
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 18 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
298 | 95,51% |
| Remis |
|
10 | 3,21% |
| Zwycięstwo Widzewa |
|
4 | 1,28% |
| Głosujących: 312. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#11
|
|
No to się zacznie. Rios strzelił II garniturowi Wisły 2 bramki. Do Barcelony go...
Jak ktoś pisze, że Jaliens dobrze grał z Ruchem to proszę udać się do okulisty. Jaliens zawalił 2 mecz o coś (PP z Podbeskidziem i teraz z Ruchem). W pierwszym meczu ligowym grał bardzo dobrze. Do tego ile bramek zawalił w sparingach? Dla mnie cos z nim jest nie tak.
Ostatnio edytowane przez prezes85 : 08.03.2011 o godz. 15:24.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|