The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 21 kolejki
Zwycięstwo Korony Kielce 8 4,76%
Remis 15 8,93%
Zwycięstwo Wisły Kraków 145 86,31%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
fan1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 04.04.2011, 15:39
wislak.kw napisał(a):Wyświetl post
Niestety Wisła nie dostała wejściówek na ten mecz .

cyt.. Choć sprawa wydawała się przesądzona, krakowscy kibice postanowili walczyć o swoje. Korona Kielce i tamtejsza policja wystąpiły o zakazanie udziału w meczu grup kibiców gości. Wiślacy przeanalizowali sytuację i odkryli, że nie ma podstawy prawnej do takiego działania.

Krakusi powołują się na uchwałę zarządu PZPN w sprawie zasad przyjmowania kibiców gości podczas rozgrywek Ekstraklasy. Głosi ona: "Jeżeli organizator zawodów jest zmuszony do zmniejszenia liczby miejsc dla kibiców przyjezdnych, występuje na 28 dni przed planowanym terminem imprezy do Wydziału Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZP i niezwłocznie po otrzymaniu zgody - najpóźniej 21 dni przed imprezą - informuje o tym klub zamawiający bilety".

Kieleckie organizacje spóźniły się więc ze zgłoszeniem, a na stadionie nie odbywa się obecnie żaden remont, który mógłby być zasadnym przyczynkiem do zamknięcia stadionu dla gości. - Podejmując działania zmierzające do niewpuszczenia kibiców Wisły Kraków na mecz, Korona Kielce S.A. daje jasny sygnał, że nie jest gotowa na organizowanie meczów na poziomie Ekstraklasy - puentują kibice Białej Gwiazdy.

Co do meczu.. przeciwnik zepnie na nas pośladki, wiadomo dlaczego i ten mecz do łatwych nie będzie należał.
dobrze było by im pokazać ich miejsce w szeregu, kibicom tego śmiesznego klubu co się wyśmiewają z np zBelchatowa od wieśniaków etc,,, no cóż ....teraz tooni są w podobnej sytuacji.....mniejsza z nimi,, jeszcze z 2-3 porażki i nie wiem czy ich 4 tys będzie na meczu.... At i co ,mają swoje kompleksy,, nas uważają za klub wywodzący się .... a sami co dopiero niedawno dupy dawali na prawo i lewo (jak się to nazywa chyba kures....twooooo) i hanel na potęgę..
Tak czy siak trzeba wygrać i to zdecydowanie i zamknąć usta sprzedawczykom,
Ostatnio edytowane przez fan1906 : 04.04.2011 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14.