The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5251
Stary 11.01.2011, 21:07
siem, polecicie jakiegoś dobrego bramkarza do 5 mln? gram w FM 2010 potrzebuje jakiegoś solidnego, byłbym wdzięczny za nazwiska, bo szukam bez owocnie
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Odpowiedz cytując
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5252
Stary 11.01.2011, 21:25
z Rumuni kolo jest dobry i bardzo szybko się rozwija Silviu Lung Jr , może być też bramkarz z Białorusi Veremko z Bate z Polski to Stachowiak i Sandomierski
Odpowiedz cytując
ori363
Junior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5253
Stary 12.01.2011, 10:11
nie wiecie czy jest już w sieci jakaś baza aktualizująca transfery ze stycznia?
Odpowiedz cytując
WiselkaTsWiselka
Junior Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5254
Stary 12.01.2011, 14:56
MCX dzieki no to szkoda bo ciekawie wyglada ..
skorsinio prowadze z nim rozmowy na temat ew transferu
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!



Odpowiedz cytując
wajefel
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5255
Stary 13.01.2011, 12:02
http://oi53.tinypic.com/1z1fdq9.jpg

zaczyna mi się ta gra nie podobać... pierwszy sezon
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5256
Stary 13.01.2011, 13:41
Proud napisał(a):Wyświetl post
Panowie, gram sobie w FM09 z patchem Przemoo(uaktualnienie składu)

Mam w składzie Polaka, Piotra Kota. Gość ma najlepsze parametry z całej gry. Po prostu masakruje. Wszystko prawie po 20. Kupiłem go za 300tys E z Nieczieczy

