The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.04.2011, 13:19
blacksmith napisał(a):Wyświetl post
Internet - Smoleńsk
gazety-Smoleńsk
telewizja-Smoleńsk
otwieram lodówkę - czarne skrzynki Tupolewa

Nie mogę już znieść tej niekończącej się opowieści.
Jak nie możesz wytrzymać to popuść.

p.s. k....a to u ciebie są skrzynki ...? a nasi frajerzy od Moskwy się ich domagają
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.04.2011, 18:19
18 kwietnia (poniedziałek)

godz. 18.30: w Bazylice Mariackiej Msza św. w intencji Pary Prezydenckiej i Ofiar tragedii pod Smoleńskiem
- po Mszy św. Koncert „10 kwietnia IN MEMORIAM”, Bazylika Mariacka, Rynek Główny (telebimy)
- po Koncercie Marsz Pamięci pod Krzyż Katyński na Placu im. ojca Adama Studzińskiego w Krakowie, złożenie wieńców, zapalenie zniczy, wiec

ktoś się z Was wybiera ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 14.04.2011 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując
fan1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.04.2011, 18:41
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
18 kwietnia (poniedziałek)

godz. 18.30: w Bazylice Mariackiej Msza św. w intencji Pary Prezydenckiej i Ofiar tragedii pod Smoleńskiem
- po Mszy św. Koncert „10 kwietnia IN MEMORIAM”, Bazylika Mariacka, Rynek Główny (telebimy)
- po Koncercie Marsz Pamięci pod Krzyż Katyński na Placu im. ojca Adama Studzińskiego w Krakowie, złożenie wieńców, zapalenie zniczy, wiec

ktoś się z Was wybiera ?
ale po co?
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.04.2011, 18:55
fan1906 napisał(a):Wyświetl post
ale po co?
Jak to po co? Tak sie glupio pytasz kolego fan1906. Po to zeby oddac czesc Sp. Lechowi Kaczynskiemu ktory to - wg. napisu PiS-u w Parlamencie Europejskim - "był najwybitniejszym polskim politykiem po II wojnie światowej".

Zaklamywanie historii, nic wiecej. Ale ona sama sie obroni.
Ostatnio edytowane przez RAF : 14.04.2011 o godz. 18:57.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.04.2011, 19:05
RAF napisał(a):Wyświetl post
Jak to po co? Tak sie glupio pytasz kolego fan1906. Po to zeby oddac czesc Sp. Lechowi Kaczynskiemu ktory to - wg. napisu PiS-u w Parlamencie Europejskim - "był najwybitniejszym polskim politykiem po II wojnie światowej".

Zaklamywanie historii, nic wiecej. Ale ona sama sie obroni.
Tak z czystej ciekawości

Kto według Ciebie był/jest najwybitniejszym polskim politykiem po II wojnie światowej?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.04.2011, 19:44
RAF napisał(a):Wyświetl post
Jak to po co? Tak sie glupio pytasz kolego fan1906. Po to zeby oddac czesc Sp. Lechowi Kaczynskiemu ktory to - wg. napisu PiS-u w Parlamencie Europejskim - "był najwybitniejszym polskim politykiem po II wojnie światowej".

Zaklamywanie historii, nic wiecej. Ale ona sama sie obroni.


Pozwól ze historia z czasem sama osądzi sp.prof Kaczynskiego ,tego co robil ,jakie mial poglady ,jakie idee.

A juz za samo to nalezy my sie SZACUNEK bo on widzial Polske mocną i niezależna,czyli zupelnie odwrotną do tej kreowanej dzis przez obecny rząd i obecnego prezydenta.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 14.04.2011, 20:08
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Pozwól ze historia z czasem sama osądzi sp.prof Kaczynskiego ,tego co robil ,jakie mial poglady ,jakie idee.

A juz za samo to nalezy my sie SZACUNEK bo on widzial Polske mocną i niezależna,czyli zupelnie odwrotną do tej kreowanej dzis przez obecny rząd i obecnego prezydenta.
Nigdy nie odbieralem mu szacunku. Uwazam ze byl prezydentem slabym i mowienie o Lechu Kaczynskim ze byl najwybitniejszym polskim politykiem po II wojnie swiatowej jest nie tyle naduzyciem co zaklamywaniem historii.

