The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.04.2011, 15:44
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Spoko ale patrząc na Riosa to można stwierdzić że następny mecz ME w Krk skończy z 5 bramkami na koncie
a z tymi szansami to śmiechu warte w poprzedniej rundzie owszem grał nieźle brakowało bramek jedynie. W tej grał ogony raz z Podbeskidziem gdzie wypadł mimo wszystko całkiem dobrze, ale oczywiście każdy go obwinia o to że "po co lobował "czemu nie podał" ale w ME pokazał że potrafi strzelać, podawać. Sam trener mówił w jednym z wywiadów że Rios jest specyficzny bo ciężko go ustawić, ale gra dobrze kombinacyjnie, a do LM czy eliminacji może się przydać.
Cóż widocznie coś jest na rzeczy z tym zbijaniem ceny za niego
Kluvi,ale takie detale jak wlasnie ta podcinka z TSP decyduja o wielu sprawach.Gdyby strzelił to bysmy mieli PP i grali innym składem.
Jirsak jakos potrafił wykorzystać szansę od trenera tak samo jak Kirm w rundzie jesiennej.
Jakby Issa Ba zdobył bramkę z 3 metrów w derbach bylibyśmy MP a nie Lech,a Senegalczyk grałby dalej przy Reymonta.
Technicznie bardzo dobry był,rownie jak Rios,problemem była jego motoryka.
Po za tym ocenianie Riosa przez pryzmat meczu MESA to nie jest najlepsze okulary.

E : Kluvi -grał nieźle ,ale wg.Ciebie czy trenera ?
Skoro R.M. go nie wystawia to cos musi byc przyczyną np.w meczu z przeciwnikiem silowym,gdzie nie mozna grac kombinacyjnie Rios sie nie nadaje,a takich pojedynkow mamy najwiecej.Tak czy nie?
E2: Ja wiem co sadzi trener bo czytalem wywiady,takze rozumiem dlaczego Rios nie gra
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.04.2011 o godz. 16:15.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15.