
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#1
|
|
Szkoda tego meczu, przegraliśmy pechowo po głupich błędach obrońców i bramkarza. Niestety grając bez prawego i lewego obrońcy to musiało się kiedyś tak skończyć. Dopóki na bokach będą grali Paljic i Cikosz to w obronie zawsze będzie padaka choćby tam grał Terry i Ferdinand w środku. A gra Jaliens i Bunoza. To i tak cud, ze w lidze z tyłu idzie tak dobrze, jednak wielka w tym zasługa nieobecnego dzis Chaveza, który na dzień dzisiejszy jest o 2 klasy lepszy od Bunozy i Jaliensa. To cieszy, że w środku obrony można przynajmniej zrobić jakąś rotację ale na bokach będę zmuszony oglądać te same gęby przez cały sezon i dostawać białej gorączki ...
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|