
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#8011
|
|
Nie zgodzę się - gramy teraz systemem bliżej nie zdefiniowanym, aczkolwiek jest to bardziej takie 451 zamieniające się w 4-3-3 w razie gdy gramy u siebie. Więc jak dla mnie myśląc o taktyce Maaskanta byłaby to alternatywa dla Brożka, albo ktoś kto byłby nawet od niego lepszy i wygryzłby go z pierwszej jedenastki. Brożek jak dla mnie obecnie nic nie gra. Chętnie posadziłbym go na ławę, ale nie ma za kogo.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#8012
|
|
Z tym Brożkiem to wy macie jakiś problem ludzie!!! Ten gość ma prawie 100 goli w lidze,regularnie strzela w sezonie około 10 goli(bez formy) a wy chcecie się go pozbywać
Macie słabą pamięć więc wam przypomnę tym filmikiem: http://www.youtube.com/watch?v=94xMwfCU7wE
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 07.11.2010 o godz. 20:01.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#8013
|
|
A kto się chce go pozbywać. Po prostu obecnie gra on słabo... A że nie ma drugiego napastnika w klubie, bo Rios to dla mnie prawy skrzydłowy i powinien dawno Małeckiego wygryźć ze składu, to trzeba kupić kogoś lepszego niż Brożek, albo inaczej - takiego lisa pola karnego a la Frankowski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#8014
|
|
Ja, aby poprawić grę obronną pomyślałbym nad sporwadzeniem: Huberta Wołąkiewicza - wiem, że będzie trudno go wyrwać bo to kapitan Lechii ale warto spróbować bo ma chłopak możliwości i jest w miare młody a zarazem doświadczony. Następnym kandydatem według mnie jest Maciek Sadlok...wiem, wiem..zaraz będziecie pisać, że za drogi, że za dużo pieniędzy chce i wgl...ale na miłośc boską !? co my osiągniemy jak będziemy brać zawodników za darmo bądz za 'psi grosz'.Chciałbym jeszcze wspomnieć o jakimś dobrym napastniku.A więc chodzi mi o Kamila Grosickiego.Chłopak jest na gazie...wielu powie, że do Wisły się nie nadaje bo jednego skandaliste już mamy
(Patryk Małecki).Ale on może grać na skrzydle, za napastnikiem lub w razie kontuzji jakiegoś podstawowego napastnika (być może Pawła Brożka) może grać na szpicy ![]() Myśle, że chociaż jednego z tych grajków warto by zatrudnić ![]() Pozdro dla kumatych. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#8015
|
|
Cytat:
Dziękuje, dobranoc! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#8016
|
Ja nie wiem czy wy czytać umiecie , ale SADLOK OD STYCZNIA PIŁKARZEM POLONII ! ![]() ![]()
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#8017
|
Sadlok precz od Wisły ![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#8018
|
|
Michal Górecki 21 lat 15 goli w 3 lidze Dalin Mylenice
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=11182 2008 8 goli 2009 8 goli 2010 15 goli (dopiero 14 meczy) |
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2010
Offline |
#8019
|
|
Wome jest po kontuzjach, słusznie już nie znajduje pracodawcy, lepiej szukać młodego, takiej gorszej wersji Kolarova.
Aliadiere dość podobnie, zdaje się, że to taki drugi Boukhari by był, tylko naziwsko nieco bardziej znane. co do Cariniego to w sumie nie wiem, dobrym bramkarzem był choć nieco niskim, także no może byłby dobry...na pewno trzeba byłoby nad nim popracować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#8020
|
|
III liga i wszystko jasne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#8021
|
|
Jak mam być rzeczowy to powinniście skupić się na ludziach, którzy mają kończące się kontrakty - bo tylko taka optyka jest brana pod uwagę.
