The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8011
Stary 07.11.2010, 19:55
Nie zgodzę się - gramy teraz systemem bliżej nie zdefiniowanym, aczkolwiek jest to bardziej takie 451 zamieniające się w 4-3-3 w razie gdy gramy u siebie. Więc jak dla mnie myśląc o taktyce Maaskanta byłaby to alternatywa dla Brożka, albo ktoś kto byłby nawet od niego lepszy i wygryzłby go z pierwszej jedenastki. Brożek jak dla mnie obecnie nic nie gra. Chętnie posadziłbym go na ławę, ale nie ma za kogo.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8012
Stary 07.11.2010, 19:55
Z tym Brożkiem to wy macie jakiś problem ludzie!!! Ten gość ma prawie 100 goli w lidze,regularnie strzela w sezonie około 10 goli(bez formy) a wy chcecie się go pozbywać Nikt nam nie da już tych 3 mln baa nawet 2 mln a ten piłkarz potwierdzał już nie raz że ma możliwości,potrzeba drugiego napastnika ale wysokiej klasy ,który strzela bramki

Macie słabą pamięć więc wam przypomnę tym filmikiem:

http://www.youtube.com/watch?v=94xMwfCU7wE
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 07.11.2010 o godz. 20:01.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8013
Stary 07.11.2010, 19:57
A kto się chce go pozbywać. Po prostu obecnie gra on słabo... A że nie ma drugiego napastnika w klubie, bo Rios to dla mnie prawy skrzydłowy i powinien dawno Małeckiego wygryźć ze składu, to trzeba kupić kogoś lepszego niż Brożek, albo inaczej - takiego lisa pola karnego a la Frankowski.
Odpowiedz cytując
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8014
Stary 07.11.2010, 20:13
Ja, aby poprawić grę obronną pomyślałbym nad sporwadzeniem: Huberta Wołąkiewicza - wiem, że będzie trudno go wyrwać bo to kapitan Lechii ale warto spróbować bo ma chłopak możliwości i jest w miare młody a zarazem doświadczony. Następnym kandydatem według mnie jest Maciek Sadlok...wiem, wiem..zaraz będziecie pisać, że za drogi, że za dużo pieniędzy chce i wgl...ale na miłośc boską !? co my osiągniemy jak będziemy brać zawodników za darmo bądz za 'psi grosz'.Chciałbym jeszcze wspomnieć o jakimś dobrym napastniku.A więc chodzi mi o Kamila Grosickiego.Chłopak jest na gazie...wielu powie, że do Wisły się nie nadaje bo jednego skandaliste już mamy (Patryk Małecki).Ale on może grać na skrzydle, za napastnikiem lub w razie kontuzji jakiegoś podstawowego napastnika (być może Pawła Brożka) może grać na szpicy

Myśle, że chociaż jednego z tych grajków warto by zatrudnić

Pozdro dla kumatych.
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8015
Stary 07.11.2010, 20:18
Cytat:
Następnym kandydatem według mnie jest Maciek Sadlok...wiem, wiem..zaraz będziecie pisać, że za drogi, że za dużo pieniędzy chce i wgl...ale na miłośc boską !? co my osiągniemy jak będziemy brać zawodników za darmo bądz za 'psi grosz'.Chciałbym jeszcze wspomnieć o jakimś dobrym napastniku.
Co wy macie z tym Sadlokiem? Przecież ten chłopak to jedno wielkie nieporozumienie. Pamiętam jak w zeszłym sezonie skrzydłowi robili z niego wiatraka. A w ogóle nie ściągniemy go, iż podpisał kontrakt z Polonią tyle, że dołączy do niej dopiero w lecie.
Dziękuje, dobranoc!
Odpowiedz cytując
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8016
Stary 07.11.2010, 20:28
Titto napisał(a):Wyświetl post
Co wy macie z tym Sadlokiem? Przecież ten chłopak to jedno wielkie nieporozumienie. Pamiętam jak w zeszłym sezonie skrzydłowi robili z niego wiatraka. A w ogóle nie ściągniemy go, iż podpisał kontrakt z Polonią tyle, że dołączy do niej dopiero w lecie.
Dziękuje, dobranoc!

