The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8251
Stary 27.11.2010, 00:34
grzybek69 napisał(a):Wyświetl post
Myśle że jednak strzelenie Hat Triku w LE daje więcej niż taki sam wyczyn w Ekstraklasie, automatycznie nazwisko jest na stronach gazet całej europy. za tym idzie zainteresowanie klubów z zachodu, i oczywiście poprawa statusu materialnego (w razie transferu)!! wiec warto się pokazać!!
No tak tylko, że jak już mu w LE wyjdzie to w ekstraklasie musiałby się też pokazać z dobrej strony. Chyba tylko u nas są skałci którzy oceniają piłkarzy po jednym meczu.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8252
Stary 27.11.2010, 02:14
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ty też wiesz gówno!
Nie pozwalaj sobie za dużo!

Gdybyś pisał ogólnie o piłkarzach przepłaconych w naszym klubie byłoby OK - ale ty piszesz Polaczki - tylko o Polaczkach posługując się twoim językiem + pisanie o 900 zł zarobków... - jak typowy frustrat..... nie zaprzeczaj. (Wypierała się żaba błota)

PS
Był już jeden na forum co w magazynie pracował i płakał że Małecki aż tyle zarabia.
A Małecki nie jest nawet w 10 najlepiej zarabiających naszych kopaczy...... też frustrat.
no coz, w tym aspekcie zgadzam sie z Wojciechowskim. sportowcy u nas tyle zarabiaja i potem widac srednia krajową 3tys zł a co oni prezentują? Z tymi "polaczkami" przesadziłem ok, ale nie lubie nieuzasadnionej krytyki tylko jednego człowieka. Szczególnie że nie zarabia dużo, a porównując go z Małeckim to juz w ogole... cwaniakow ktorzy kur*uja i obrazaja wszystkich dookoła to ja nie lubie. Nikt nie musi sie ze mna zgadzac.

Tylko niech mi ktos powie. Od czego mają zależeć zarobki ? Przeciez nie za wygląd, bo za wygląd to sie dostaje wpier***, nie ?

Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8253
Stary 27.11.2010, 03:53
W Zilinie,Debreczynie czy w BATE tak dobrze nie zarabiają jak w Wiśle a wyniki w pucharach od jakiegoś czasu mają o wiele lepsze od Nas.
Nawet w tej Levadii podawali że ich zawodnicy zarabiają po 1000 € miesięcznie.Może rzeczywiście skromne warunki finansowe bardziej dopingują do cięższej pracy na traningach co daje potem wyniki w Europie ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.11.2010 o godz. 04:02.
Odpowiedz cytując
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8254
Stary 28.11.2010, 20:09
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Polaczki są za dobrze opłacane. My tyramy za 900zł netto, a oni minimalnie biorą w ekstraklasie te 10 tysiaków, i im ma sie chciec grac? hahaha. Maja wszystko, graja dobrze, maja tyle, graja zle, maja tyle samo. W futbolu liczy sie tylko kasa. Chleją, imprezują, a potem maja siły na 30 minut.

Polaczki są opłacane, jak to raczyłeś się byłeś wyrazić, na tyle, na ile ktoś jest ich w stanie opłacić. Skoro, pracodawca bardziej ceni sobie piłkarza, który imprezuje, lecz szybciej biega na trzeźwo - to taki będzie zarabiał więcej, niż ten, który siedzi w domu, a na trzeźwo biega wolniej. Przeceniani? Widocznie są tacy, którzy są w stanie zaoferować im te pieniądze i chcę je oferować (np. Wojciechowski). Nikt go nie zmusza, wolny rynek działa.

Dziesięć tysięcy to nie jest astronomiczna kwota, no może nie dla trzydziestoletniego wykształconego i obrotnego Polaka. Jeśli zarabiasz dziewięćset złotych, to znaczy, że albo jesteś niezaradny życiowo, albo Twoje kwalifikacje nie znajdują uznania w oczach potencjalnego pracodawcy.

Bez przesady, w Polsce jest na tyle wolnego rynku, że jeśli ktoś chce, to sobie poradzi. Oczywiście potem oszaleje z rozpaczy, gdy zobaczy, ile z jego ciężko zapracowanej pensji idzie na podatki i ZUS, ale wypracować te pieniądze można.

