
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#8251
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#8252
|
a co oni prezentują? Z tymi "polaczkami" przesadziłem ok, ale nie lubie nieuzasadnionej krytyki tylko jednego człowieka. Szczególnie że nie zarabia dużo, a porównując go z Małeckim to juz w ogole... cwaniakow ktorzy kur*uja i obrazaja wszystkich dookoła to ja nie lubie. Nikt nie musi sie ze mna zgadzac.Tylko niech mi ktos powie. Od czego mają zależeć zarobki ? Przeciez nie za wygląd, bo za wygląd to sie dostaje wpier***, nie ? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#8253
|
|
W Zilinie,Debreczynie czy w BATE tak dobrze nie zarabiają jak w Wiśle a wyniki w pucharach od jakiegoś czasu mają o wiele lepsze od Nas.
Nawet w tej Levadii podawali że ich zawodnicy zarabiają po 1000 € miesięcznie.Może rzeczywiście skromne warunki finansowe bardziej dopingują do cięższej pracy na traningach co daje potem wyniki w Europie ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.11.2010 o godz. 04:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#8254
|
Polaczki są opłacane, jak to raczyłeś się byłeś wyrazić, na tyle, na ile ktoś jest ich w stanie opłacić. Skoro, pracodawca bardziej ceni sobie piłkarza, który imprezuje, lecz szybciej biega na trzeźwo - to taki będzie zarabiał więcej, niż ten, który siedzi w domu, a na trzeźwo biega wolniej. Przeceniani? Widocznie są tacy, którzy są w stanie zaoferować im te pieniądze i chcę je oferować (np. Wojciechowski). Nikt go nie zmusza, wolny rynek działa. Dziesięć tysięcy to nie jest astronomiczna kwota, no może nie dla trzydziestoletniego wykształconego i obrotnego Polaka. Jeśli zarabiasz dziewięćset złotych, to znaczy, że albo jesteś niezaradny życiowo, albo Twoje kwalifikacje nie znajdują uznania w oczach potencjalnego pracodawcy. Bez przesady, w Polsce jest na tyle wolnego rynku, że jeśli ktoś chce, to sobie poradzi. Oczywiście potem oszaleje z rozpaczy, gdy zobaczy, ile z jego ciężko zapracowanej pensji idzie na podatki i ZUS, ale wypracować te pieniądze można. Robią to właśnie nasi piłkarze. Jestem przekonany o tym, że gdy pojawi się gracz, który dorównuje umiejętnościami imprezowiczom, a do tego przykłada się do treningów, prowadzi sportowy tryb życia - to prędzej, czy później znajdzie się w jednym z większych polskich klubów z potężną pensją i opaską kapitańską. Kluby, które go nie zakontraktują, poniosą porażkę i słono za swoją indolencję zapłacą wynikami sportowymi. Itd. Tak to działa. Nie trzeba nikogo wieszać na drzewie i ustanawiać ustawowych pensji maksymalnych. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#8255
|
|
http://www.90minut.pl/news/141/news1...h-w-Legii.html
dlaczego Legia potrafila go wypatrzec a my nie? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#8256
|
|
Mam pytanie do bardziej zorientowanych w realiach I ligi, a najlepiej Gieksy Katowice. Na jakiej pozycji i jak gra Tomasz Hołota?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#8257
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa
Offline |
#8258
|
|
środkowy pomocnik. taki playmaker (plejmejker)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#8259
|
|
Hołota to ciekawe rozwiązanie sezon, dwa lata temu uważany był za najlepszego zawodnika młodego pokolenia 1. ligi. Gargule dać przepracować okres przygotowawczy i może powróci do formy sprzed wcześniejszych lat, ale mi bardzo podobał się Mateusz Cetnarski w zeszłym sezonie. Cetnar to taka klasyczna "10".
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#8260
|
|
Ok, dzięki. Titto - chłopak ma dopiero 19 lat, więc kto wie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#8261
|
|
Aktualnie zawodnik bez klubu :
http://www.transfermarkt.de/en/matej...eler_4358.html Jak szaleć, to na całego ![]()
Ostatnio edytowane przez christof20 : 29.11.2010 o godz. 12:58.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#8262
|
|
Nudzi mi się więc moja propozycja na stopera:
http://www.transfermarkt.co.uk/en/vi...ler_22709.html Ze średniaka w Szwajcarii, kończy mu się kontrakt. Ich podstawowy grajek, reprezentant Węgier. Jeszcze nie stary bo 27 lat, grał także w Belgii. Jego klub ma najmniej goli straconych w lidze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#8263
|
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#8264
|
|
E tam jacyś kopacze. Sepak Takraw panowie . Brać całą trójkę z Tajlandii czy innej Malezji. Co jak co, ale na typa który strzeli Cracovii gola z salta i dodatkowo wyląduje na nogach to ja mogę dać i 100zł za bilet !