Ja nie wiem czy wy czytać umiecie , ale SADLOK OD STYCZNIA PIŁKARZEM POLONII !
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8017
Stary 07.11.2010, 20:28
Titto napisał(a):Wyświetl post
Co wy macie z tym Sadlokiem? Przecież ten chłopak to jedno wielkie nieporozumienie. Pamiętam jak w zeszłym sezonie skrzydłowi robili z niego wiatraka. A w ogóle nie ściągniemy go, iż podpisał kontrakt z Polonią tyle, że dołączy do niej dopiero w lecie.
Dziękuje, dobranoc!
Dokładnie,ludzie ten gość to amator do kwadratu,fenomen Sadloka to na pracę magisterską chyba


Sadlok precz od Wisły
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
domofon
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8018
Stary 07.11.2010, 21:35
Michal Górecki 21 lat 15 goli w 3 lidze Dalin Mylenice

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=11182

2008 8 goli
2009 8 goli
2010 15 goli (dopiero 14 meczy)
Odpowiedz cytując
Dunkel
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8019
Stary 07.11.2010, 21:44
Wome jest po kontuzjach, słusznie już nie znajduje pracodawcy, lepiej szukać młodego, takiej gorszej wersji Kolarova.
Aliadiere dość podobnie, zdaje się, że to taki drugi Boukhari by był, tylko naziwsko nieco bardziej znane.
co do Cariniego to w sumie nie wiem, dobrym bramkarzem był choć nieco niskim, także no może byłby dobry...na pewno trzeba byłoby nad nim popracować.
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8020
Stary 07.11.2010, 22:40
III liga i wszystko jasne.
Odpowiedz cytując
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8021
Stary 07.11.2010, 22:44
Jak mam być rzeczowy to powinniście skupić się na ludziach, którzy mają kończące się kontrakty - bo tylko taka optyka jest brana pod uwagę.
Sadloki i Sobiechy to jest spekulacyjna bańka.
Sadloka byle pastuch rysował na kadrze. Wołąkiewicz jest lansowany przez C+ więc będzie albo drogi albo nie do wyjęcia.
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8022
Stary 08.11.2010, 00:24
A nie lepiej by było do nas ściągnąć na wypożyczenie : Marcusa Piosska, Łukasza Szukałę oraz Sebastian Tyrale ? ostatnio strzelają bramki może by i u nas coś zdziałali a podobno i Szetela jest bez kontraktu... może by w kraju swoich rodziców się odbudował i najlepiej w Wiśle ? ;]
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8023
Stary 08.11.2010, 09:49
nie trzeba daleko szukać, za darmo oczywiście w cudzysłowie mówiąc, mamy solidnego środkowego obrońce ogranego w pucharach i do tego reprezentanta kraju... Maksim Bordachov, kontrakt mu się kończy w tym roku... wypadało by się nim zainteresować, no ale to tylko takie pobożne życzenie bo już pewnie szykują szrot z zagranicy...

http://transfermarkt.de/de/maksim-bo...ler_87262.html

no i napastnik, którego wszyscy znają... wydaje się być gotowy do tego by porządnie namieszać w naszej kopanej... kontrakt mu się kończy w tym roku, wypadało by się nim zainteresować, dać te 400 tyś ojro bo skoro Łobo może, to czemu nie ten zawodnik? Vitali Rodionov...

http://transfermarkt.de/de/vitali-ro...ler_53354.html

Apel do naszego dyrektora sportowego i prezesa klubu!!!

