
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
249 | 98,81% |
| Remis |
|
3 | 1,19% |
| Zwycięstwo Ruchu |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Offline |
#1
|
|
Tenzen;1059058
[B napisał(a):
Ci pilkarze nie sa juniorami zeby ich jakos specjalnie motywowac. Graja dla WISLY KRAKOW i sa profesjonalistami wiec sami powinni wiedziec ze kazdy mecz trzeba grac na pelnej q..ie ![]()
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
Offline |
#2
|
|
Osobiscie mi tez sie nie podoba to ze Sobol ma miec pewny plac bo jest kapitanem. Ciekawe ile musialby meczy zawalic i co zrobic zeby nie byl taki pewny gry. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze na podstawie dwoch meczy rozegranych w roznych warunkach i przy roznym podejsciu partnerow do gry plus braku mozliwosci oceny poczynan graczy na treningach nie mozna wyciagac dlaeko idacych wnioskow, jednak uwazam ze jesli Robert powiedzial by ze to ze Sobol bedzie gral bo tak dobrze sie prezentuje na treningach to bym jakos lepiej przyjal niz stwierdzenie to ze gra bo jest kapitanem. Mam tylko nadzieje ze Maaskant nie bedzie go ciagnac nawet jesli sie okaze w dluzszej perspektywie ze Wilk jest jednak w lepszej formie.
A tak z innej beczki, zastanawiam sie dlaczego my tak malo gramy presingiem? I dlaczego nie ma przygotowanych schematow rozegrania na wypadek kiedy to przeciwnik wychodzi wysoko na Nas? Wedlug mnie w tych kwestiach jest jeszcze duzo do poprawy plus wyprowadzenie pilki przez stoperow. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#3
|
|
Wisła Kraków - Ruch Chorzów: którą twarz pokażą wiślacy [TYPUJ WYNIK]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ypuj,id,t.html Cytat z tekstu: Jedyne znaki zapytania dotyczą stoperów i środkowych, defensywnych pomocników. Przeciwko Arce nie mogli zagrać Gordan Bunoza i Radosław Sobolewski. Obaj odcierpieli już kartkowe zawieszenie. Mniejsze szanse na grę od początku ma Bunoza. Wydaje się, że szkoleniowiec Wisły postawi na parę Kew Jaliens, Osman Chavez. Kompletnie się z tym nie zgadzam. A niby czemu Jaliens? Bunoza powinien grać.
Ostatnio edytowane przez farben : 03.03.2011 o godz. 23:21.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|