Sadloki i Sobiechy to jest spekulacyjna bańka. Sadloka byle pastuch rysował na kadrze. Wołąkiewicz jest lansowany przez C+ więc będzie albo drogi albo nie do wyjęcia. ![]()
JESTEM LAMUSEM
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki
Offline |
#8022
|
|
A nie lepiej by było do nas ściągnąć na wypożyczenie : Marcusa Piosska, Łukasza Szukałę oraz Sebastian Tyrale ? ostatnio strzelają bramki może by i u nas coś zdziałali
a podobno i Szetela jest bez kontraktu... może by w kraju swoich rodziców się odbudował i najlepiej w Wiśle ? ;] |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#8023
|
|
nie trzeba daleko szukać, za darmo oczywiście w cudzysłowie mówiąc, mamy solidnego środkowego obrońce ogranego w pucharach i do tego reprezentanta kraju... Maksim Bordachov, kontrakt mu się kończy w tym roku... wypadało by się nim zainteresować, no ale to tylko takie pobożne życzenie bo już pewnie szykują szrot z zagranicy...
http://transfermarkt.de/de/maksim-bo...ler_87262.html no i napastnik, którego wszyscy znają... wydaje się być gotowy do tego by porządnie namieszać w naszej kopanej... kontrakt mu się kończy w tym roku, wypadało by się nim zainteresować, dać te 400 tyś ojro bo skoro Łobo może, to czemu nie ten zawodnik? Vitali Rodionov... http://transfermarkt.de/de/vitali-ro...ler_53354.html Apel do naszego dyrektora sportowego i prezesa klubu!!! NIE ŚCIĄGAJCIE SZROTU Z ZAGRANICY TYLKO ROZEJRZYJCIE SIĘ ZA PIŁKARZAMI DOBREJ KLASY, KTÓRYM KOŃCZĄ SIĘ KONTRAKTY!!! ZAOSZCZĘDZICIE NA TESTOWANIU I MOŻLIWYM KONTRAKCIE DLA NIEUDACZNIKA!!!!
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 08.11.2010 o godz. 09:57.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#8024
|
|
Emiliano Alfaro, 22 lata, 12 goli Urugwaj, Liverpool Montevideo, 173 cm, 12 goli
Ciro Henrique Alves Ferreira e Silva, 21 lat, 175 cm, Brazylia 2 liga, Sport Recife, 16 goli Fernando Uribe, 22 lata, Once Caldas, Kolumbia ekstraklasa, 11 goli Bruno César Zanaki, 22 lata, Brazylia ekstraklasa, Corinthians, 178 cm, 13 goli Neymar, 18 lat, Brazylia ekstr, Santos, 13 goli, 174 cm Denis Stracqualursi, 23 lata, Tigre, Argentyna ekstraklasa, 190 cm, 6 goli Rogelio Funes Mori, 19 lat, 185 cm, Argentyna ekstr, River Plate, 4 gole Carlos Muñoz Rojas, 21 lat, 15 goli, Chile ekstraklasa, Santiago Wanderers, 174 cm Nicolás Lodeiro, 21 lat , 173 cm, Nacional Montevideo, Urugway, 7 goli Maureen Franco, 26 lat, 179 cm, Cerrito, Urugway, 13 goli |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#8025
|
|
Czyżbyś oglądal lige brazylijską i argentyńską na sportklubie? Skąd znasz tych piłkarzy?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#8026
|
Podane liczby bramek sa z obecnie trwajacych rozgrywek Za to jestem na biezaco ze statystykami i wynikami Przegladam strzelcow patrze na ich wiek Tak latwo zauwazyc wyrozniajacych sie malolatow Basalajowi i reszcie wislackich skautow polecam rowniez obserwacje tych biednych ale za to bardzo utalentowanych zawodnikow Pamietajcie ze zawsze gdzies sie rodza i wychowuja nowi Forlani Ronaldzi i Maradoni - zazwyczaj w nizszych ligach Dlatego niech Cleber i Kapka siegna tam zanim siegnie tam zachodnia Europa |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#8027
|
|
Zgadzam się w 100%. Nie wiem na ile Valcks ma rynek południowoamerykański rozpoznany, ale mam nadzieję że w miarę dobrze. Bo do klubu też trzeba ściągać młode wilki, które stałyby się gwiazdami, a Wisła mogłaby dobrze na tym zarobić. Cóż - prawda jest taka, że piłka nożna to biznes - trzeba o tym mówić otwarcie.
