
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 19 kolejki | |||
| Zwycięstwo Polonii Bytom |
|
11 | 5,67% |
| Remis |
|
5 | 2,58% |
| Zwycięstwo Wisły Kraków |
|
178 | 91,75% |
| Głosujących: 194. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Borski dziś Wiśle sprzyja mocno
I dobrze, bo to tradycyjne pier***enie niektórych o masowym spisku GW, PZPN, C+ i Bóg wie kogo jeszcze przeciw Wiśle jest żenujące...Co do Wisły - przód okej w miarę, ale gra obronna woła o pomstę do nieba. Na ten moment dobrze zmotywowani Azerowie czy Mołdawianie wcisną nami w dwumeczu czwórkę spokojnie. Jeśli Polonia Bytom raz za razem wkręca Cikosa, Jaliensa i spółkę to nie można mieć podstaw do optymizmu. Klasowego piłkarza tu trzeba od zaraz. Zwłaszcza na boki - bo teraz każda akcja skrzyłowa rywali kończy się mniej lub bardziej groźnym dośrodkowaniem. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|