nicolas napisał(a):

Piękną zapowiedź wrzucił "wisła"
Czuję, że będzie wyjątkowy, niezapomniany mecz, w którym zobaczymy to, czego nigdy wcześniej. Komu będzie najbardziej zależało. Któremu z Wiślaków "pęknie żyłka". Czy Melikson się wkurzy i zostanie "bogiem trybun", czy może ktoś inny pokaże charakter. Batalia na śmierć i życie. W tym meczu nasi zawodnicy przekonają się co to jest słowiańska rzeź. Wiślacy wiedzą, że muszą, jeśli chcą uchodzić za najlepszych. Bielszczanie wierzą, że mogą. Zobaczcie, z jaką pewnością siebie, z jakim luzem grali i ile wypracowali sytuacji Bielszczanie w Krakowie.
W konkursie wytypowałem wynik 1-2, ale nie mogę być niczego pewien w tym meczu. Nie lekceważcie Podbeskidzia. Przypomnę, że BVB odpadła z DFB Pokal z jakimś zespołem bodaj z 3 ligi.
I chyba zagra Bunoza & Chavez, jak myślicie?
|
Mnie zastanawiają tylko słowa prezesa Podbeskidzia o tym że dla jego drużyny ważniejszy od meczu z Wisłą jest sobotni mecz z Niecieczą.. wiadomo że na zdobycie tego pucharu pierwszoligowiec z Bielska Białej nie ma większych szans, a ewentualny awans do Ekstraklasy jest ich priorytetem - może dać o wiele większe korzyści od awansu do półfinału PP. Uważam że Podbeskidzie będzie walczyć jedynie do pierwszej straconej bramki.
Wisła pojechała na ten wyjazd w prawie najsilniejszym składzie co świadczy o poważnym traktowaniu tego meczu przez Maaskanta.
Wg mnie na środku obrony zagrają Jaliens i Bunoza. Za Sobola zagra Wilk.