Rozumiem ze uwazasz ze obecny rzad i prezydent chca Polski slabej, zaleznej od Rosji, Niemiec, UE i NATO. To sie w glowie nie miesci. Zapomniales tylko dodac ze Komorowski walczyl o ta wolna Polske, byl internowany. Dzialal w czasie kiedy za dzialanie placilo sie wiezieniem. Teraz powiedziec mozna wszystko, teraz to nic nie kosztuje. Gdzie Kaczyscy byli kiedy za gloszenie prawdy o Katyniu wszelki slad po czlowieku ginal? Teraz glosza, teraz walcza. Kaczynski byl JEDEN raz w Katyniu, tak bardzo walczyl o prawde ze raptem raz stanal na ziemi katynskiej w okresie swojej prezydentury.

I zauwazcie jaka wsrod otoczenia Kaczynskiego jest dziwna moralnosc. Jak MAK podal ze Blasik mial alkohol we krwi to wszyscy jak jeden maz mowili ze to skandal ze Rosjanie niszcza honor polskiego oficera. A w 2008 roku jak L. Kaczynski do zagranicznych dziennikarzy mowil ze pilot - lotnik zolniez WP ktory odmowil lotu do Gruzji jest tchorzem i lekliwym zolnierzem caly PiS milczal jak zaklety. Przepraszam, nie milczal, donosil do prokuratury na tego zolnierza.
Ostatnio edytowane przez RAF : 14.04.2011 o godz. 20:15.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.04.2011, 09:11
RAF napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem ze uwazasz ze obecny rzad i prezydent chca Polski slabej, zaleznej od Rosji, Niemiec, UE i NATO. To sie w glowie nie miesci. Zapomniales tylko dodac ze Komorowski walczyl o ta wolna Polske, byl internowany. Dzialal w czasie kiedy za dzialanie placilo sie wiezieniem. Teraz powiedziec mozna wszystko, teraz to nic nie kosztuje. Gdzie Kaczyscy byli kiedy za gloszenie prawdy o Katyniu wszelki slad po czlowieku ginal? Teraz glosza, teraz walcza. Kaczynski byl JEDEN raz w Katyniu, tak bardzo walczyl o prawde ze raptem raz stanal na ziemi katynskiej w okresie swojej prezydentury.
I zauwazcie jaka wsrod otoczenia Kaczynskiego jest dziwna moralnosc. Jak MAK podal ze Blasik mial alkohol we krwi to wszyscy jak jeden maz mowili ze to skandal ze Rosjanie niszcza honor polskiego oficera. A w 2008 roku jak L. Kaczynski do zagranicznych dziennikarzy mowil ze pilot - lotnik zolniez WP ktory odmowil lotu do Gruzji jest tchorzem i lekliwym zolnierzem caly PiS milczal jak zaklety. Przepraszam, nie milczal, donosil do prokuratury na tego zolnierza.
O nie ja uważam, że nie chcąś Polski zależnej od NATO - pominę z uśmieszkiem przejęzyczenie Komorowskiego o wyjściu z NATO - świadczy o tym to, że nie zwrócili się do NATO o pomoc w sprawie katastrofy smoleńskiej.
Bronisław Komorowski działał w ROPCiO, Lech Kaczyński współpracował z KSS KOR, działał aktywnie w Wolnych Związkach Zawodowych, w sierpniu 80 był doradcą komitetu strajkowego - szef biura informacyjnego (czyli raczej ktoś ważniejszy niż jeden z kilkuset), obaj byli internowani w stanie wojennym. Dlatego twierdzenie, że Lech Kaczyński w opozycji jako poważna persona pojawił się dopiero po 90 tym roku jest dla mnie bredzeniem albo nieznajomością faktów.
Twierdzenie - kto bardziej i kto lepiej działał na rzecz wolnej Polski w odniesieniu do Komorowskiego i Kaczyńskiego zakrawa dla mnie na śmieszność, zresztą jest to pieprzenie w stylu Michnika. Idąc tym torem przypomnę, że jedni "siedzieli za opozycję w celach" a inni za to samo byli mordowani.
Piotr Bartoszcze, Jerzy Popiełuszko, Sylwester Zych i 100 innych w latach 1980-1989 - zabijani za swoją działalność przez "nieznanych sprawców" - temn ostatni już po wyborach w 1989 roku.

