The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.11.2010, 20:05
wkpn napisał(a):Wyświetl post
Chyba Maaskant Was wszystkich zaraził swoją taktyką na 1 napastnika, bo każdy teraz skład układa z jednym napastnikiem. A może by tak powrócić do klasycznego 4-4-2 i ustawić w napadzie Riosa (lekko cofnięty ale jednak nominalny napastnik) z Brożkiem (lekko wysunięty)? Tak jak kiedyś funckjonował duet Żurawski - Frankowski.

Skład w moich oczach:

W bramce Pawełek - ostatnio bardzo pewny.
Obrona: Chavez (drewno ale lepszego nie mamy, przynajmniej kosi równo), Bunoza (do przodu zero gry ale w tyle odkąd zaczął trafiać w piłkę przyzwoicie), Piotr Brożek na lewej obronie (swego czasu dawał radę), Cikos na prawej obronie (wyboru nie mamy).
Pomoc: Sobolewski i Garguła w środku, z prawej eksperymentalnie Dragan Paljić, z lewej najlepszy obecnie zawodnik Wisły Andraz Kirm.
Napad: Rios, Pawełek.
Ja osobiście już dawno chciałem żeby Wisła grała 4-3-3 albo 4-2-3-1 itp.
Takie czasy nastały że 3/4 drużyn na świecie gra różnymi odmianami 4-3-3 .
Odnośnie 4-4-2 to musisz mieć dwóch defensywnych pomocników którzy potrafią też grać do przodu(np.Murawski), ja takich w Wiśle nie widzę.Jeżeli już koniecznie miałoby być to 4-4-2 to tylko z Wilkiem i Sobolem na DM i Gargułą na lewej stronie schodzącym do środka a Kirm na prawą przed nimi Rios i wysunięty Brożek.

Faktycznie Branco może być dobrą opcją na lewą obronę, więc może tak zagramy:



Rios w tym ustawieniu gra cofniętego prawego napastnika bliżej środka robiąc miejsce dla Cikosa, Sobol asekuruje, Guła musi pokazywać się do gry obrońcą i rozgrywać od tyłu.
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 09.11.2010 o godz. 20:08.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:25.