
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Offline |
#1
|
p.s. k....a to u ciebie są skrzynki ...? a nasi frajerzy od Moskwy się ich domagają ![]()
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii? – Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio. Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#2
|
|
18 kwietnia (poniedziałek)
godz. 18.30: w Bazylice Mariackiej Msza św. w intencji Pary Prezydenckiej i Ofiar tragedii pod Smoleńskiem - po Mszy św. Koncert „10 kwietnia IN MEMORIAM”, Bazylika Mariacka, Rynek Główny (telebimy) - po Koncercie Marsz Pamięci pod Krzyż Katyński na Placu im. ojca Adama Studzińskiego w Krakowie, złożenie wieńców, zapalenie zniczy, wiec ktoś się z Was wybiera ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 14.04.2011 o godz. 18:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Offline |
#3
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City
Offline |
#4
|
|
Jak to po co? Tak sie glupio pytasz kolego fan1906. Po to zeby oddac czesc Sp. Lechowi Kaczynskiemu ktory to - wg. napisu PiS-u w Parlamencie Europejskim - "był najwybitniejszym polskim politykiem po II wojnie światowej".
Zaklamywanie historii, nic wiecej. Ale ona sama sie obroni.
Ostatnio edytowane przez RAF : 14.04.2011 o godz. 18:57.
![]()
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|
|
|
|
Pro Publico Bono
Od: 08.2003
Offline |
#5
|
![]() Kto według Ciebie był/jest najwybitniejszym polskim politykiem po II wojnie światowej? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#6
|
Pozwól ze historia z czasem sama osądzi sp.prof Kaczynskiego ,tego co robil ,jakie mial poglady ,jakie idee. A juz za samo to nalezy my sie SZACUNEK bo on widzial Polske mocną i niezależna,czyli zupelnie odwrotną do tej kreowanej dzis przez obecny rząd i obecnego prezydenta. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City
Offline |
#7
|
Rozumiem ze uwazasz ze obecny rzad i prezydent chca Polski slabej, zaleznej od Rosji, Niemiec, UE i NATO. To sie w glowie nie miesci. Zapomniales tylko dodac ze Komorowski walczyl o ta wolna Polske, byl internowany. Dzialal w czasie kiedy za dzialanie placilo sie wiezieniem. Teraz powiedziec mozna wszystko, teraz to nic nie kosztuje. Gdzie Kaczyscy byli kiedy za gloszenie prawdy o Katyniu wszelki slad po czlowieku ginal? Teraz glosza, teraz walcza. Kaczynski byl JEDEN raz w Katyniu, tak bardzo walczyl o prawde ze raptem raz stanal na ziemi katynskiej w okresie swojej prezydentury. I zauwazcie jaka wsrod otoczenia Kaczynskiego jest dziwna moralnosc. Jak MAK podal ze Blasik mial alkohol we krwi to wszyscy jak jeden maz mowili ze to skandal ze Rosjanie niszcza honor polskiego oficera. A w 2008 roku jak L. Kaczynski do zagranicznych dziennikarzy mowil ze pilot - lotnik zolniez WP ktory odmowil lotu do Gruzji jest tchorzem i lekliwym zolnierzem caly PiS milczal jak zaklety. Przepraszam, nie milczal, donosil do prokuratury na tego zolnierza.
Ostatnio edytowane przez RAF : 14.04.2011 o godz. 20:15.
![]()
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#8
|
||
Bronisław Komorowski działał w ROPCiO, Lech Kaczyński współpracował z KSS KOR, działał aktywnie w Wolnych Związkach Zawodowych, w sierpniu 80 był doradcą komitetu strajkowego - szef biura informacyjnego (czyli raczej ktoś ważniejszy niż jeden z kilkuset), obaj byli internowani w stanie wojennym. Dlatego twierdzenie, że Lech Kaczyński w opozycji jako poważna persona pojawił się dopiero po 90 tym roku jest dla mnie bredzeniem albo nieznajomością faktów. Twierdzenie - kto bardziej i kto lepiej działał na rzecz wolnej Polski w odniesieniu do Komorowskiego i Kaczyńskiego zakrawa dla mnie na śmieszność, zresztą jest to pieprzenie w stylu Michnika. Idąc tym torem przypomnę, że jedni "siedzieli za opozycję w celach" a inni za to samo byli mordowani. Piotr Bartoszcze, Jerzy Popiełuszko, Sylwester Zych i 100 innych w latach 1980-1989 - zabijani za swoją działalność przez "nieznanych sprawców" - temn ostatni już po wyborach w 1989 roku. Czym innym jest szkalowanie Generała Wojska Polskiego i przypisywanie mu upojenia na pokładzie samolotu, a w komnsekwencji wręcz odpowiedzialności za spowodowanie katastrofy - czym innym łajanie oficera przez posłów PiS. Jeżeli tego nie zauważasz, to tylko problem Twojej ograniczonej percepcji.
Jawnie patrz Komorowski regularnie obrażał Kaczyńskiego regularnie - od przegranej w 2005 roku, to oczywiście jemu wolno, podobnie jak Niesiołowskiemu, Palikotowi, Tuskowi i innym..... Ot taka Sienkiewiczowska przypadłość - przypomnij sobie powiedzenie Kalego...... zresztą przypomnę, że Bronisław Komorowski był zaangażowany w sprawę Szeremietiewa w 2000 roku (będąc szefem MON) i wówczas wygłosił znamienne słowa: "Jeżeli okaże się że Szeremietiew jest niewinny w tej sprawie, to wycofam się z życia publicznego." Okazało się, że Szeremietiew jest niewinny......
Miernikiem inteligencji nie sana pewno te powyższe wypowiedzi - one mogą świadczyć powiedzmy o kulturze człowieka. Wchodzenie w kompetencje rządu - widzisz Prezydent też ma kompetencje - no chyba że uważa sie zastrażnika żyrandola.... Co zaś do odchdzenia bez ILS w automacie: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html Co na to wypowiadający się wcześniej mędrcy pokroju Tomasza Hypkiego i płk. Latkowskiego
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 15.04.2011 o godz. 09:28.
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|