The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki
Zwycięstwo Wisły 249 98,81%
Remis 3 1,19%
Zwycięstwo Ruchu 0 0%
Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.03.2011, 13:58
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
A gdybyśmy zagrali w środku Wilk - Melikson - Sobolewski, a na pozycji Kirma spróbować Siwakowa?
Zdecydowanie nie!
Już eksperyment w obronie z przesunięciem Jaliensa na prawą stronę był niewypałem, w ogóle nie pojmuje po co nam w takim razie drugi klasyczny prawy obrońca jakim jest Łukasz Burliga, jeżeli zamiast niego występuje na boku stoper (to tak na marginesie)

Wracając do zamiany Kirma na Sivakova na bok pomoc, jestem na nie, Białorusin jest defensywnym pomocnikiem i jak do tej pory w dwóch meczach wywiązywał się ze swoich zadań dobrze, więc po co zmieniać mu pozycję na inną, niech gra tam gdzie gra czyli na środku pomocy.
Wciąż się będę upierał przy tym aby linia pomocy w piątek z Ruchem wyglądała tak:
Wilk - Melikson- Sivakov, dobrze to funkcjonowało w Gdyni powinno się sprawdzić także na R22. Z całym szacunkiem dla Radka, ale liczy się dobro drużyny a Wilk w tym momencie, daje więcej Wiśle niż Sobol.

Oczywiście to tylko moja opinia i każdy ma prawo się z nią nie zgadzać.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 03.03.2011 o godz. 14:00.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.03.2011, 14:13
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie nie!
Już eksperyment w obronie z przesunięciem Jaliensa na prawą stronę był niewypałem, w ogóle nie pojmuje po co nam w takim razie drugi klasyczny prawy obrońca jakim jest Łukasz Burliga, jeżeli zamiast niego występuje na boku stoper (to tak na marginesie)

Wracając do zamiany Kirma na Sivakova na bok pomoc, jestem na nie, Białorusin jest defensywnym pomocnikiem i jak do tej pory w dwóch meczach wywiązywał się ze swoich zadań dobrze, więc po co zmieniać mu pozycję na inną, niech gra tam gdzie gra czyli na środku pomocy.
Wciąż się będę upierał przy tym aby linia pomocy w piątek z Ruchem wyglądała tak:
Wilk - Melikson- Sivakov, dobrze to funkcjonowało w Gdyni powinno się sprawdzić także na R22. Z całym szacunkiem dla Radka, ale liczy się dobro drużyny a Wilk w tym momencie, daje więcej Wiśle niż Sobol.

Oczywiście to tylko moja opinia i każdy ma prawo się z nią nie zgadzać.
Ja mam takie samo zdanie na ten temat. Co prawda Sivakov nadal nie przekonał mnie jeszcze swoją grą, optycznie wygląda mniej więcej na takim samym poziomie jak Garguła z tym, że ten drugi nie wnosi nic do defensywy. Nie mam pojęcia jak wygląda to za kulisami. Co do obsady defensywnego pomocnika to ZDECYDOWANIE Czarek Wilk. Mecz Wilka w Gdyni, a mecz Sobola w Krakowie to tak jakby z meczy ekstraklasy iść na boiska A klasy. Pozwolę sobie zacytować przedmówcę "Z całym szacunkiem dla Radka, ale liczy się dobro drużyny a Wilk w tym momencie, daje więcej Wiśle niż Sobol.". Liczę bardzo na Genkova, mam nadzieję że to właśnie w meczu z Ruchem ujawni swój instynkt snajperski, taki jaki miał Brożek, jak Żurawski za swoich najlepszych lat. Po meczu z Arką moje zdanie na temat Tsvetana jest takie - wie co zrobić z piłką, dobry w walce o górne piłki. Po tym pierwszym meczu stwierdzam, że bułgarski napastnik nie będzie typowym snajperem, tą "9". Takie odczucie mam, że ona bardziej nadaje się na cofniętego napastnika, który dogra dobrze piłkę a i od czasu do czasu sam coś ustrzeli. Obym się mylił.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.03.2011, 15:16
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Ja mam takie samo zdanie na ten temat. Co prawda Sivakov nadal nie przekonał mnie jeszcze swoją grą, optycznie wygląda mniej więcej na takim samym poziomie jak Garguła z tym, że ten drugi nie wnosi nic do defensywy.
Optycznie wygląda mniej więcej na takim samym poziomie jak Garguła?
Ja miałem wrażenie, że w meczu z Podbeskidzie Sivakov był o klasę lepszym zawodnikiem od Garguły
- nie zaliczał tak głupich strat w ofensywie jak Garguła.
- zdecydowanie lepiej rozgrywał piłkę.
- był zdecydowanie bardziej pożyteczny w defensywie od Garguły ( to o czym napisałeś).
- Biegał od dwóch do trzech razy więcej od Garguły...
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.03.2011, 16:02
Titto napisał(a):Wyświetl post
Optycznie wygląda mniej więcej na takim samym poziomie jak Garguła?
Ja miałem wrażenie, że w meczu z Podbeskidzie Sivakov był o klasę lepszym zawodnikiem od Garguły
- nie zaliczał tak głupich strat w ofensywie jak Garguła.
- zdecydowanie lepiej rozgrywał piłkę.
- był zdecydowanie bardziej pożyteczny w defensywie od Garguły ( to o czym napisałeś).
- Biegał od dwóch do trzech razy więcej od Garguły...
To jest moja opinia. Zobaczymy jak będzie w trakcie sezonu. Może potwierdzą się moja słowa ba może Guła będzie lepiej radził sobie z piłką niż Michaił, a może sprawdzi się Twoja opinia na ten temat. Tak czy inaczej na dzień dzisiejszy pozostaję przy swoich obserwacjach.
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 03.03.2011 o godz. 16:05.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.