Osobiście liczę też na to, że przyjdzie do nas jakiś "skośnooki" - skoro Valcks już tam pracował, to rynek powinien mieć dobrze obeznany, a patrząc na Kagawe, jak gra w Borrussi, to aż "oczy się śmieją" ![]() |
|
|
|
Member
Od: 08.2006
Offline |
#8028
|
|
Wszyscy przez ciebie wymienieni piłkarze są od dawna w notesach skautów zachodnich klubów, a takim Neymar interesował się już w zeszłym sezonie Real Madryt. Oczywiście możemy szukać tam piłkarzy, ale szansa, że wielkie kluby typu Barcelona przegapią kolejnego Messiego i pozwolą mu trafić do Polski jest nikła. Nie mówiąc już o tym, że najbogatsze kluby z Brazylii i Argentyny (Santos, River Plate) najlepszym i obiecującym graczom płacą lepiej niż kluby polskie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#8029
|
|
jest szansa przykład Marcelo bedzie grał w niedługim czasie w mocnym klubie za 2 lub 3 lata
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#8030
|
Takich kolejnych Marcelo trzeba szukac Chlopak mial 21 lat jak go wyciagnelismy z brazylijskiego Santosu Do tego czasu zdazyl rozegral 63 mecze w 1. druzynie To byl skarb - ale takich jak on sa setki ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#8031
|
. Albo np Rios, z tym,że jego kupił Villareal i zostawił sobie do niego prawa. Ale facet nie trzyma taktyki za grosz więc trafia właśnie do tak słabej ligi jak nasza. Trzeba unikać super grajków z super lig za średnie pieniądze. Zawsze jest to kit. Albo Chavez,reprezentant Hondurasu i siedział tam u siebie i nikt rozsądny nie widział w nim wzmocnienia.Najistotniejszym elementem w poszukiwaniu wzmocnień jest szukanie w rezerwach klubów silnych lig, lub w innych ligach niszowych. Dość powiedzieć,że niejaki Hulk z FC Porto,został kupiony za 5 mln euro z ligi japońskiej, gdzie był nawet królem strzelców. Facet robi co chce w Porto,asysty,bramki,klauzula odejścia dla tego jegomościa ze strony FC Porto wynosi marne 100 mln euro . A liga japońska to była druga ska trafił do Porto!
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 09.11.2010 o godz. 11:51.
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline |
#8032
|
|
Ja w chwili obecnej skupiłbym się raczej na zbudowaniu niezłej drużyny ale w skali krajowej, a o wzmocnieniach na miarę Europy będziemy myśleć później, kupując po 2 zawodników o wyższych umiejętnościach od tych, których będziemy posiadali. Uważam, że zakup 5-8 zawodników z zagranicy sprawi jedynie, że będziemy się staczać po równi pochyłej, a każdy nowy "stranieri" będzie jawił się niczym Cikos czy Bunoza. Dlatego też uważam, że trzeba zbudować zespół głównie z piłkarzy obecnie grających w naszej lidze, co by znacznie zwiększyło komunikację i atmosferę w drużynie. Przechodząc do konkretów, najlepszym wyjściem byłoby pozbycie się większość naszych zawodników i zakup nowych...
