszy mecz byli przygotowani lepiej niż z Koroną. Gargulec pewnie dalej będzie poza 18 meczową. Rios - czy trener w końcu zaufa zawodnikowi, który ośmiesza obrońców i bramkarzy młodej ekstraklasy strzelając w 2 meczach 7 goli? Może tak jak p iesze cassius31krakow, zagramy z Meleksem na prawym skrzydle, Wilkiem, Sivakovem i Tomesem w środku.
Jest jeszcze jedna ciekawa koncepcja ustawienia drużyny na Bot. Wilk z Jirsakiem/Sivakovem zabezpieczają tył, przed nimi Rios i na skrzydle szaleje Melikson. Przy takim ustawieniu Kirm, Rios i Maor mogą się wymieniać pozycjami siejąc niepewność i zamieszanie w defensywie gości. Ale czy Maaskant odważyłby się zagrać tak ofensywnie? Przy tym ustawieniu Kirm musiał by bardziej wspomagać zespół w obronie po stracie piłki, bo trójka (Rios, Genkovi Melikson) raczej głęboko na własną połowę się nie cofa. No nic, trzeba poczekać do tej 20. Wtedy się okaże kto będzie grał i w jakiej jest formie. Liczę na gładkie 3-0 jak nie więcej po niezbyt obiecujących 20 minutach :] |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#122
|
|
Łobodziński to największy darmozjad w ostatnich latach w Wiśle (nie liczę Dawidowskiego, bo go zniszczyły kontuzje). Widziałem wiele spotkań tego pana w Naszym klubie i mam wyrobione zdanie na ten temat.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#123
|
Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych. Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G. E:Koala, ciezko wygryzc Małego i Kirma.Ale gdy nie wchodził Czarek to Łobo był przed Garguła czy Riosem do wejścia, zreszta sam Maasant kilka razy o tym mówił.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.04.2011 o godz. 13:00.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#124
|
|
Garguła jednak ma usprawiedliwienie - kilka poważnych kontuzji, więc go tak nie mam zamiaru nazywać. Skoro tak pracuje, to czemu Maaskant nie wystawił go ani razu w podstawowym składzie? Dopiero kartki Małego umożliwiły ową decyzje, choć dla mnie niezrozumiałą, bo Rios jest zdecydowanie lepszy.
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#125
|
|
a co jeśli się Roberto wkurzy, że mu piłkarza w dzień meczu zawieszają?
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#126
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#127
|
Byłem na 3 treningach w ostatnim czasie. I jeszcze po wakacjach. I właśnie zmieniłem nastawienie do Łobodzińskiego. Pracował, jak wszyscy, a nawet lepiej od niektórych. Do tego sprawiał naprawdę dobre wrażenie na treningach. Jak dla mnie On jest bardzo słaby psychicznie. Na meczach zupełnie sobie nie radzi. Do tego nie jest typem zawodnika, który zaciśnie zęby i będzie chciał po nieudanym zagraniu pokazać co potrafi. Raczej odpuści. Dlatego uważam że jest na Wisłę za słaby. Bo psychika jest szalenie ważna. Do tego dochodzą kibice. Łobo wchodzi na zmianę i jest śmiech na całym stadionie. Łobo przyjmie piłkę, wszyscy drwią. To mu nie pomaga. Na szczęscie, już chyba nie będzie takich sytuacji. A Ci co piszą, że kasę dużą bierze, niech lepiej mają pretensję do tych co z Nim ten kontrakt negocjowali. Każdy gdyby miał możliwość zarabiać więcej, to przyjąłby tą kase, czyż nie? Ciekawe który by powiedział: "sorry prezesie, nie zasługuję na taką pensję". Dla mnie frajerstwem to Wisła się wykazała, nie Łobo. On wręcz przeciwnie, podpisał kontrakt mocno zawyżony w stosunku do swoich rzeczywistych umiejętności. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#128
|
|
pokazał te umiejętnościa w meczu z TSP własnie.
Ma takie same jesli nie gorsze papiery na gre jak Cabral...który jest średni. Ewidentnie srednie pilkarze z ligi argentynskiej nie pasuja do naszej agresywnej i siłowej gry. Skoro Maaskant chłopa nie wpuszcza to coś to oznacza czy nie? E: Wojtka oceniam jak piłkarza nie jako sprzedawczyka, i patrze czy druzyna zyska czy straci na zawieszeniu go.I w moim odczuciu,niestety straci.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.04.2011 o godz. 13:16.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#129
|
|
Łobodziński na treningach to może być i Messi.
Ważne jest jednak to, ze w meczu o punkty wchodzi i prezentuje poziom drugoligowy. Straty, niecelne podania, strzały na wywołanie śmiechu. Raz na 100 prób mu coś wyszło i każdy miał podniete - "a nuż teraz odpali!" Nie odpalil, i w Wiśle już nie odpali. Żegnany miernoty jak Pawełek i Łobodziński i czekamy na piłkarzy lepszych. Piłkarz który się stara to Małecki. Jest słabym grakkiem nie oszukujmy się, ale ambicja nadrabia wszystkie niemal braki. I takich piłkarzy kibice lubią, a nie ciamajdy jak Wojtek czy Mariusz. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#130
|
|
dlaczego uważasz że Małecki jest słaby grajkiem? jedynie co mam mu do zarzucenia to to, że gra zbyt samolubnie. Ale ma na to pozwolenie od trenera. A dlaczego tak gra? Bo umie to robić/ Drygling strzał... przykładem niech będzie mecz z Ruchem wygrany 3-1 no i jego wszystkie bramki i asysty....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#131
|
|
No i zawiesili Łobodzińskiego na ostatnią chwilę przed meczem. Nie ułatwili trenerowi pracy. Czyli co? Zagra Rios?
