
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 10.2010
Offline |
|
|
serek oglądałeś Ty mecz z Widzewem ? Tam Bunoza dał kilka takich crossów że aż miło się to oglądało.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
Offline |
|
|
Tak jeszcze w temacie Chaveza i Jego wykupienia. Wedlug mnie warto to zrobic bo moga byc z niego ludzie. I nie mowcie mi ze dotychczas tez wczesniej byly rozmowy z innymi Naszymi bylymi graczami ktorzy byli wykupieni a potem sie nie udawalo, gdyz jak wiadomo mamy teraz innego dyrektora sportowego i moze On byc skuteczniejszy w dzialaniach, ale oczywiscie gwarancji nie ma.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
Skorża marzy o Małeckim w Legii.
http://www.fakt.pl/Legia-szykuje-sen...y,87487,1.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 12.11.2010 o godz. 11:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
Skorża marzy i niech sobie tylko pomarzy bo Patryk do Legi nie pojdzie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
|
i wszystko jasne ![]() ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
|
|
Dobrze, że Patryk nie ma ochoty na przenosiny do Legii
bo dla naszych działaczy nie ma znaczenia gdzie, byle tylko kasa się zgadzała, no i ten okropny dług zmaleje![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
A tak nieco z innej beczki. Nie moglibyśmy się zainteresować Arboledą (czysto teoretycznie)? Jaka jest dysproporcja pomiedzy jego wymaganiami zarobkowymi, a pensją Łobo?
Dzięki. PS: Kiedy sie konczy konrakt Mierzejewskiemu z Polonii? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
|
|
Bunoza ma dobre przeżuty? Weźcie mnie nie rozśmieszajcie. Jedna piłka mu się udała na 20. Pozostałe 19 to były auty i trybuny. Według mnie jest wręcz przeciwnie, Bunoza fatalnie piłke wyprowadza i ta jedna wrzutka z Cracovią tego nie zmieni. Dodatkowo zgadzam się z tym co napisał Uran235, to nawet nie chodzi o kiksy tylko o to że on nie umie biegać i źle się przedewszystkim ustawia. Co sprawia że inni defensorzy muszą kryć dwóch naraz. Tak było chociażby w Zabrzu gdzie zjebke na forum dostał Brożek. W innych meczach to samo. Ile razy Cikos wbiegał mocno do środka i rozpaczliwie wybijał trudną piłke bo Bunoza gdzieś się zamyślił w strefie gdzie nikogo nie ma.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Przydałoby nam się wykupienie Chaveza dla stabilizacji(zeby było wiadomo na kim budujemy obronę na sezon 2010/2011), środkowy obrońca (np. Bordachov z Bate, akurat jest chyba lewonożny), lewy obrońca, srodkowy pomocnik, skrzydłowy i napastnik
.Trzeba sypnąć kasą ![]() Jak widać Jirsak raczej sobie zapewnił tą asystą pozostanie na kolejną rundę. Natomiast Łobodzinski chyba do odstrzału tylko jak go wytransferować?
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 13.11.2010 o godz. 09:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
|
|
Chaveza trzeba wykupić jak najszybciej. Najlepiej w nadchodzącym okienku transferowym. Jeśli nie mamy zapisanej klauzuli odstępnego, to z każdym meczem wartość Honduranina będzie rosła. Znając życie, jeśli Legii nie wyjdzie z Arboledą, to będą chcieli kupić Osmana. Moim zdaniem Chavez, to zaraz po Arboledzie, najlepszy stoper w polskiej lidze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline |
|
|
Najlepiej to rozwiązać kontakt i dać wolną rękę w szukaniu klubu bo puki co to to się robi drugi Dawidowski...
Co do środkowego to mamy Jirsaka i Gargułe bardzo fajnie to wczoraj wyglądało. Natomiast potrzebni są na pewno obrońcy, Skrzydłowy no i snajper z prawdziwego zdarzenia.. Oczywiście należy wykupić "tytana" Chaveza ![]()
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
Teoretycznie wszystkoich piłkarzy można chwalic po wczorajszym meczu , jednak poszczególnych zawodnikach trzeba oceniać przez pryzmat całego sezonu .
