
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 20 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły Kraków |
|
164 | 84,97% |
| Remis |
|
20 | 10,36% |
| Zwycięstwo Jagielloni Białystok |
|
9 | 4,66% |
| Głosujących: 193. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#11
|
|
Nie rozumiem nagonki na Genkowa, wg mnie bardzo pożyteczny piłkarz
Żeby taktyka Maaskanta funkcjonowała lepiej przydałoby się jeszcze sprowadzić myślącego prawego obrońce, jakiegoś kozaka do środka pola i szybkiego, kreatywnego napastnika by uzupełniał się i dogrywal do Bułgara. Ogólnie nie widze problemu w taktyce, tylko w wykonawcach. Jak mniemam, Maaskant nie zmienia ustawienia pod piłkarzy, bo to co teraz robi to są podwaliny budowy lepszej drużyny z lepszymi zawodnikami. Jak trzon drużyny będzie już wiedział o co chodzi wtedy łatwiej będzie się wpasować nowym. Zmienianie koncepcji w połowie drogi to nie jest za dobry pomysł biorąc pod uwagę, że tak jak napisał Charlie, do 442 również wykonawców brak ![]() ![]()
.
. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|