The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.03.2011, 12:45
nicolas napisał(a):Wyświetl post
Piękną zapowiedź wrzucił "wisła"
Czuję, że będzie wyjątkowy, niezapomniany mecz, w którym zobaczymy to, czego nigdy wcześniej. Komu będzie najbardziej zależało. Któremu z Wiślaków "pęknie żyłka". Czy Melikson się wkurzy i zostanie "bogiem trybun", czy może ktoś inny pokaże charakter. Batalia na śmierć i życie. W tym meczu nasi zawodnicy przekonają się co to jest słowiańska rzeź. Wiślacy wiedzą, że muszą, jeśli chcą uchodzić za najlepszych. Bielszczanie wierzą, że mogą. Zobaczcie, z jaką pewnością siebie, z jakim luzem grali i ile wypracowali sytuacji Bielszczanie w Krakowie.

W konkursie wytypowałem wynik 1-2, ale nie mogę być niczego pewien w tym meczu. Nie lekceważcie Podbeskidzia. Przypomnę, że BVB odpadła z DFB Pokal z jakimś zespołem bodaj z 3 ligi.

I chyba zagra Bunoza & Chavez, jak myślicie?

Mnie zastanawiają tylko słowa prezesa Podbeskidzia o tym że dla jego drużyny ważniejszy od meczu z Wisłą jest sobotni mecz z Niecieczą.. wiadomo że na zdobycie tego pucharu pierwszoligowiec z Bielska Białej nie ma większych szans, a ewentualny awans do Ekstraklasy jest ich priorytetem - może dać o wiele większe korzyści od awansu do półfinału PP. Uważam że Podbeskidzie będzie walczyć jedynie do pierwszej straconej bramki.
Wisła pojechała na ten wyjazd w prawie najsilniejszym składzie co świadczy o poważnym traktowaniu tego meczu przez Maaskanta.
Wg mnie na środku obrony zagrają Jaliens i Bunoza. Za Sobola zagra Wilk.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:12.