Robią to właśnie nasi piłkarze. Jestem przekonany o tym, że gdy pojawi się gracz, który dorównuje umiejętnościami imprezowiczom, a do tego przykłada się do treningów, prowadzi sportowy tryb życia - to prędzej, czy później znajdzie się w jednym z większych polskich klubów z potężną pensją i opaską kapitańską. Kluby, które go nie zakontraktują, poniosą porażkę i słono za swoją indolencję zapłacą wynikami sportowymi. Itd. Tak to działa.

Nie trzeba nikogo wieszać na drzewie i ustanawiać ustawowych pensji maksymalnych.
Odpowiedz cytując
domofon
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8255
Stary 28.11.2010, 21:05
http://www.90minut.pl/news/141/news1...h-w-Legii.html

dlaczego Legia potrafila go wypatrzec a my nie?
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8256
Stary 28.11.2010, 21:07
Mam pytanie do bardziej zorientowanych w realiach I ligi, a najlepiej Gieksy Katowice. Na jakiej pozycji i jak gra Tomasz Hołota?
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8257
Stary 28.11.2010, 21:09
domofon napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/141/news1...h-w-Legii.html

dlaczego Legia potrafila go wypatrzec a my nie?
A kim on jest że mieliśmy go wypatrzeć? Przecież wypatrzyliśmy już Bunozę a to jest porównywalnej klasy zawodnik a nawet lepszy który przyszedł do nas z lepszego zespołu i lepszej ligi również pukający do pierwszej reprezentacji swojego kraju .
Odpowiedz cytując
TSW06
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8258
Stary 28.11.2010, 21:34
murray napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do bardziej zorientowanych w realiach I ligi, a najlepiej Gieksy Katowice. Na jakiej pozycji i jak gra Tomasz Hołota?
środkowy pomocnik. taki playmaker (plejmejker)
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8259
Stary 28.11.2010, 21:44
Hołota to ciekawe rozwiązanie sezon, dwa lata temu uważany był za najlepszego zawodnika młodego pokolenia 1. ligi. Gargule dać przepracować okres przygotowawczy i może powróci do formy sprzed wcześniejszych lat, ale mi bardzo podobał się Mateusz Cetnarski w zeszłym sezonie. Cetnar to taka klasyczna "10".
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8260
Stary 28.11.2010, 21:53
Ok, dzięki. Titto - chłopak ma dopiero 19 lat, więc kto wie?
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8261
Stary 29.11.2010, 12:54
Aktualnie zawodnik bez klubu :
http://www.transfermarkt.de/en/matej...eler_4358.html
Jak szaleć, to na całego
Ostatnio edytowane przez christof20 : 29.11.2010 o godz. 12:58.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8262
Stary 29.11.2010, 13:47
Nudzi mi się więc moja propozycja na stopera:

http://www.transfermarkt.co.uk/en/vi...ler_22709.html

Ze średniaka w Szwajcarii, kończy mu się kontrakt. Ich podstawowy grajek, reprezentant Węgier. Jeszcze nie stary bo 27 lat, grał także w Belgii. Jego klub ma najmniej goli straconych w lidze.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8263
Stary 29.11.2010, 15:32
domofon napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/141/news1...h-w-Legii.html

dlaczego Legia potrafila go wypatrzec a my nie?
My mieli Christova [jeśli się nie mylę to króla strzelców ligi bułgarskiej] i nic dobrego z tego nie wynikło. Zresztą jakie ten typ ma osiągnięcia
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8264
Stary 29.11.2010, 17:23
E tam jacyś kopacze. Sepak Takraw panowie . Brać całą trójkę z Tajlandii czy innej Malezji. Co jak co, ale na typa który strzeli Cracovii gola z salta i dodatkowo wyląduje na nogach to ja mogę dać i 100zł za bilet !
..
Odpowiedz cytując
neq.
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków, N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8265
Stary 29.11.2010, 17:42
ja jestem za !
"Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8266
Stary 29.11.2010, 20:40
Jak to nie jest najciekawszy zawodnik Championship to ja nie wiem
http://transfermarkt.de/de/adel-taar...ler_45287.html

Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8267
Stary 29.11.2010, 20:41
wislaleaks.org czekamy na przecieki
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8268
Stary 01.12.2010, 19:31
W lidze Chilijskiej znalazłem kilku na prawdę godnych uwagi zawodników. Fajnie by było gdyby choć jeden z tej 3 do nas trafił... Stan zapewne ma szerokie kontakty w Ameryce Południowej.

http://transfermarkt.de/de/mauro-and...ler_54362.html - skuteczny napastnik rodem z Argentyny, posturą przypomina naszego Franka, niedość że strzela mnóstwo goli to jeszcze zaliczył sporo asyst. Gość warty uwagi.

http://transfermarkt.de/de/macnelly-...ler_63198.html - Reprezentant Kolumbii, ofensywny pomocnik, mnóstwo asyst, nie wiem czy stać nas na tego zawodnika, ale zawsze warto spróbować...

http://transfermarkt.de/de/boris-rie...ler_73432.html - ofensywnie usposobiony obrońca mogący grać na środku lub jako prawy obrońca lub skrzydłowy.

Od razu zaznaczam, że nie widziałem żadnego z tych zawodników w akcji i kieruję się jedynie wiedzą z zakazanej strony, wiadomo statystyki nie grają, ale Ci zawodnicy byli by lepsi zapewne od szrotu sprowadzonego za darmo...
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8269
Stary 01.12.2010, 21:48
3 nazwiska:

Traore - Lechia - raczej nie ma szans

Mierzejewski - Polonia - nie ma szans

Jovanović - Korona - nie wiem czy ma jakąś klauzulę odstępnego. Dla mnie jest obecnie najlepszym pomocnikiem w polskiej lidze.
Odpowiedz cytując
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8270
Stary 01.12.2010, 22:02
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
W lidze Chilijskiej znalazłem kilku na prawdę godnych uwagi zawodników. Fajnie by było gdyby choć jeden z tej 3 do nas trafił... Stan zapewne ma szerokie kontakty w Ameryce Południowej.

http://transfermarkt.de/de/mauro-and...ler_54362.html - skuteczny napastnik rodem z Argentyny, posturą przypomina naszego Franka, niedość że strzela mnóstwo goli to jeszcze zaliczył sporo asyst. Gość warty uwagi.

http://transfermarkt.de/de/macnelly-...ler_63198.html - Reprezentant Kolumbii, ofensywny pomocnik, mnóstwo asyst, nie wiem czy stać nas na tego zawodnika, ale zawsze warto spróbować...

http://transfermarkt.de/de/boris-rie...ler_73432.html - ofensywnie usposobiony obrońca mogący grać na środku lub jako prawy obrońca lub skrzydłowy.

Od razu zaznaczam, że nie widziałem żadnego z tych zawodników w akcji i kieruję się jedynie wiedzą z zakazanej strony, wiadomo statystyki nie grają, ale Ci zawodnicy byli by lepsi zapewne od szrotu sprowadzonego za darmo...
Ja bym jednak wiele dał za kogoś takiego jak: http://transfermarkt.de/de/cristobal...ler_66280.html . Pasuje do sposobu gry preferowanego przez Maaska. Widziałem go w maczu z Catolica. Strzelił kapitalna bramę z dystansu. Wspaniale rozgrywał.
A to ktoś, kto zapewne zastąpił by Sobola niebawem: http://transfermarkt.de/de/hans-mart...ler_72883.html
Ostatnio edytowane przez Austerlitz : 01.12.2010 o godz. 22:07.


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując
Trener2008
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8271
Stary 01.12.2010, 23:15
Na lewą obrone może Krzysztof Król, na środek pomocy wraca Krzysztof Mączyński, do ataku: http://www.transfermarkt.de/de/maksi...ler_81224.html
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8272
Stary 03.12.2010, 22:03
Widzieliście jaką szmatę puścił nasz niedoszły zawodnik Marcelo Moretto?
Odpowiedz cytując
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8273
Stary 03.12.2010, 22:12
Titto napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście jaką szmatę puścił nasz niedoszły zawodnik Marcelo Moretto?
Taa Typowy "Cabaj"
Chociaż zanim popełnił ten błąd to spisywał się całkiem nieźle.
Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8274
Stary 04.12.2010, 11:18
A tutaj propozycje ode mnie:

http://www.transfermarkt.de/de/tomas...ler_38746.html - Tomas Pekhart, 21 lat, Czech - jest nadzieja, że nie byłoby dużych problemów z aklimatyzacją, młody, wysoki, strzelający dużo bramek, 14 bramek na 18 spotkań w kadrze U-21 no i w obecnym sezonie 11 bramek na 15 meczów. Zakazana strona podaje wartość - 850 000 euro, myślę, że za tak obiecującego gracza można taką sumę wyłożyć.

