The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.02.2011, 09:03
aNouc napisał(a):Wyświetl post
przecież tam przychodzi od 60 do 90 tyś osób i raczej nie każdy zarabia kilka tyś euro
no wiec skąd pieniądze bierze reszta z 80 tyś osób na tak drogie bilety / karnety na FCB? tam przychodzą takie same osoby jak u nas, są bezrobotni, są dzieci, sa kobiety, są cięzko pracujący za ochłapy , śpią, piją , nie są odmieńcami, a skoro oni sobie radzą z uzbieraniem pieniędzy to i Wy też sobie poradzicie ) czasu do wolnej sprzedaży karnetów pozostało mnóstwo..

Skoro przychodzą tacy ludzie jak u nas to czemu oglądając Primera Division widzę stado murzynów i chinoli robiących zdjęcia z cyfrówki. Ruch kibicowski już tam dawno nie istnieje, no chyba że mówimy o tych 300 osobach za jedną z bramek, które są praktycznie niesłyszalne. Wysokie ceny biletów mogą sprawić że u nas będzie tak samo. Przykładem są chociażby kluby z Londynu. Tam gdzie jest wielka kasa, drogie bilety i mnóstwo sukcesów najczęściej nie ma atmosfery na trybunach, nie mówiąc już o sytuacji na mieście.
Już to widzę że 10-12 latek zapieprza z ulotkami żeby mieć na karnet. Klub powinien zachęcać młodych, dawać zniżki nawet do 18 roku życia(karnet za 100zł dla młodzieży byłby dobrym rozwiązaniem). Kiedyś te osoby będą zarabiać i stać ich będzie na droższe karnety a przynajmniej będzie je miał kto kupić. Młodzież to przyszłość ABG i niektórzy o tym zapominają zaślepieni perspektywą sukcesów.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:55.