
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
249 | 98,81% |
| Remis |
|
3 | 1,19% |
| Zwycięstwo Ruchu |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#1
|
|
Cóż wraca Sobolewski i Bunoza.
Sobol moim zdaniem do pierwszej 11. W środku napewno też Melikson. Natomiast pozostałe miejsce jest na chwilę obecną otwarte. W tym meczu sportowo to pewnie postawiłbym na Gargułę lub Jirsaka. Ale jeżeli chodzi porspektywę grania z silnymi rywalami później(Legia, Jagiellonia i Lech) to zastanawiałbym się jednak nad Sivakovem lub Wilkiem. Bo oni wydaje mi się są bardziej w stanie zdominować środek boiska. Wydaje mi się, że ogólnie to większy potencjał ma jednak Sivakov, natomiast w najbliższym czasie to chyba jednak Wilk byłby bardziej przydatny bo Sivakov tak łatwo nie osiągnie swoich możliwości. Niezłe dylematy przed Maaskantem, ale przy każdej z tych opcji mamy szansę wygrywać. Ze słabymi rywalami jednak wystawianie Sivakova może być ryzykowne na wynik 0:0 bo on bardzo mało w ofensywie daje, jedyne co to że eliminuje element świecy w drużynie przeciwnej. Sivakov jednak kiedyś musiał grać lepiej, bo po pierwsze grał w Lidze Mistrzów z dobrym efektem, po drugie jednak Calgari po niego sięgnęło. Napewno można zweryfikować czy warto na niego stawiać oglądając całe mecze Bate w Lidze Mistrzów. Bo na podstawie obecnej formy i faktu, że nie jest naszym graczem to nie bardzo. Przede wszystkim widać, że wolno myśli i jakby strasznie wolno wykonuje wszystko. Jeżeli w Bate grał tak samo to moim zdaniem nie należy na niego stawiać. Bunoza raczej na ławce, natomiast w meczu z teoretycznie słabszymi Widzewem i Ruchem u siebie spróbowałbym zamienić Jaliensa z Chavezem miejscami (Chavez na prawą).
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 26.02.2011 o godz. 11:01.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#2
|
|
Zdecydowanie Cikos na ławce, mam już dość parodii i anty futbolu w jego wykonaniu. To obok Kowalskiego najsłabszy piłkarz w Wiśle, kiepski zarówno technicznie jak i taktycznie. Jako obrońca jest ogrywany jak dziecko, nie stanowi żadnej bariery. Trzeba by mu pokazać mecze Wisły z Baszczyńskim, żeby zobaczył jak należy się zachowywać w obronie przy linii bocznej - a nie tak jak on to robi biegać schylony w pół wolnym truchtem z dłońmi 20cm nad murawą w odległości 10 metrów od przeciwnika pozwalając mu jednocześnie na wszystko.
Najmocniejsza obecnie linia obrony (od lewej do prawej, left to right): Palic, Bunoza, Jaliens, Chavez lub (or) Palic, Bunoza, Chavez, Jaliens.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 27.02.2011 o godz. 22:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#4
|
Bez przesady... chłopak właśnie jest słaby w dryblingu, technice jedyne czym nadrabia to tym, że biega i tyle, biega jak czołg i innej pozycji jak rezerwa dla niego w przyszłości nie widzę. W porównaniu do Alvareza, Baszczyńskiego to on jest niczym płotka przy Sandaczach, to nie ten rozmiar, to nie te umiejętności. ![]()
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
- 1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A. Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek Paweł Brożek za 246/ 110 bramek Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#5
|
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|