
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
249 | 98,81% |
| Remis |
|
3 | 1,19% |
| Zwycięstwo Ruchu |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 11.2010
Offline |
#1
|
Żeby nie było OT, mecz jak mecz, bez fajerwerków. Po raz kolejny się sprawdza Jirsak w roli dżokera, Bunoza trochę chaotycznie, Paljić pozytywnie, Maor w pierwszej połowie mniej widoczny, ale to pewnie ze względu, że pilnowali go dość i obijali, Genkov się rozkręci-z Żurawiem było podobnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
|
No, jasne. Najlepszy zawodnik ofensywny w drużynie, wygrywa nam drugi mecz ( nie licząc sparingów ), ale niech mu ktoś pokaże miejsce w szeregu
![]() Ofensywa jakoś działa, defensywa dalej nie. Za wcześnie na hurraoptymizm, ale jest paru piłkarzy którzy mogą ciągnąć ten wózek. Cieszy mnie Garguła na trybunach, skoro mu brakuje serca do gry. Bunoza daje się kiwać Jankowskiemu (?) jeden na jeden, ale w akcji winien Jaliens, bo nie zaasekurował (mimo, że z boku miał drugiego zawodnika Ruchu). Bunoza nie zamyka spalonego, ale jest OK bo Zieńczuk nie trafił sama na sam. Obrońca meczu. Kabaret ![]() EDIT: A Maaskant jak dostał kilku PIŁKARZY, to nagle drużyna zaczęła coś tam grać. Niesamowite...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2011 o godz. 04:04.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#3
|
W sytuacji z Jankowskim Jaliens nie wiadomo dlaczego uciekał od zawodnika którego Bunzoa próbował przechwycić, ale nie zdążył - ALE przecież akcja była prawą stroną, a Bunoza leciał z lewej na prawą żeby zamknąć dziurę po Jaliensie. Przy golu to Jaliens odpuścił krycie wchodzącego w pole karne Grzyba. Polecam oglądnięcie powtórek ![]() Poza tym zgadzam sie co do Małeckiego - motor napędowy drużyny, lodołamacz, buldożer niszczący przeciwników. Gra fantastycznie, i to się o nim słyszy jest fantastyczne - praca nad mięśniami ud itp - generalnie widać, że mu się chce. Facet ma jaja i robi różnice. Jak mu się coś z głową nie porobi, to wejdzie do panteonu wiślackich gwiazd. ![]()
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|
|
|
|
Member
Od: 11.2010
Offline |
#4
|
|
Kolego wolfy, nie wyciągaj zdań z kontekstu, bo trochę to śmieszne jest. Wg. mnie też zapierdziela nieźle, ale to nie powód by machać rękami w każdą stronę gdy ktoś widzi lepiej ustawionego piłkarza od Małeckiego i w efekcie Małemu nie podaje. Niech szarpie dalej bokami, tylko z głową. Wygrał to on Nam mecz w Gdyni, wczoraj byli lepsi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#5
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
|
O, na pewno. Zwłaszcza, że dwie na trzy bramki sam wypracował.
Obecnie to on w Wiśle jest gwiazdą, więc śmieszny jesteś pisząc "o miejscu w szeregu". I co z tego, ze mu kilka akcji wyjdzie, jak co chwilę stwarza zagrożenie pod własną bramką? Przyjdą puchary (oby), mecz z jakąś słabą drużyną (dla nas pewnie za mocną) i będzie płacz, bo nagle błędy Bunozy nie pozostaną bez konsekwencji. Jak on jest przyszłością Wisły, to kiepsko to wygląda...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2011 o godz. 11:51.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
P.S. Ktoś, kto nisko ocenia wczorajszy występ Małeckiego, powinien udać się do lekarza... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#8
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|