NIE ŚCIĄGAJCIE SZROTU Z ZAGRANICY TYLKO ROZEJRZYJCIE SIĘ ZA PIŁKARZAMI DOBREJ KLASY, KTÓRYM KOŃCZĄ SIĘ KONTRAKTY!!! ZAOSZCZĘDZICIE NA TESTOWANIU I MOŻLIWYM KONTRAKCIE DLA NIEUDACZNIKA!!!!
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 08.11.2010 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując
crapmaster
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8024
Stary 08.11.2010, 10:38
Emiliano Alfaro, 22 lata, 12 goli Urugwaj, Liverpool Montevideo, 173 cm, 12 goli

Ciro Henrique Alves Ferreira e Silva, 21 lat, 175 cm, Brazylia 2 liga,
Sport Recife, 16 goli

Fernando Uribe, 22 lata, Once Caldas, Kolumbia ekstraklasa, 11 goli

Bruno César Zanaki, 22 lata, Brazylia ekstraklasa, Corinthians, 178 cm, 13 goli

Neymar, 18 lat, Brazylia ekstr, Santos, 13 goli, 174 cm

Denis Stracqualursi, 23 lata, Tigre, Argentyna ekstraklasa, 190 cm, 6 goli

Rogelio Funes Mori, 19 lat, 185 cm, Argentyna ekstr, River Plate, 4 gole

Carlos Muñoz Rojas, 21 lat, 15 goli, Chile ekstraklasa, Santiago
Wanderers, 174 cm

Nicolás Lodeiro, 21 lat , 173 cm, Nacional Montevideo, Urugway, 7 goli

Maureen Franco, 26 lat, 179 cm, Cerrito, Urugway, 13 goli
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8025
Stary 08.11.2010, 11:48
Czyżbyś oglądal lige brazylijską i argentyńską na sportklubie? Skąd znasz tych piłkarzy?
Odpowiedz cytując
crapmaster
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8026
Stary 08.11.2010, 12:22
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Czyżbyś oglądal lige brazylijską i argentyńską na sportklubie? Skąd znasz tych piłkarzy?
Ogladam skroty Mecze rzadko

Podane liczby bramek sa z obecnie trwajacych rozgrywek

Za to jestem na biezaco ze statystykami i wynikami Przegladam strzelcow patrze na ich wiek Tak latwo zauwazyc wyrozniajacych sie malolatow
Basalajowi i reszcie wislackich skautow polecam rowniez obserwacje tych biednych ale za to bardzo utalentowanych zawodnikow Pamietajcie ze zawsze gdzies sie rodza i wychowuja nowi Forlani Ronaldzi i Maradoni - zazwyczaj w nizszych ligach Dlatego niech Cleber i Kapka siegna tam zanim siegnie tam zachodnia Europa
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8027
Stary 08.11.2010, 12:41
Zgadzam się w 100%. Nie wiem na ile Valcks ma rynek południowoamerykański rozpoznany, ale mam nadzieję że w miarę dobrze. Bo do klubu też trzeba ściągać młode wilki, które stałyby się gwiazdami, a Wisła mogłaby dobrze na tym zarobić. Cóż - prawda jest taka, że piłka nożna to biznes - trzeba o tym mówić otwarcie.

Osobiście liczę też na to, że przyjdzie do nas jakiś "skośnooki" - skoro Valcks już tam pracował, to rynek powinien mieć dobrze obeznany, a patrząc na Kagawe, jak gra w Borrussi, to aż "oczy się śmieją"
Odpowiedz cytując
Dekiel
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8028
Stary 08.11.2010, 12:57
crapmaster napisał(a):Wyświetl post
Ogladam skroty Mecze rzadko
Dlatego niech Cleber i Kapka siegna tam zanim siegnie tam zachodnia Europa
Wszyscy przez ciebie wymienieni piłkarze są od dawna w notesach skautów zachodnich klubów, a takim Neymar interesował się już w zeszłym sezonie Real Madryt. Oczywiście możemy szukać tam piłkarzy, ale szansa, że wielkie kluby typu Barcelona przegapią kolejnego Messiego i pozwolą mu trafić do Polski jest nikła. Nie mówiąc już o tym, że najbogatsze kluby z Brazylii i Argentyny (Santos, River Plate) najlepszym i obiecującym graczom płacą lepiej niż kluby polskie.
Odpowiedz cytując
pcpc
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8029
Stary 08.11.2010, 13:15
jest szansa przykład Marcelo bedzie grał w niedługim czasie w mocnym klubie za 2 lub 3 lata
Odpowiedz cytując
crapmaster
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8030
Stary 09.11.2010, 10:27
pcpc napisał(a):Wyświetl post
jest szansa przykład Marcelo bedzie grał w niedługim czasie w mocnym klubie za 2 lub 3 lata
Dokladnie
Takich kolejnych Marcelo trzeba szukac Chlopak mial 21 lat jak go wyciagnelismy z brazylijskiego Santosu Do tego czasu zdazyl rozegral 63 mecze w 1. druzynie To byl skarb - ale takich jak on sa setki !
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8031
Stary 09.11.2010, 11:49
crapmaster napisał(a):Wyświetl post
Emiliano Alfaro, 22 lata, 12 goli Urugwaj, Liverpool Montevideo, 173 cm, 12 goli

