
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie
Offline |
#19
|
|
Najlepszy forumowicz: kot, mic, flamengista
Miss forum: Innowierca: Kreseq Żartowniś: 7 kotów Najmądrzejsze posty: kot, Żmijka, PiotrG (za temat budowy stadionu) Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):Sartre Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: alkoholik Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): PoloniaDumaStolicy (wszystkie jego "skromne" wypowiedzi) Najweselszy post: Najgłupszy post: http://i54.tinypic.com/30rryoo.jpg Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): KOMINEK Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Ekstraklasa, Polityka transferowa, i inne Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2010 roku): historiawisly.pl |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|