The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 18 kolejki
Zwycięstwo Wisły 298 95,51%
Remis 10 3,21%
Zwycięstwo Widzewa 4 1,28%
Głosujących: 312. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2011, 21:13
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Szczegolnie to bylo widac w meczu z Podbeskidziem .Z Ruchem bylo niewiele lepiej ,szczegolnie w pierwszej polowie gdy Ruch nas rozgrywal jak chcial a nasza pomoc tracila pilki po 2 ,3 zagraniach. Zwyciezcow sie nei sadzi , ale jak nadal mamy grac systemem 4-3-3 to przed Wisla jeszcze duzo pracy , oby grajkom sie chcialo
Mecz z Podbeskidziem to inne nastawienie piłkarzy (o wyjściowej 11 nie wspomnę), co się niestety zemściło. Porażka pomoże im nabrać pokory i we wtorek wyjdą zupełnie inaczej zmotywowani

Co do meczu z Ruchem - samo spotkanie stało na niezłym poziomie i myślę, że zgranie przyjdzie po 2, w najgorszym wypadku 3 następnych kolejkach. Dajcie im trochę czasu. Powoli widoczna jest "ręka" Maaskanta w grze drużyny.

Mecz z Widzewem na pewno nie będzie należał do łatwych. Dziś gładko ograli Koronę, co zasługuje na szacunek, bo wiadomo jak grają Kielczanie w tym sezonie. Z Amiką też długo walczyli i pechowo stracili te punkty. Naszym atutem jest R22 i mam nadzieję, że po 90 minutach to my będziemy się cieszyć z kolejnych trzech punktów
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:16.