The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki
Zwycięstwo Wisły 249 98,81%
Remis 3 1,19%
Zwycięstwo Ruchu 0 0%
Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.03.2011, 23:42
Jeremi napisał(a):Wyświetl post
Małecki - jak dla mnie superstar, ale przede wszystkim Mały choć ....ica go bierze, że do niego nie podaje Kirm to Patryk rozkłada ręce, a nie macha nimi
Ja osobiście czekam, aż ktoś mu pokaże miejsce w szeregu. Zwycięska bramka z Arka na plus, dzisiejsze rajdy itp również na plus, ale rozkładanie rąk, bo ten mu nie podał, albo podał niecelnie i wieczne "kur.wowanie" pod nosem jest irytujące(jak dla mnie). Trochę pokory.

Żeby nie było OT, mecz jak mecz, bez fajerwerków. Po raz kolejny się sprawdza Jirsak w roli dżokera, Bunoza trochę chaotycznie, Paljić pozytywnie, Maor w pierwszej połowie mniej widoczny, ale to pewnie ze względu, że pilnowali go dość i obijali, Genkov się rozkręci-z Żurawiem było podobnie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.03.2011, 03:51
Konfliktowy napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiście czekam, aż ktoś mu pokaże miejsce w szeregu.
No, jasne. Najlepszy zawodnik ofensywny w drużynie, wygrywa nam drugi mecz ( nie licząc sparingów ), ale niech mu ktoś pokaże miejsce w szeregu

Ofensywa jakoś działa, defensywa dalej nie. Za wcześnie na hurraoptymizm, ale jest paru piłkarzy którzy mogą ciągnąć ten wózek.

Cieszy mnie Garguła na trybunach, skoro mu brakuje serca do gry.

Bunoza daje się kiwać Jankowskiemu (?) jeden na jeden, ale w akcji winien Jaliens, bo nie zaasekurował (mimo, że z boku miał drugiego zawodnika Ruchu).
Bunoza nie zamyka spalonego, ale jest OK bo Zieńczuk nie trafił sama na sam.
Obrońca meczu.
Kabaret

EDIT: A Maaskant jak dostał kilku PIŁKARZY, to nagle drużyna zaczęła coś tam grać. Niesamowite...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2011 o godz. 04:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.03.2011, 07:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bunoza daje się kiwać Jankowskiemu (?) jeden na jeden, ale w akcji winien Jaliens, bo nie zaasekurował (mimo, że z boku miał drugiego zawodnika Ruchu).
Bunoza nie zamyka spalonego, ale jest OK bo Zieńczuk nie trafił sama na sam.
Obrońca meczu.
Kabaret
Ja skłaniam się ku opinii, że Bunzoa poza paroma nieprzemyślanymi wykopami i jednym nietrzymaniem linii spalonego dużo lepiej niż Jaliens.

W sytuacji z Jankowskim Jaliens nie wiadomo dlaczego uciekał od zawodnika którego Bunzoa próbował przechwycić, ale nie zdążył - ALE przecież akcja była prawą stroną, a Bunoza leciał z lewej na prawą żeby zamknąć dziurę po Jaliensie.

Przy golu to Jaliens odpuścił krycie wchodzącego w pole karne Grzyba.