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 15.04.2011 o godz. 13:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#132
|
|
ciekawe czy to jest prawda... oby go zawiesili... nie można tego akceptować... Rios sobie da radę... potrafi grać i trzeba mu dać szansę!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#133
|
|
|
Wy wchodzicie i piszecie, czy też czasem ktoś coś czyta tego tematu?
Cytat:
westerstyl napisał(a):
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.04.2011 o godz. 13:50.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
||
|
|
Guest
|
#134
|
|
Sorry ale co ty gadasz... Sposób prowadzenia piłki przez Małeckiego przewyższa 95% zawodników tej ligi. Chłopak posiada bardzo dobry strzał z obu nóg. Do tego jest stosunkowo szybki i bardzo mocno stoi na nogach. Te zalet bardzo rzadkie dla polskich ligowców sprawiają, że w połączeniu z jego ambicją jest zawodnikiem ponad przeciętnym.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.04.2011 o godz. 13:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
Offline |
#135
|
|
Osobiście nie widzę Riosa na skrzydle. Za wolny jest a tam trzeba dużo biegać. Sivakov z kolei ostatnio mnie zawodzi jak gra. Nie wnosi nic do zespołu, notuje głupie straty. Jako że gramy u siebie, to Ja bym obecnie przesunął Meliksona na skrzydło lewe, Kirma na prawo a do środka dał kogoś z dwójki Rios/Garguła jako ofensywnego pomocnika i za plecami Wilk z Jirsakiem. No ale zobaczymy jak Maaskant poukłada te klocki dzisiaj.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#136
|
|
To niech Meilkson zagra na skrzydle, a Riosa za Genkowem - tam nie trzeba duzo biegac, a dobrze rozgrywac,
a to Rios potrafi. Moglby Maaskant czasami troche zaryzykowac. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#137
|
|
Rios może nie jest za szybki, ale za to ma dobry drybling i potrafi dośrodkować.
Oby tylko nie zawalił czegoś (jeśli zagra) z Bełchatowem, bo potem na forum będzie, że nie potrzebnie zawieszaliśmy Łobo i można było Meliksona przesunąć na skrzydło etc. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#138
|
|
Koniecznie musi zagrac Rios - w obecnej sytuacji gdy nie zagra Mały nie widze nikogo na prawej stronie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#139
|
|
W ostateczności na skrzydle za Małeckiego może zagrać Melikson, a w środku trójka Jirsak-Wilk-Sivakov. Jednak ja zdecydowanie wolałbym zobaczyć Riosa. To może być tak naprawdę ostatnia szansa, żeby pokazał co potrafi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#140
|
|
Tak myślałem, że dzisiaj zawieszą Łobo...Rios koniecznie na środek pomocy - tam będzie największy poożytek z niego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#141
|
|
Marzenia czasem się spełniają
![]() ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#142
|
|
Oby tylko ta sytuacja nie odbiła się negatywnie na reszcie zawodników.
Maaskant też pewnie zadowolony nie jest, że w dniu meczu wypada mu "naturalny zmienik" Małeckiego i trzeba kombinować od nowa. Najchętniej zobaczyłbym w składzie Riosa, ale pewnie zacznie na ławce, a na prawo pójdzie Melikson. W środku Wilk, Jirsak i Sivakov. Mimo wszystko myślę, że wygramy 2-0 po przekonującej grze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#143
|
|
Jak z frekwencją? Kupie bilet na D przed samym meczem?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#144
|
|
Kosmitami nie należy się przjemować.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#145
|
|
Samą ambicją nie da się nadrobić braki sportowe czy czysto techniczne. To byłoby zbyt proste i każdy tą drogą chciałby podążać
Widzisz gdzieś info o ich braku? jakieś zwroty z FC itp jak zawsze będą więc może się załapiesz przed meczem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#146
|
|
Nie ważne kto , byle coś grał i nie popełniał błędów , z których mogą być kontry , a każdy wie jaką mamy kulawą obronę ;/
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#147
|
|
Teraz to jeszcze pół biedy, schody się zaczną, jak któryś ze środkowych obrońców wypadnie za kartki. Na boki defensywy jest jeszcze Branco, więc powiedzmy, że alternatywa jest. Ale na środku mizeria straszna, dobrze by było żeby dzisiaj Chavez i Jaliens nie dostali żadnych kartek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#148
|
|
Bardziej spodziewam się występu Meliksona na skrzydle i Garguły na środku. Gramy u siebie o 3 punkty...Jirsak-Wilk-Siwakow trochę zbyt defensywnie wygląda.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City
Offline |
#149
|
|
Moze Melikson na skrzydle, a w srodku Rios.
Pareiko - Czikosz, Jaliens, Chavez, Paljic - Jirsak, Wilk, Rios - Kirm, Genkov, Melikson ![]()
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#150
|
|
Grajac u siebie musimy wygrywac.Niewazne z kim gramy,na R22 zawsze ma wygrywac Wisła.
Do srodka Siwakov z Wilkiem Melikoson na skrzydlo.On i tak czesto i gesto zmienia pozycje wiec nie ma dla niego to roznicy. Licze ze Genkov cos trzeli,bo widac ze z kazdym meczem gra coraz lepiej i pewniej. Pomozmy dzis im dopingiem ,WSZYSCY NA MECZ! ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|