http://www.transfermarkt.de/de/julie...ler_77348.html - Francuz, 65 meczy w Ligue 2, jestem zwolennikiem ściągania takich graczy, z zaplecza najlepszych lig europejskich

http://www.transfermarkt.de/de/zsolt...ler_69059.html - młody Węgier z Tippaligaen, podobno interesuje się nim Lech, jak na ten wiek bardzo duże doświadczenie.

http://www.transfermarkt.de/de/garra...ler_61375.html - na koniec perełka z ligi bułgarskiej, statystyki z tego sezonu powalają, we wcześniejszych też strzelał trochę bramek. Kumpel z Bułgarii chwali się, że to najlepszy transfer od 10 lat w Levskim.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8275
Stary 04.12.2010, 11:32
Trener2008 napisał(a):Wyświetl post
Na lewą obrone może Krzysztof Król, na środek pomocy wraca Krzysztof Mączyński, do ataku: http://www.transfermarkt.de/de/maksi...ler_81224.html
Krzysztof Król Żartowniś.
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8276
Stary 04.12.2010, 14:26
Ofensywny pomocnik / napastnik.
http://www.transfermarkt.de/de/jeanv...eler_29545.htm
Kontrakt do 30.06.2011


Prawy obrońca
http://www.transfermarkt.de/de/franc...ler_84845.html
Kontrakt do 30.06.2011

Ofensywny pomocnik (zajebiście ciekawy)
http://www.transfermarkt.de/de/steph...ler_94529.html
Kontrakt do 30.06.2011


Boczny obrońca
http://www.transfermarkt.de/de/marci...ler_36298.html
Kontrakt do: 31.12.2010


Boczny obrońca
http://www.transfermarkt.de/de/roman...ler_28937.html
Kontrakt do: 31.12.2010


Skrzydłowy
http://www.transfermarkt.de/de/aleks...ler_89589.html
Kontrakt do: 31.12.2012


Stoper
http://www.transfermarkt.de/de/maksi...ler_87262.html
Kontrakt do: 31.12.2010


Napastnik
http://www.transfermarkt.de/de/maksi...ler_81224.html
Kontrakt do : 31.12.2010


Napastnik
http://www.transfermarkt.de/de/vital...ler_53354.html
Kontrakt do: 31.12.2010


Napastnik
http://www.transfermarkt.de/de/ousma...ler_78990.html
Kontrakt do: 30.06.2011


Stoper
http://www.transfermarkt.de/de/milan...ler_30617.html
Kontrakt do: 30.06.2011


Stoper
http://www.transfermarkt.de/de/micha...ler_12509.html
Kontrakt do: 30.06.2011


Środkowy pomocnik
http://www.transfermarkt.de/de/nuno-...ler_46717.html
Kontrakt do:30.06.2011
Odpowiedz cytując
eto22
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8277
Stary 04.12.2010, 14:30
To jest niezły wymiatacz. 18 lat i już mam 25 bramek w lidze na swoim koncie, w zaledwie 39 występach.
http://en.wikipedia.org/wiki/Deniss_Rakels
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8278
Stary 04.12.2010, 18:42
A ja proponuję tego pana. Przynajmniej można na nim zarobić
http://www.transfermarkt.de/en/edgar...eler_5758.html
Odpowiedz cytując
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8279
Stary 04.12.2010, 19:29
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
A ja proponuję tego pana. Przynajmniej można na nim zarobić
http://www.transfermarkt.de/en/edgar...eler_5758.html
chyba do street footballu, bo obecnie tym się zajmuje...
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8280
Stary 05.12.2010, 10:28
http://transfermarkt.co.uk/en/redkna...n_50458.html#\
A Robbie nie chciałby w Polsce pokopać ?
..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:37.