Nie mówie tutaj o kwestii np zgrania z innymi zawodnikami , ale o kwestiach indywidualnych . Chavez pokazuje że jego problemy były związane z aklimatyzacją , jednak Bunoza , jak popełniał dziecinne błedy , tak dalej ma z nimi problemy . Zdecydowanie Wisłę stać na lepszego stopera niż Bunoza , lepszego lewego obrońcę niż Paljic, stabilniejszego gracza niż Jirsak który jeśli zagra z Zagłębiem to powinien zaliczyc w swoim stylu bezbarwny mecz , przeplatając dobrym . To że Łobodzinskiego trzeba sie pozbyć wie każde dziecko . Ma prawie najwyższy kontrakt w drużynie , a daje jej mniej niż nic . Juz nawet Garguła zaczął dobrze grac , choc i sam w to nie wierzyłem . Wiśle potrzebne są wzmocnienia , z tym się zgodzi każdy , jednak kadra nie może liczyc 30 graczy i z paroma osobami trzeba się pożegnać , według mnie powini to być : Kowalski , Łobodziński , Jirsak ( chyba że do końca rundy będzie gral jak z Legią ) , Branco ( lepiej zainwestowac w zdolnego młodego Polaka niz trzymać takich zawodników na ławce ) , Cleber pewnie skończy kariere a i Żurawski powinien zmienić ławkę na trenerską . |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
|
|
Co do Łobo. Jakbyście czasem bywali na MESIe (jak nie miał kontuzji), to byście zobaczyli jakie ten gość ma możliwosci: uderzenie z dystansu, dośrodkowanie na milimetry itp. Brakuje mu przede wszystkim pełnego przepracowanego okresu przygotowawczego, szczęścia (do kontuzji) i meczów... I nie pier.... mi tu, że na tle MESY to każdy by dobrze wyglądał, bo to z kim grasz nie ma nic do tego, czy potrafisz celnie dośrodkować/strzelić.
Jezeliby się zgodził na obniżenie kontraktu, to powinien zostać. ![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
WISŁA MA MIESIĄC NA KUPNO CHAVEZA
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...90443&nr_str=1 |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Oby działacze się pośpieszyli i go wykupili. Jest to bardzo dobry stoper o sporym potencjale.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
|
|
podobno Łobo ma gwarantowane 'tylko' 150tys, a więc nie znowu jakieś kokosy. Obłowił się za Skorży, kiedy grał praktycznie w kadym meczu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
a czemu łobo nie dac szansy jak narazie kazdy zawodnik zaczyna graci jeszcze wczoraj przed meczem byscie sprzedali Czecha a teraz wszyscy go chwalą wiec wojtkowi tez dajmy szanse
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
|
|
Bo ma kontuzje...
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Byłoby bardzo źle, gdyby Wisła powtórzyła teraz przy Maaskancie błędy, które popełniono przy Petrescu, nie dając trenerowi środków na wzmocnienia i czasu na stworzenie naprawdę silnego zespołu.
Pora na radykalną zmianę polityki transferowej i w ogóle sportowo-finansowej klubu. Niestety Bogusław Cupiał wiele razy pokazał, że nie umie uczyć się na błędach. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
Ja większy potencjał widzę w Chrapku, Rado, Papieżu itp. młodych zawodnikach ME i im bym w pierwszej kolejności dawał szanse. A Wojtka wystawić na listę transferową, może ktoś się po niego zgłosi |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
|
Jeżeli portale piszą prawdę, w którą nie wierzę ale zakładam, iż Chavez nie jest też głupi to jeżeli nie wykupimy chociażby za 800 tys. euro tego zawodnika, bo pewnie coś koło tej sumy będziemy musieli wyłożyć to będziemy kretynami! Taka perełka się znalazła, że aż nie mogę uwierzyć. Chavez może na lata zostać jednym z lepszych zawodników tej ligi, do tego Bunoza za kilka lat jak zbierze doświadczenie, ogra sie, przypakuje itp. to mogą być właśnie tą parą na LM, bo wszyscy narzekają na długie podania Bunozy ale one są niekiedy bardzo dobre i za pare lat może się jego technika znacząco poprawić i będziemy mieć crossy jak z Premiere League.
Wojciech Łobodziński ma papiery na granie ale ja bym wolał kogoś innego, bo wiem że Łobo pewnego poziomu nie przeskoczy i tyle, będzie dobry ale nie bardzo dobry. Powinniśmy go sprzedać i kupić jakiegoś przebojowego skrzydłowego ![]()
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
- 1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A. Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek Paweł Brożek za 246/ 110 bramek Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
|
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|