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków, N-H
Offline |
#8265
|
|
ja jestem za !
![]() "Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki." |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#8266
|
|
Jak to nie jest najciekawszy zawodnik Championship to ja nie wiem
http://transfermarkt.de/de/adel-taar...ler_45287.html ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#8267
|
|
wislaleaks.org
czekamy na przecieki![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#8268
|
|
W lidze Chilijskiej znalazłem kilku na prawdę godnych uwagi zawodników. Fajnie by było gdyby choć jeden z tej 3 do nas trafił... Stan zapewne ma szerokie kontakty w Ameryce Południowej.
http://transfermarkt.de/de/mauro-and...ler_54362.html - skuteczny napastnik rodem z Argentyny, posturą przypomina naszego Franka, niedość że strzela mnóstwo goli to jeszcze zaliczył sporo asyst. Gość warty uwagi. http://transfermarkt.de/de/macnelly-...ler_63198.html - Reprezentant Kolumbii, ofensywny pomocnik, mnóstwo asyst, nie wiem czy stać nas na tego zawodnika, ale zawsze warto spróbować... http://transfermarkt.de/de/boris-rie...ler_73432.html - ofensywnie usposobiony obrońca mogący grać na środku lub jako prawy obrońca lub skrzydłowy. Od razu zaznaczam, że nie widziałem żadnego z tych zawodników w akcji i kieruję się jedynie wiedzą z zakazanej strony, wiadomo statystyki nie grają, ale Ci zawodnicy byli by lepsi zapewne od szrotu sprowadzonego za darmo... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#8269
|
|
3 nazwiska:
Traore - Lechia - raczej nie ma szans Mierzejewski - Polonia - nie ma szans Jovanović - Korona - nie wiem czy ma jakąś klauzulę odstępnego. Dla mnie jest obecnie najlepszym pomocnikiem w polskiej lidze. |
|
|
|
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#8270
|
A to ktoś, kto zapewne zastąpił by Sobola niebawem: http://transfermarkt.de/de/hans-mart...ler_72883.html
Ostatnio edytowane przez Austerlitz : 01.12.2010 o godz. 22:07.
![]() "Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą." |
|
|
|
Member
Od: 11.2008
Offline |
#8271
|
|
Na lewą obrone może Krzysztof Król, na środek pomocy wraca Krzysztof Mączyński, do ataku: http://www.transfermarkt.de/de/maksi...ler_81224.html
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#8272
|
|
Widzieliście jaką szmatę puścił nasz niedoszły zawodnik Marcelo Moretto?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#8273
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#8274
|
|
A tutaj propozycje ode mnie:
http://www.transfermarkt.de/de/tomas...ler_38746.html - Tomas Pekhart, 21 lat, Czech - jest nadzieja, że nie byłoby dużych problemów z aklimatyzacją, młody, wysoki, strzelający dużo bramek, 14 bramek na 18 spotkań w kadrze U-21 no i w obecnym sezonie 11 bramek na 15 meczów. Zakazana strona podaje wartość - 850 000 euro, myślę, że za tak obiecującego gracza można taką sumę wyłożyć. http://www.transfermarkt.de/de/julie...ler_77348.html - Francuz, 65 meczy w Ligue 2, jestem zwolennikiem ściągania takich graczy, z zaplecza najlepszych lig europejskich http://www.transfermarkt.de/de/zsolt...ler_69059.html - młody Węgier z Tippaligaen, podobno interesuje się nim Lech, jak na ten wiek bardzo duże doświadczenie. http://www.transfermarkt.de/de/garra...ler_61375.html - na koniec perełka z ligi bułgarskiej, statystyki z tego sezonu powalają, we wcześniejszych też strzelał trochę bramek. Kumpel z Bułgarii chwali się, że to najlepszy transfer od 10 lat w Levskim. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#8275
|
Żartowniś. |
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
#8277
|
|
To jest niezły wymiatacz. 18 lat i już mam 25 bramek w lidze na swoim koncie, w zaledwie 39 występach.
http://en.wikipedia.org/wiki/Deniss_Rakels |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#8278
|
|
A ja proponuję tego pana. Przynajmniej można na nim zarobić
http://www.transfermarkt.de/en/edgar...eler_5758.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#8279
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#8280
|
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|