The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.02.2011, 11:45
Teraz pora na trochę dywagacji nad rankingiem krajowym

Tutaj rozpłynę się na tym , jak ranking zmienił się na przestrzeni roku .



na zielono - kraje które poprawiły swoją pozycje
na źółto - które pozostały bez zmian
na czerwono - spadły w ranking

za okres bazowy przyjąłem koniec rankingu 09/10 stan na 19.02.2011

Oczywiście ranking jeszcze ulegnie zmianie , jesteśmy właściwie na półmetku najważniejszych rozstrzygnięc w Europie . Zmiany zajdą jeszcze w szczególności w górnej połówce rankingu .

Widać jednak jak bardzo poszed w dół futbol w Rumuni , rekordowy spadek o 14 miejsc . Rumuni stali się zakłanikami własnego sukcesu który został całkowicie zniweczony . Duży spadek zanotowali Bułgarzy ( 8 miejsc ) , Czesi , Słowacy Norwegowie i Serbowie .

W czołówce Hiszpania zapewne obroni się jeszcze przed atakiem Niemców , ale Włochów już nic nie uratuje przed spadkiem z 3 miejsca . Na fali dużef fali wznoszącej jest futbol w Danii , Austrii , Cyprze , Chorwacji , Białorusi i ... Polsce . ( mowa o krajach które poprawily o min 3 jednostki swoją pozycje ) . Trzeba wykorzystać ten trend wznoszący do kolejnej poprawy swojej
pozycji .

PS.
Wiele osób pyta które miejsce będzie zajmować Polska jeśli .... otóż dla nas najważniejszym punktem odniesienia będzie pułap z którego będzie startowała Wisła w następnym sezonie , czyli tabelka nr 3 . Rozstrzygnięcia w obecnym sezonie nie posuną nas w rankingu tak , aby zaszła dla nas znacząca zmiana jeśli chodzi o hierarchię w Europie . Najbliższe 2 lata będą decydujące o tym czy będziemy się piąć w rankingu ( do 15 miejsca ) czy będzie trwał okres stagnacji (20-25 m )
Ostatnio edytowane przez Karherop : 19.02.2011 o godz. 11:54.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:49.