1. Jovanić Milan - Zatrzymać i dać szansę na wykazanie się. 12. Kurto Filip - Wypożyczyć do zespołu Ekstraklasy i obserwować jego rozwój bądź dawać więcej szans w pierwszej drużynie. 81. Pawełek Mariusz - Przedłużyć na korzystnych dla Wisły warunkach bądź podziękować za współpracę i rozstać się po upływie kontraktu czyli w styczniu. 4. Chavez Osman - Wykupić jak najszybciej bo gość ma papiery na granie i w rundzie wiosennej może być jednym z najlepszych obrońców ligi. 24. Kowalski Mateusz - Podziękować i sprzedać bądź rozwiązać umowę. 8. Brożek Piotr - Wypożyczyć bądź sprzedać bo gość nie ma swojej pozycji : / 25. de Lima Cléber Guedes - Podziękować za grę i zaproponować pracę w klubie. 6. Bunoza Gordan - Zostawić jako trzeciego/czwartego środkowego obrońcę i obserwować jego rozwój. 22. Cikos Erik - Zostawić na ławkę bądź zakończyć wypożycznie. 15. Branco Serge - Podziękować serdecznie i pogonić. 28. Wilk Cezary - Zostawić do pierwszego składu. 7. Sobolewski Radosław - Usiąść, porozmawiać i zaproponować miejsce na ławce bo do pierwszego składu jest już za słaby ale atmosfere w szatni będzie trzymał. 10. Garguła Łukasz - Postarać się żeby nie złapał kontuzji i oczywiście zatrzymać bo gość potrafi grać. 16. Jirsak Tomasz - Sprzedać/Rozwiązać kontrakt. 17. Kirm Andraz - Na ławkę może zostać, a o pierwszy skład poważnie powalczyć. 11. Łobodziński Wojciech - Sprzedać/Rozwiązać kontrakt. 30. Burliga Łukasz - Zostawić i obserwować, w najgorszym wypadku wypożyczyć. 13. Paljić Dragan - Może być na ławkę, choć prochu nie wymyśli i lepiej się z nim pożegnać. 35. Rado Kamil - Obserwować i albo dać szansę albo wypożyczyć. 74. Boukhari Nourdin - Podziękować i pogonić. 79. Żurawski Maciej - Porozmawiać i zaproponować rolę grającego trenera...oczywiście jedynie napastników, bądź pożegnać. 9. Boguski Rafał - Odpowiednio przygotować do rundy bądź wypożyczyć żeby się odrodził. 19. Małecki Patryk - Oczywiście zostawić i poważnie porozmawiać. 23. Brożek Paweł - Zostawić bo w formie jest niezastąpiony, a jego cena nie jest zbyt wysoka. 21. Rios Andres - Za drogi więc podziękować. 29. Mączyński Krzysztof - Ściągnąć z wypożyczenia bo chłopak potrafi grać, co zresztą udowadnia w ŁKS'ie i czas dać mu poważną szansę. Podsumowując napewno zostają : 1. Jovanić Milan 4. Chavez Osman 6. Bunoza Gordan 28. Wilk Cezary 7. Sobolewski Radosław 10. Garguła Łukasz 17. Kirm Andraz 19. Małecki Patryk 23. Brożek Paweł 29. Mączyński Krzysztof Czyli 10 zawodników + 3-4, którzy mogą zostać bądź iść na wypożyczenie. Dodatkowo pożądnie przyjrzeć się chłopakom z ME, np. Nalepie oraz kupić kilku nowych zawodników na poszczególne pozycje czyli: - 1 Bramkarz - 2 Środkowych obrońców - 2 Lewych obrońców bądź 1 w przypadku pozostania w klubie Paljicia bądź Piotrka Brożka. - 2 Prawych obrońców bądź 1 w przypadku pozostania w klubie Burligi bądź Cikosa. - 2 Środkowych pomocników - 1 Lewy Skrzydłowy - 2 Prawych Skrzydłowych bądź 1 w przypadku przesunięcia Małeckiego do ataku. - 2 Napastników bądź 3 w przypadku pozostania Małeckiego na skrzydle. Daje to 14 zawodników do kupienia, oczywiście jest to bardzo duża liczba ale daje możliwość zbudowania całkiem mocnej drużyny, która nie miałaby słabych punktów w postaci kiepskich zawodników. Pozostaje pytanie kogo kupić...? Widzę wielu kandydatów w naszej lidze bądź będących Polakami grającymi poza naszą ligą. Z całą pewnością wiele osób, które to czytają stwierdzi, że są to zawodnicy za słabi na Wisłę...odpowiem im, że w chwili obecnej mało kto jest za słaby na Wisłę, a na mojej liście są zawodnicy lepszi i gorsi, poza umiejętnościami różni ich cena, a w przypadku zakupu takiej ilości zawodników trzeba obserwować ilość zer na koncie bankowym. Przejdźmy do listy... Bramkarze: -Krzysztof Pilarz Ruch Chorzow Goalkeeper 30 http://www.transfermarkt.de/en/krzys...ler_32599.html -Grzegorz Sandomierski Jagiellonia Bialystok Goalkeeper 21 http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_55263.html -Lukasz Sapela GKS Belchatow Goalkeeper 28 http://www.transfermarkt.de/en/lukas...ler_32266.html -Bartosz Bialkowski FC Southampton Goalkeeper 23 http://www.transfermarkt.de/en/barto...ler_24496.html -Pawel Kieszek FC Porto Goalkeeper 26 http://www.transfermarkt.de/en/pawel...ler_17592.html -Arkadiusz Malarz AEL Limassol Goalkeeper 30 http://www.transfermarkt.de/en/arkad...ler_24515.html Obrońcy Środkowi : -Krzysztof Bak Lechia Gdansk Defence 28 http://www.transfermarkt.de/en/krzys...ler_17580.html -Thiago Rangel Cionek Jagiellonia Bialystok Defence 24 http://www.transfermarkt.de/en/thiag...ler_79510.html -Adam Kokoszka FC Empoli Defence 24 http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_33430.html Obrońcy Lewi : - Hubert Wolakiewicz Lechia Gdansk Defence 25 http://www.transfermarkt.de/en/huber...ler_24525.html -Nikola Mijailovic Korona Kielce Defence 28 http://www.transfermarkt.de/en/nikol...ler_24429.html -Alexis Norambuena Jagiellonia Bialystok Defence 26 http://www.transfermarkt.de/en/alexi...ler_69686.html -Dudu Paraíba Widzew Lodz Defence 25 http://www.transfermarkt.de/en/dudu-...ler_58446.html -Tomasz Wisio Diethnis Enosis Ergotelis Defence 28 http://www.transfermarkt.de/en/tomas...eler_3013.html -Piotr Petasz Pogon Szczecin Midfield 26 http://www.transfermarkt.de/en/piotr...ler_32996.html Obrońcy Prawi : -Deleu Lechia Gdansk Defence 26 http://www.transfermarkt.de/en/deleu...ler_54988.html -Grzegorz Bartczak Zaglebie Lubin Defence 25 http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_29507.html -Marciano Bruma Arka Gdynia Defence 26 http://www.transfermarkt.de/en/marci...ler_33824.html -Souheil Ben Radhia Widzew Lodz Defence 25 http://www.transfermarkt.de/en/souhe...ler_49848.html -Marcin Kowalczyk Dinamo Moskau Defence 25 http://www.transfermarkt.de/en/marci...ler_36298.html -Marcin Kus Istanbul Büyüksehir Belediyespor Defence 29 http://www.transfermarkt.de/en/marci...ler_15667.html Pomocnicy Środkowi : -Janusz Gol GKS Belchatow Midfield 24 http://www.transfermarkt.de/en/janus...ler_80941.html -Grzegorz Krychowiak Stade Reims Midfield 20 http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_45184.html -Vlastimir Jovanovic Korona Kielce Midfield 25 http://www.transfermarkt.de/en/vlast...ler_46367.html Pomocnicy Środkowi Ofensywni : -Sebastian Mila Slask Wroclaw Midfield 28 http://www.transfermarkt.de/en/sebas...ler_16300.html -Kamil Pozniak GKS Belchatow Midfield 20 http://www.transfermarkt.de/en/kamil...ler_52232.html -Mateusz Cetnarski GKS Belchatow Midfield 22 http://www.transfermarkt.de/en/mateu...ler_51613.html Pomocnicy Lewi : -Lukasz Broz Widzew Lodz Defence 24 http://www.transfermarkt.de/en/lukas...ler_42510.html -Abdou Traoré Lechia Gdansk Midfield 21 http://www.transfermarkt.de/en/abdou...ler_42941.html -Saidi Ntibazonkiza MKS Cracovia Striker 23 http://www.transfermarkt.de/en/saidi...ler_45846.html -Waldemar Sobota Slask Wroclaw Midfield 23 http://www.transfermarkt.de/en/walde...er_110852.html -Lukasz Janoszka Ruch Chorzow Striker 23 http://www.transfermarkt.de/en/lukas...ler_32975.html -Tomasz Kupisz Jagiellonia Bialystok Striker 20 http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_45185.html -Maciej Malkowski GKS Belchatow Midfield 25 http://www.transfermarkt.de/en/macie...ler_77716.html Pomocnicy Prawi : -Grzegorz Bonin Gornik Zabrze Midfield 26 http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_32241.html -Szymon Pawlowski Zaglebie Lubin Midfield 24 http://www.transfermarkt.de/en/szymo...ler_45848.html -Kamil Grosicki Jagiellonia Bialystok Midfield 22 http://www.transfermarkt.de/en/kamil...ler_37920.html -Tomasz Wrobel GKS Belchatow Midfield 28 http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_35153.html -Michal Janota Go Ahead Eagles Deventer Midfield 20 http://www.transfermarkt.de/en/micha...ler_45564.html -Sebastian Tyrała VfL Osnabrück Midfield 22 http://www.transfermarkt.de/en/sebas...ler_31610.html -Michał Ciarkowski Flota Świnoujście Midfield 21 http://www.transfermarkt.de/en/micha...ler_70851.html Napastnicy : -Daniel Sikorski Gornik Zabrze Striker 23 http://www.transfermarkt.de/en/danie...ler_30615.html -Ivans Lukjanovs Lechia Gdansk Striker 23 http://www.transfermarkt.de/en/ivans...ler_60941.html -Pawel Buzala Lechia Gdansk Striker 24 http://www.transfermarkt.de/en/pawel...ler_33420.html -Dawid Plizga Zaglebie Lubin Striker 24 http://www.transfermarkt.de/en/dawid...ler_29744.html -Mirko Ivanovski Arka Gdynia Striker 21 http://www.transfermarkt.de/en/mirko...ler_66241.html -Darvydas Sernas Widzew Lodz Striker 26 http://www.transfermarkt.de/en/darvy...ler_63289.html -Marcin Robak Widzew Lodz Striker 27 http://www.transfermarkt.de/en/marci...ler_36727.html -Piotr Grzelczak Widzew Lodz Striker 22 http://www.transfermarkt.de/en/piotr...ler_42554.html -Grzegorz Kuswik GKS Belchatow Striker 23 http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_52335.html -Charles Uchenna Nwaogu Flota Świnoujście Striker 20 http://www.transfermarkt.de/en/charl...ler_54538.html -Patryk Kubicki Dolcan Zabki Striker 17 http://www.transfermarkt.de/en/patry...er_158494.html To chyba na tyle, oczywiście na liście nie umieściłem graczy Lecha, Legii oraz Polonii gdyż z tych drużyn ciężko kogoś kupić. Uważam, że wybierając najlepszych z moich listy można stworzyć zespół na miarę tego wojującego z Schalke, Pamą czy Lazio, a systematyczne wzmacnianie 1-2 zawodnikami z zagranicy(będącego wzmocnieniem czyli za odpowiednią kaskę) zespół ten będzie równał w górę do drużyn z Europejskich Pucharów. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#8033
|
|
co do Poloni to sytuacja może się zmienic i gracze beda za free
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#8034
|
|
Riero zanim ocenisz wszystkich naszych zawodników daj im przepracować PEŁNY okres przygotowawczy i dopiero czepiaj się ich gry bo teraz to jest zabaw w może mam racje może nie..
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Guest
|
#8035
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline |
#8036
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#8037
|
|
Poloniści będą mogli rozwiązać umowy
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...16&temat=89727 Przeczytaj ten artukuł a zrozumiesz a wiecie ze z wojciechowskim wszystko mozliwe |
|
|
|
Guest
|
#8038
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#8039
|
|
jak by była okazja to czemu nie spróbować
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline |
#8040
|
|
Zresztą uważasz, że taki Sobiech czy Mierzejewski mający kontrakty na poziomie 300 tys Euro rozwiążą kontrakty i pójdą do zespołu gdzie dostaną mniej, a do tego wszystko uzależnione od ilości występów itp.
Jakoś mi się nie wydaje, choć i tak to wszystko jest jedynie hipotetyczne bo można być porywczym, nerwowym i nieobliczalnym ale z całą pewnością Józef Wojciechowski nie jest głupi i nie wypuści dobrych zawodników za free. On ma dobrych prawników, którzy trzymają ręce na pulsie, dzięki czemu wie on co , jak, kiedy, a przede wszystkim jak długo coś robić, żeby nie mieć problemów. Zresztą o ile go znam, to jutrzejsza wygrana z Lechem, najlepiej wysoka poprawi mu humor i gość wszystko wypłaci. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|