
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#11
|
|
Czy Polacy w składzie czy Obcokrajowcy wszystko tkwi w mentalności , ....a skąd my mamy Bunoze ? Wyperdala każdą piłkę , jak by nie mógł sie zatrzymać popatrzec podać tylko JEEB.
Jeliens dziś tragicznie. Rozjebali nas jak szambo po polu , zero pressingu , podejść wyżej ,Sobol widać że nie ma zdrowia. 11 z meczu z Arką na mecz z Ruchem , od pierwszych minut powinni zapierdalać w tym dzisiejszym meczu , mam nadzieję ze to ostatnia taka wtopa w której lekceważymy przeciwnika i przegrywamy. ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|