
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 19 kolejki | |||
| Zwycięstwo Polonii Bytom |
|
11 | 5,67% |
| Remis |
|
5 | 2,58% |
| Zwycięstwo Wisły Kraków |
|
178 | 91,75% |
| Głosujących: 194. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#1
|
|
Tracimy punkty w bardzo kiepskim stylu. A szkoda bo można było odjechać czołówce na kolejne 3 punkty. Taka szansa może się nie powtórzyć, bo do tej pory graliśmy z bardzo przeciętnymi drużynami, a przed nami coraz lepsze zespoły.
Co do dzisiejszego meczu to rzuciło mi sie w oczy brak zaangażowania w gre, zwłaszcza w ostatnich minutach. Zamiast zapier..ć aby zdążyć strzelić bramkę na 3:2 to część kopaczy truchta, a zawodnik przy piłce rozkłada ręce bo nie ma do kogo zagrać. Pytam się, co z tego, że trener mówi co wywiad, że Wisła to lepszy zespół skoro tego nie potwierdzamy. Gdybyśmy grali z takim zaangażowaniem jak nasz dzisiejszy przeciwnik to 3 punkty pojechałyby do Krakowa. Do następnego meczu. ![]()
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|