Miał ktoś coś podobnego? To stały element tego FMa?
Jeśli ściągnąłeś FMa z neta, to prawdopodobnie ktoś się bawił edytorem. Niemożliwe, że skauci tworzący grę aż tak się pomylili.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5257
Stary 13.01.2011, 14:58
Czy wam również resetują się ustawienia stałych fragmentów gry w FMie 2010?
Odpowiedz cytując
wajefel
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5258
Stary 13.01.2011, 15:21
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Czy wam również resetują się ustawienia stałych fragmentów gry w FMie 2010?
tak, ale po jakimś czasie ..
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5259
Stary 13.01.2011, 15:53
wajefel napisał(a):Wyświetl post
tak, ale po jakimś czasie ..
W trakcie meczu, strasznie irytujące to jest...
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5260
Stary 13.01.2011, 15:55
Mam 8mln Euro na transfery. Szukam bocznego obrońcy, napastnika, bramkarza i środkowego pomocnika, czyli praktycznie każdą pozycję chcę wzmocnić. Kogo możecie polecić ?
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
wajefel
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5261
Stary 13.01.2011, 16:08
Coach napisał(a):Wyświetl post
Mam 8mln Euro na transfery. Szukam bocznego obrońcy, napastnika, bramkarza i środkowego pomocnika, czyli praktycznie każdą pozycję chcę wzmocnić. Kogo możecie polecić ?
kurde, ale Panowie jak chcecie takich porad to napiszcie jaka drużyna, który sezon itp.
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5262
Stary 14.01.2011, 17:34
Orientuj się ktoś czy w trakcie gry może wzrosnąć średnia cena biletów na mecz?
Odpowiedz cytując
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5263
Stary 14.01.2011, 22:27
4fan_player no z pewnością gdy odnosisz sukcesy i jest np wiekszy stadion... ale na pewno po tym pierwszym...
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5264
Stary 14.01.2011, 23:05
Potrzebuje bramkstrzelnego napastnika i to najlepiej za darmo ;p do Jagi...Pierwszy sezon Fm 2011. Obecnie mam szpital w zespole ;/
Odpowiedz cytując
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5265
Stary 14.01.2011, 23:17
a młody janek pawłowski? hmmm albo spróbuj wyciągnąć Gołębiewskiego
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5266
Stary 14.01.2011, 23:40
Wlasnie Janek nie bardzo...daje mu caly czas szanse ale to jeszcze nie to. Golebieski raczej bedzie za hajs a ja potrzebuje za darmo a najlepiej z karta na reku ;]
Odpowiedz cytując
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5267
Stary 14.01.2011, 23:53
Nie pamiętam jak u było Fiku Tefera czy Fikku Tefera jakoś tak, wpisz w wyszukiwarce po nazwisku. Ma coś około 25 lat u mnie w Wiśle godnie zastąpił Brożka , statystyki ma nie najgorsze, no i oczywiście za darmo ;]
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując
K2sprzyk
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5268
Stary 15.01.2011, 00:43
Fikru Tefera sie zwie
Odpowiedz cytując
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5269
Stary 15.01.2011, 00:48
No dokładnie ;]
nazwisko dobrze napisałem...
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5270
Stary 15.01.2011, 00:56
jeżeli na pierwszy sezon to za darmo jest Dragan Bogavac bardzo dobry napadzior
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5271
Stary 15.01.2011, 01:01
Tego Fiku mam juz ;] ale tez nie porywa mnie i czesto teraz wyjezdza na repre...zaraz oblukam tego Dragana ;]
Odpowiedz cytując
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5272
Stary 15.01.2011, 01:12
nie jest młody ale za to szybki i bardzo dobrze współpracuje dużo ma asyst a bramek też nastrzela
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5273
Stary 15.01.2011, 01:15
Tylko ze kosztuje 350 k ;/ chyba sprobuje pogrzebac cos w taktyce i przebolec do zimowego okienka. Sprzedam kogos i kupie jakis zawodnikow...ooo wlasnie mi sie Franek odblokowal strzelajac 2 bramki oraz Jasiu 1 bramke ;]
Odpowiedz cytując
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5274
Stary 15.01.2011, 01:21
Heh ja właśnie ładuje 3 sezon Wisełką w moją ulubioną wersje managera, mianowicie 2008. ;]
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5275
Stary 15.01.2011, 01:23
no to już go ktoś zabrał bo on jest z wolnego jak już chcesz kupić to w lidze Bułgarskiej będzie kilka fajnych grajków Garra Dembele Niflore obydwaj do wyciągnięcia za pierwszego troszkę kasy trzeba sypnąć a za drugi za free będzie bo mu się kontrakt kończy ale jest tam kilku skrzydłowych do wyciągnięcia również
Odpowiedz cytując
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5276
Stary 15.01.2011, 01:25
bardziej wolałem 2009 ale ta 2011 też jest fajna ja nie narzekam przynajmniej
Odpowiedz cytując
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5277
Stary 15.01.2011, 01:31
Ja też nie narzekam na 2011, ale mimo wszystko moją ulubioną wersją jest 2008 co jakiś czas do niej wracam ;]
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5278
Stary 15.01.2011, 14:03
Nie sadzicie ze Legia jest troche za mocna w FM11 ? W mojej grze loi kazdego po 3-0 4-0...tylko mnie sie Jej nie udalo zloic ;]
Odpowiedz cytując
LeQ
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5279
Stary 15.01.2011, 15:10
3 sezon rozpoczęty.
MP , PP , w LM trafilem na AC Milan,Spartak i Dynamo Kijów niestety 3 miejsce . Ze Spartakiem 1-1, 0-4 z Dynamem 2-2- ,1-0 i Milanem 3-3, 1-1 w 1 rundzie pucharowej LE szczęscie nie dopisało dostałem Arsenal Londyn. Po sprzedazy bramkarza kupilem Dolhe ale on gral już w tym roku i na bramce grał ... defensywny pomocnik. U sebie 2-2 i na wyjeździe 3-4 :/

Ivory1906 u mnie Legia jest średnia na 4 miejscu skończyli lepszy jest Lech.
Odpowiedz cytując
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5280
Stary 15.01.2011, 17:13
Walczyl ktoś już na dodatku z niższymi ligami? Ja dziś startuje Garbarnia. Niby planowane 3 miejsce. A budzet pensji dostałem 2,000 po prosbie 2,200 a w klubie zarobki 3,300 :/

Ale i tak walka
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34.