
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2008
Skąd: tam skarb Twoj, gdzie serce Twoje
Offline |
#1
|
|
kolega 1q2 popelnil:
,,...Putin zresztą nie zorganizował obchodów na złość Kaczyńskiemu(ach ta nasza megalomania), tylko był to jeden z elementów zmiany wizerunku Rosji oraz rozliczenia się z częścią Historii....'' Jako komentarz mozna jedynie powiedziec za Husem ,,O sancta simplicitas!''. A o prawdziwym wizerunku, rozliczaniu - a takze i ,,ociepleniu'' niech swiadcza fakty - chocby dzisiejszy: http://niezalezna.pl/artykul/skarga_...dalona/44097/1 ![]()
SKALNE WIRACHY
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|