Polecam oglądnięcie powtórek

Poza tym zgadzam sie co do Małeckiego - motor napędowy drużyny, lodołamacz, buldożer niszczący przeciwników. Gra fantastycznie, i to się o nim słyszy jest fantastyczne - praca nad mięśniami ud itp - generalnie widać, że mu się chce. Facet ma jaja i robi różnice. Jak mu się coś z głową nie porobi, to wejdzie do panteonu wiślackich gwiazd.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.03.2011, 11:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No, jasne. Najlepszy zawodnik ofensywny w drużynie, wygrywa nam drugi mecz ( nie licząc sparingów ), ale niech mu ktoś pokaże miejsce w szeregu
Kolego wolfy, nie wyciągaj zdań z kontekstu, bo trochę to śmieszne jest. Wg. mnie też zapierdziela nieźle, ale to nie powód by machać rękami w każdą stronę gdy ktoś widzi lepiej ustawionego piłkarza od Małeckiego i w efekcie Małemu nie podaje. Niech szarpie dalej bokami, tylko z głową. Wygrał to on Nam mecz w Gdyni, wczoraj byli lepsi.
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.03.2011, 11:35
Konfliktowy napisał(a):Wyświetl post
Kolego wolfy, nie wyciągaj zdań z kontekstu, bo trochę to śmieszne jest. Wg. mnie też zapierdziela nieźle, ale to nie powód by machać rękami w każdą stronę gdy ktoś widzi lepiej ustawionego piłkarza od Małeckiego i w efekcie Małemu nie podaje. Niech szarpie dalej bokami, tylko z głową. Wygrał to on Nam mecz w Gdyni, wczoraj byli lepsi.
Bez przesady. Asysta + akcja po ktorej padła 2 bramka. Mało? Fakt , zdarza sie, ze próbuje na trzech isc, pretensje, ale dla mnie tak jak wczoraj moze grac zawsze.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.03.2011, 11:41
Konfliktowy napisał(a):Wyświetl post
Wygrał to on Nam mecz w Gdyni, wczoraj byli lepsi.
O, na pewno. Zwłaszcza, że dwie na trzy bramki sam wypracował.

Obecnie to on w Wiśle jest gwiazdą, więc śmieszny jesteś pisząc "o miejscu w szeregu".

grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Tego, że koleś 30 razy wychodzi do przodu, do przeciwnika i w 90% jego interwencje są skuteczne i przerywając akcje Ruchu już nie widzicie; tego, że dzidy nasi środkowi obrońcy często (bo nie zawsze) posyłają wtedy, gdy nie ma ruchu w drużynie też nie dostrzegacie.
I co z tego, ze mu kilka akcji wyjdzie, jak co chwilę stwarza zagrożenie pod własną bramką? Przyjdą puchary (oby), mecz z jakąś słabą drużyną (dla nas pewnie za mocną) i będzie płacz, bo nagle błędy Bunozy nie pozostaną bez konsekwencji. Jak on jest przyszłością Wisły, to kiepsko to wygląda...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2011 o godz. 11:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.03.2011, 12:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I co z tego, ze mu kilka akcji wyjdzie, jak co chwilę stwarza zagrożenie pod własną bramką? Przyjdą puchary (oby), mecz z jakąś słabą drużyną (dla nas pewnie za mocną) i będzie płacz, bo nagle błędy Bunozy nie pozostaną bez konsekwencji. Jak on jest przyszłością Wisły, to kiepsko to wygląda...
Mnie chodziło o to by pokazać, że zupełnie bez sensu jest jechanie po Bunozie, podczas gdy Jaliens zagrał po raz kolejny fatalnie i był dużo słabszy od swego partnera. I nie ma co pisać, że się Holender jeszcze nie zgrał, bo tak samo przecież Bośniak Jaliensa nie zna. Prawie każde dalekie wyjście Bunozy do rywala kończyło się sukcesem, podczas, gdy Holender albo faulował, albo przegrywał główki.


P.S. Ktoś, kto nisko ocenia wczorajszy występ Małeckiego, powinien udać się do lekarza...
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.03.2011, 12:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I co z tego, ze mu kilka akcji wyjdzie, jak co chwilę stwarza zagrożenie pod własną bramką? Przyjdą puchary (oby), mecz z jakąś słabą drużyną (dla nas pewnie za mocną) i będzie płacz, bo nagle błędy Bunozy nie pozostaną bez konsekwencji. Jak on jest przyszłością Wisły, to kiepsko to wygląda...
Jeśli w pucharze Polski Bunoza popełnia takie szkolne błędy w kryciu Malinowskiego, a później za nim truchta jakby się nic nie stało, to strach pomyśleć co będzie w pucharach -> http://www.youtube.com/watch?v=bOk0iQyr--A
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:08.