The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.04.2011, 14:48
Niestety nie mam dostępu do kontraktów jakie podpisujemy z naszymi piłkarzami, ale zapewne są możliwości, żeby gracza od składu odsunąć na tej podstawie, iż jego nazwisko przewija się w aferze korupcyjnej. To już byłby widoczny znak, że Wisła nie może tolerować takich podejrzeń. Oczywiście pieniądze mu wypłacać, trenować też mu nie można zakazać, ale niech do jasnej cholery nie biega po boisku.


Media tak piszą ... gorzej jeśli sędzia wydający wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej tak twierdzi w uzasadnieniu:

Sędzia Tomasz Koszyca, który wczoraj skazał czterech sprzedawczyków z Polaru, w czasie procesu wymienił z nazwiska Wojciecha Łobodzińskiego, reprezentanta Polski i piłkarza Wisły Kraków. Powiedział konkretnie tak: - Zeznania tych świadków, w tym Łobodzińskiego, są niewiarygodne. Piłkarze kwitowali odbiór pieniędzy, ale ich nie dostawali. Tłumaczenia zawodowca, że nie wiedział, co podpisuje, można włożyć między bajki. Biorąc pod uwagę rozmach wciąż prowadzonego śledztwa, te osoby mogą się spodziewać kłopotów.

Oczywiście, że klubowi nie grożą pewnie konsekwencje prawne, gdyż zapewne nie handlował meczami gdy grał u nas. Ale gdybyś czytał uważnie i ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że pisałem o konsekwencjach marketingowych, wizerunkowych i w końcu finansowych.

Marka Wisły Kraków jest warta dosyć dużo. A wymienianie w czołówkach dzienników czy serwisów sportowych, iż piłkarz Wisły Kraków, dawniej Zagłębia Lubin jest zamieszany w aferę korupcyjną systematycznie tą markę deprecjonuje i obniża jej wartość.

Dziękuję, dobranoc. Rozumiem, że można polemizować, ale pewien kręgosłup moralny trzeba mieć.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Greeg : 13.04.2011 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04.