Velo napisał(a):

Nie trzeba, wydaje mi się że Czesi mają ciut mocniejszą kadrę niż nasza i dodatkowo nie mają Smudy który powołuje wszystko co się rusza. Może trochę źle się wyraziłem, nie wydaje mi się żeby miał być o wiele lepszy niż np. Mezenga. Zaskoczony jestem tym że w ogóle kogoś sprowadzili i nie jest to 70-letni emeryt
|
A mi się wydaje że to czy mają mocniejszą kadrę czy nie i kogo mają za trenera nie ma tutaj znaczenia, Czech jest liderem strzelców swojej ligi, nie trzeba być Smudą żeby spróbować gościa w kadrze. Tylko że póki co to nic więcej poza tym próbowaniem to o jego karierze reprezentacyjnej nie można powiedzieć.
Ale ja też jestem zaskoczony tym transferem, bo z ludźmi odpowiedzialnymi tam za transfery to nie mają za wesoło

Gdyby jeszcze tylko Jóźwiak nie miał super planu żeby czekać do końca okienka na zachodzie to może nawet gość byłby już zgrany z drużyną na pierwszą kolejkę
