
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 19 kolejki | |||
| Zwycięstwo Polonii Bytom |
|
11 | 5,67% |
| Remis |
|
5 | 2,58% |
| Zwycięstwo Wisły Kraków |
|
178 | 91,75% |
| Głosujących: 194. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#1
|
![]() jeszcze nie widziałem żeby sędzia podyktował karnego po ręce nastrzelonej z odległości 1m w dodatku przy naturalnym jej ułożeniu (bo takie było). Uważam, iż powinniśmy być spokojni o jutrzejszy mecz. Polonia Bytom remis z Koroną zawdzięcza raczej słabej grze Korony, a nie nagłemu skokowi taktycznemu, jakościowemu, technicznemu, (...) czy fizycznemu, chociaż tak, zauważyłem opanowanie przez nich pare elementów piłkarskiego rzemiosła Każdy inny wynik niż nasza wygrana będzie niespodzianką. Takie mecze musimy wygrywać. Uważam, iż mimo niewykorzystanej okazji i paru głupich błędów powinien zagrać Rios, jednakże jak go ustawić z Kirmem, Genkovem, Małeckim i Meliksonem... Keine Ahnung chciałoby się go dać w miejsce Sivakova/Jirsaka i podsunąć równolegle do Meliksona, ale wyjdzie zbyt ofensywnie.. chociaż znowuż to Polonia Bytom ![]()
Ostatnio edytowane przez filemon : 17.03.2011 o godz. 19:43.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|