
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 18 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
298 | 95,51% |
| Remis |
|
10 | 3,21% |
| Zwycięstwo Widzewa |
|
4 | 1,28% |
| Głosujących: 312. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#11
|
|
Nie ma ruchu bez piłki , obrona nie wie co to jest wyjść z piłką i podać po ziemi , nie ma wychodzenia na pozycje (Oprócz Meliksona) Jirska coś próbuje ale chuja z tego jest.
Gienek chce grac szuka piłki ale jak taki Bunoza kopie jak głupi , albo Chavez co nie umie piłki kopnąć po ziemi tylko gorną i jeszcze nie dokładnie. Problem sie zaczyna od: Zero ruchu bez piłki. Dżidy naszej obrony. I granie do tyłu. Tutaj widzę główne problemy. ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|