Czym innym jest szkalowanie Generała Wojska Polskiego i przypisywanie mu upojenia na pokładzie samolotu, a w komnsekwencji wręcz odpowiedzialności za spowodowanie katastrofy - czym innym łajanie oficera przez posłów PiS. Jeżeli tego nie zauważasz, to tylko problem Twojej ograniczonej percepcji.

RAF napisał(a):Wyświetl post
martin_6,
Widzisz klopot w tym ze Kaczynski obraza politykow (na czele z prezydentem Komorowskim) ktorzy jawnie dzialali w opozycji i za ta dzialalnosc byli karani. Kiedys gloszemoe hasel o wolnosci, niepodleglosci, Katyniu wymagalo odwagi. Wpadalo SB i swojej zony czy dzieci nie widziales przez dluzszy czas. Dzieci wywali ze szkoly jako zaplate za dzialalnosc opozycyjna rodzicow. Jezeli chodzi o Lecha Kaczysnkiego to na zjezdzie Solidarnosci Jarek probowal wmowic ludziom ze jego brat byl w stoczni caly czas i ze byl wazna postacie strajku. Potem ludzie obecni mowili ze Kaczynski (jako ekspert prawa) bral udzial w negocjacjach z wladza ale byl obecny w stoczni tylko przez dzien albo dwa. Jarek potem to potwierdzil.
Z tego co wiem, to Kaczyński nie obraża polityków za to że działali w opozycji za PRL.
Jawnie Chodzi Ci o Koło Poselskie ZNAK ? Bo reszta opozycji była konspirą.....
patrz Komorowski regularnie obrażał Kaczyńskiego regularnie - od przegranej w 2005 roku, to oczywiście jemu wolno, podobnie jak Niesiołowskiemu, Palikotowi, Tuskowi i innym..... Ot taka Sienkiewiczowska przypadłość - przypomnij sobie powiedzenie Kalego......
zresztą przypomnę, że Bronisław Komorowski był zaangażowany w sprawę Szeremietiewa w 2000 roku (będąc szefem MON) i wówczas wygłosił znamienne słowa: "Jeżeli okaże się że Szeremietiew jest niewinny w tej sprawie, to wycofam się z życia publicznego." Okazało się, że Szeremietiew jest niewinny......
RAF napisał(a):Wyświetl post
Notabede wiesz ze Kaczynski nie otrzymal tytulu profesora w sposob taki jak zwykle sie go otrzymuje. Z tego co wiem, mowilo sie o nim profesor poniewaz wykladal w szkole wyzszej. Rozumiem ze dla kolegi forumowicza miara inteligencji sa okreslenia: "spieprzaj dziadu", "ja sie z pania rozlicze, jest pani na mojej krotkiej liscie (to do M. Olejnik) czy slynne slowa do pilota "czy pan wie kto jest zwierzchnikiem Sil Zbrojnych? (...) wiec prosze wykonac rozkaz". Czy moze inne zachowania jak naprzyklad wchodzenie w kompetencje rzadu (co teraz sie nazywa walka o stolek, albo samolot) czy dzwonienie (podczas negocjacji w Brukseli) do brata Jaroslawa co 5 minut z prosba o wskazowki.
Otrzymał tytuł profesora uniwersyteckiego - profesor nadzwyczajny - podobnie jest z Leszkiem Balcerowiczem - też nie jest profesorem belwederskim - i tutaj rozumiem, też Ci przeszkadza tytułowanie Balcerowicza profesorem ?
Miernikiem inteligencji nie sana pewno te powyższe wypowiedzi - one mogą świadczyć powiedzmy o kulturze człowieka. Wchodzenie w kompetencje rządu - widzisz Prezydent też ma kompetencje - no chyba że uważa sie zastrażnika żyrandola....

Co zaś do odchdzenia bez ILS w automacie:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html
Co na to wypowiadający się wcześniej mędrcy pokroju Tomasza Hypkiego i płk. Latkowskiego ?
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 15.04.2011 o godz. 09:28.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:17.