
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Gratulacje dla Podbeskidzia.
Puchar nie puchar, przegrana na R22 to wstyd. Jeżeli ten mecz był dowodem na dobór podstawowej meczowej jedenastki, to ten dowód zakończył się sukcesem. Obrona - para Bunoza - Chavez. Q póki co słabo. Cikosz pozdrawiał zza telewizora wszystkich swych krytyków. Jest jaki jest - ale jego brak był boleśnie widoczny. Druga linia - z ogromnym bólem serca to mówię. Sobol ława póki co. Wilk jest lepszy. Garguła moze jeszcze wystrzeli formą, ale po dzisiejszym meczu raczej jako dopełnienie osiemnastki meczowej. Łobo - dobrze mu idzie w Młodej Wiśle, nie ma co tego zmieniać. Shivakov jak schodził to pomyślałem, że możemy stracić bramkę. Pewniak do jedenastki. Kirm, Mały słabo, ale kim ich zastąpić. O ataku sie nie wypowiadam, bo go nie było. Znaczy nie dostawał podań. Pytanie jakby zagrał Maciek, gdyby druga linia grała w innym zestaweniu pozostaje bez odpowiedzi. Tak czy siak na dziś tylko Genkov. Przegraliśmy, bo nie było zaangażowania. Przegralismy, bo w drugiej linii tylko Shivakov był na zadawalajacym poziomie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|