
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#5251
|
|
siem, polecicie jakiegoś dobrego bramkarza do 5 mln? gram w FM 2010 potrzebuje jakiegoś solidnego, byłbym wdzięczny za nazwiska, bo szukam bez owocnie
![]() ![]()
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
|
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#5252
|
|
z Rumuni kolo jest dobry i bardzo szybko się rozwija Silviu Lung Jr , może być też bramkarz z Białorusi Veremko z Bate z Polski to Stachowiak i Sandomierski
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2008
Offline |
#5253
|
|
nie wiecie czy jest już w sieci jakaś baza aktualizująca transfery ze stycznia?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec
Offline |
#5254
|
|
MCX dzieki no to szkoda bo ciekawie wyglada ..
skorsinio prowadze z nim rozmowy na temat ew transferu ![]() ![]()
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!
|
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#5255
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#5256
|
![]() ![]()
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#5257
|
|
Czy wam również resetują się ustawienia stałych fragmentów gry w FMie 2010?
|
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#5258
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#5259
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#5260
|
|
Mam 8mln Euro na transfery. Szukam bocznego obrońcy, napastnika, bramkarza i środkowego pomocnika, czyli praktycznie każdą pozycję chcę wzmocnić. Kogo możecie polecić ?
![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#5261
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline |
#5263
|
|
4fan_player no z pewnością gdy odnosisz sukcesy i jest np wiekszy stadion... ale na pewno po tym pierwszym...
![]()
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole
Offline |
#5264
|
|
Potrzebuje bramkstrzelnego napastnika i to najlepiej za darmo ;p do Jagi...Pierwszy sezon Fm 2011. Obecnie mam szpital w zespole ;/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline |
#5265
|
|
a młody janek pawłowski? hmmm albo spróbuj wyciągnąć Gołębiewskiego
![]()
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole
Offline |
#5266
|
|
Wlasnie Janek nie bardzo...daje mu caly czas szanse ale to jeszcze nie to. Golebieski raczej bedzie za hajs a ja potrzebuje za darmo a najlepiej z karta na reku ;]
|
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline |
#5267
|
|
Nie pamiętam jak u było Fiku Tefera czy Fikku Tefera jakoś tak, wpisz w wyszukiwarce po nazwisku. Ma coś około 25 lat u mnie w Wiśle godnie zastąpił Brożka , statystyki ma nie najgorsze, no i oczywiście za darmo ;]
![]() A.K napisał(a):
|
|
|
|
Member
Od: 05.2010
Offline |
#5268
|
|
Fikru Tefera sie zwie
![]() |
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline |
#5269
|
|
No dokładnie ;]
nazwisko dobrze napisałem... ![]() A.K napisał(a):
|
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#5270
|
|
jeżeli na pierwszy sezon to za darmo jest Dragan Bogavac bardzo dobry napadzior
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole
Offline |
#5271
|
|
Tego Fiku mam juz ;] ale tez nie porywa mnie i czesto teraz wyjezdza na repre...zaraz oblukam tego Dragana ;]
|
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#5272
|
|
nie jest młody ale za to szybki i bardzo dobrze współpracuje dużo ma asyst a bramek też nastrzela
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole
Offline |
#5273
|
|
Tylko ze kosztuje 350 k ;/ chyba sprobuje pogrzebac cos w taktyce i przebolec do zimowego okienka. Sprzedam kogos i kupie jakis zawodnikow...ooo wlasnie mi sie Franek odblokowal strzelajac 2 bramki oraz Jasiu 1 bramke ;]
|
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline |
#5274
|
|
Heh ja właśnie ładuje 3 sezon Wisełką w moją ulubioną wersje managera, mianowicie 2008. ;]
![]() A.K napisał(a):
|
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#5275
|
|
no to już go ktoś zabrał bo on jest z wolnego jak już chcesz kupić to w lidze Bułgarskiej będzie kilka fajnych grajków Garra Dembele Niflore obydwaj do wyciągnięcia za pierwszego troszkę kasy trzeba sypnąć a za drugi za free będzie bo mu się kontrakt kończy ale jest tam kilku skrzydłowych do wyciągnięcia również
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#5276
|
|
bardziej wolałem 2009 ale ta 2011 też jest fajna ja nie narzekam przynajmniej
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline |
#5277
|
|
Ja też nie narzekam na 2011, ale mimo wszystko moją ulubioną wersją jest 2008 co jakiś czas do niej wracam ;]
![]() A.K napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole
Offline |
#5278
|
|
Nie sadzicie ze Legia jest troche za mocna w FM11 ? W mojej grze loi kazdego po 3-0 4-0...tylko mnie sie Jej nie udalo zloic ;]
|
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Offline |
#5279
|
|
3 sezon rozpoczęty.
MP , PP , w LM trafilem na AC Milan,Spartak i Dynamo Kijów niestety 3 miejsce . Ze Spartakiem 1-1, 0-4 z Dynamem 2-2- ,1-0 i Milanem 3-3, 1-1 w 1 rundzie pucharowej LE szczęscie nie dopisało dostałem Arsenal Londyn. Po sprzedazy bramkarza kupilem Dolhe ale on gral już w tym roku i na bramce grał ... defensywny pomocnik. U sebie 2-2 i na wyjeździe 3-4 :/ Ivory1906 u mnie Legia jest średnia na 4 miejscu skończyli lepszy jest Lech. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą
Offline |
#5280
|
|
Walczyl ktoś już na dodatku z niższymi ligami? Ja dziś startuje Garbarnia. Niby planowane 3 miejsce. A budzet pensji dostałem 2,000 po prosbie 2,200 a w klubie zarobki 3,300 :/
Ale i tak walka ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|