
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#1
|
|
Nie wiem o co Ci rafalek chodzi. Jak ja czytam Weszło to czuje się jakbym czytał TWSD.
nie chwalą bo nie ma czego, jest natomiast co krytykować - dlaczego tego nie robią? po Legii cisną równo, nie trzeba daleko szukać - http://www.weszlo.com/news/5928 to samo mogliby napisać o Wiśle, jednak nie piszą. dlaczego? w ostatnim czasie było kilka dosyć kontrowersyjnych decyzji sędziowskich na korzyść Wisły które zaważyły o losie meczu a jednak Weszło milczy. w przypadku Legii piszą o wszystkich pomyłkach sędziowskich i jak to każda pomyłka sędziego = każde 3pkt może zaważyć o tytule MP. i tak można jeszcze pisać i pisać.. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|