
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 20 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły Kraków |
|
164 | 84,97% |
| Remis |
|
20 | 10,36% |
| Zwycięstwo Jagielloni Białystok |
|
9 | 4,66% |
| Głosujących: 193. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#25
|
|
Gramy strasznie "topornie" .Przypomina sie gra Legii za czasów Okuki.
Tak prosty ,troche brzydki futbol.Ale skuteczny,i co wazniejsze mamy duzo szczescia. Gra Jagi tez nie byla nawet przecietna,a gdyby Franek strzelil karnego to potem oni mieli znowu sytuacje,i mogli by to wykorzystac.To takie gdybanie aczkolwiek my szczescia mamy w niektorych meczach mase. Dzis genaralnie wyróznil bym Pareike.To bramkarz ktorego tyle czasu szukalismy.Przyszedl ogarniety holender i nam go znalazł. ![]() Reszta niemrawo,nawet Melikson mało widoczny. Poki co mamy kolejne 3 pkt,z gry srednio to wyglada.Zobaczymy na ile Maaskant jest w stanie ją zmienic. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|