The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.01.2011, 23:05
Titto napisał(a):Wyświetl post
Narzekanie dzieci neo...

A ty kolego sam sobie mydlisz oczy.
Te "dzieci neo" jak ich nazywasz realnie oceniają sytuacje.
Jeśli przegrywamy 4:0 z jakimś przeciętnym zespołem z Norwegii to świadczy, że nie jest najlepiej.
To jest jak najbardziej martwiące przed pucharami.
Hmmmmmmm? Generalnie udało mi się uodpornić przez kilka lat na "dzieci neo" ale czasem jednak coś skrobnąć muszę w odezwie na emocjonalne posty niektórych forumowiczów. Tym bardziej kiedy jestem po spożyciu...więc:

Czy Was po.......iło? Nie mam zamiaru powtarzać banałów w stylu "nogi za ciężkie" czy "forma ma być na ligę, a nie teraz" bo jak się domyślam wszyscy domorośli znawcy futbolu zaprawieni w obserwacji przygotowań Wisły do ligi (w tym rzecz jasna sparingów) to wiedzą. Mam ....a wrażenie, że mecze ligowe nie wzbudzają takich emocji u niektórych jak sparingi. W lidze ktoś coś s.......i więc ogólnie niech idzie na ławe, a tu po sparingu jest od razu wypierdalanie połowy składu, wyprzedaż niczym w supermarkecie. Czy Was pojebało?

Jak czytam, że "dzieci neo" realnie oceniają sytuacje na podstawie sparingu rozegranego bądź co bądź w pierwszym etapie przygotowań to jest to tekst rozpierdalający człowieka rozumnego na łopatki w czasie szybszym, niż Andrew zwiewał z ringu przed Tysonem.

Przepszam, że co jest martwiące przed pucharami i secundo: jakimi pucharami? Wisła nie gra ....a w żadnych pucharach, gra w Pucharze Polski i Podbeskidzie zjemy na śniadanie, a pózniej trybik zaskoczy i będziemy świętować zwycięstwo w tych rozgrywkach.

Dziękuje dobranoc.
Ostatnio edytowane przez Nergal : 30.01.2011 o godz. 23:08.
The Apostasy



Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:13.