Wcisa Nh napisał(a):

Nie wiem dlaczego klub tego nie widzi i nie reaguje.
Przy tej pojemności nie mieliśmy kompletu po dobrych transferach i sprzyjających wynikach.
Według mnie klub powinien uruchomić inną opcje biletową korzystną finansowo dla osób uczących się i studiujących w innym razie, nasz ponad 30 tys stadion będzie ciężko zapełnić w chodź 70%
|
W tym momencie klub nie może zmienić cen biletów/karnetów.
Jakby się to uczciwie miało do osób które już zakupiły abonament na rundę wiosenną?
Natomiast wydaje mi się, że trochę się klub przejechał z cenami na sektory docelowo zarezerwowane dla kibiców trochę bardziej zamożnych

Ceny mogą, powinny spaść według mnie po otwarciu całego stadionu.