The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.12.2010, 18:03
Wyczytałem takie sensacyjne info, że Peszko może faktycznie sam wykupić swój kontrakt za 1,7 mln złotych, ale do końca 2010 roku. Od 1 stycznia 2011 Amika może dyktować za niego dowolną cenę. Czasu ma więc niewiele. A problemem jest to, czy Kolonia spadnie. Peszko nie chce grać w 2 lidze niemieckiej, klub nie chce wykładać pieniędzy na wykupienie jego kontraktu i nowy kontrakt w Niemczech, jeśli zawodnik będzie mógł odejść po pół roku.

Szukam źródła i nie mogę teraz znaleźć, ale brzmi sensownie - przecież Wojciechowski sugerował coś podobnego. 1,7 mln złotych to obecnie mniej niż 500 tys. €. Cena - można by rzecz - promocyjna.

PS. źródło jest, ale niezbyt wiarygodne: http://bulgarska.pl/peszko-juz-o-kro...33c7b534000000

PS2. podobnie pisze futbolnews: http://www.futbolnews.pl/informacje/...-kontrakt.html

Czyli: Peszko może się wykupić do końca 2010 roku za 425 tys. €.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 23.12.2010 o godz. 18:09.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Aero
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.12.2010, 19:05
Ale po czym mamy wnioskować? Jarabica też miał być świetny, a tymczasem to jego dobierano do Polczaka, a nie odwrotnie. Wiemy o tym Słoweńcu tyle samo, co o Czikosie przed jego debiutem, ciężko wyrokować cokolwiek na podstawie samych statystyk i gry w młodzieżówkach.

A bitwę o Wołąkiewicza podobno wygrał Lech, no cóż, ciekawą mają strategię wzmocnień - brać średniaków z Ekstraklasy, ale no, zbytnio mnie to nie martwi.
Odpowiedz cytując
transmisje
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Z Daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.12.2010, 19:38
Peszko zarabia 280-300tyś euro rocznie + premie. Około 100tyś zł miesięcznie.

Przynajmniej tak ktoś ostatnio wyprostował. Nie pamiętam czy ktoś bliżej związany z klubem czy kto.
Ostatnio edytowane przez transmisje : 23.12.2010 o godz. 19:41.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:43.