flamengista napisał(a):

Generalnie w Bełchatowie jest sporo graczy, którzy nie chcą wychylić nosa z tamtejszego grajdołka. Powody są co najmniej dwa:
1. Jednak finansowo klub stoi nie najgorzej, mimo zmniejszonego zaangażowania PGE w jego sponsorowanie i utrzymanie
2. Spora część tych graczy boi się rywalizacji o miejsce w składzie: Legii, Amiki, Wisły czy Polonii. A przecież i z Bełchatowa można się wybić do reprezentacji, a z niej - do zagranicznego klubu w którym płacą więcej.
|
Coś w tym jest. Dodatkowo:
3. Brak presji ze strony kibiców
4. Spokój medialny