Ciro Henrique Alves Ferreira e Silva, 21 lat, 175 cm, Brazylia 2 liga,
Sport Recife, 16 goli

Fernando Uribe, 22 lata, Once Caldas, Kolumbia ekstraklasa, 11 goli

Bruno César Zanaki, 22 lata, Brazylia ekstraklasa, Corinthians, 178 cm, 13 goli

Neymar, 18 lat, Brazylia ekstr, Santos, 13 goli, 174 cm

Denis Stracqualursi, 23 lata, Tigre, Argentyna ekstraklasa, 190 cm, 6 goli

Rogelio Funes Mori, 19 lat, 185 cm, Argentyna ekstr, River Plate, 4 gole

Carlos Muñoz Rojas, 21 lat, 15 goli, Chile ekstraklasa, Santiago
Wanderers, 174 cm

Nicolás Lodeiro, 21 lat , 173 cm, Nacional Montevideo, Urugway, 7 goli

Maureen Franco, 26 lat, 179 cm, Cerrito, Urugway, 13 goli
Wszystko fajnie, tylko, że ci goście grają w czołowych klubach swoich lig, poza tym chłopakiem, Ciro Henrique Alves Ferreira e Silva. Ale gość ma 21 lat i dziwnym trafem nie gra jeszcze w żadnym lepszym klubie ani nie był testowany. Nie oszukujmy się w tym wieku to jak się umie kopać to grać się w Corinthians albo Santosie lub kopie się po Europie, najczęściej Portugalii. Wg mnie nie ma sensu szukać facetów z niesamowitymi CV i dostępnymi za marne grosisze,bo zwyczajnie są to leszcze z podkoloryzowaną karierą przez menago. Ot choćby Beto czy ten z Legii, zmienik Robinho i Wagnera Love. Albo np Rios, z tym,że jego kupił Villareal i zostawił sobie do niego prawa. Ale facet nie trzyma taktyki za grosz więc trafia właśnie do tak słabej ligi jak nasza. Trzeba unikać super grajków z super lig za średnie pieniądze. Zawsze jest to kit. Albo Chavez,reprezentant Hondurasu i siedział tam u siebie i nikt rozsądny nie widział w nim wzmocnienia.

Najistotniejszym elementem w poszukiwaniu wzmocnień jest szukanie w rezerwach klubów silnych lig, lub w innych ligach niszowych. Dość powiedzieć,że niejaki Hulk z FC Porto,został kupiony za 5 mln euro z ligi japońskiej, gdzie był nawet królem strzelców. Facet robi co chce w Porto,asysty,bramki,klauzula odejścia dla tego jegomościa ze strony FC Porto wynosi marne 100 mln euro. A liga japońska to była druga ska trafił do Porto!
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 09.11.2010 o godz. 11:51.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8032
Stary 09.11.2010, 13:27
Ja w chwili obecnej skupiłbym się raczej na zbudowaniu niezłej drużyny ale w skali krajowej, a o wzmocnieniach na miarę Europy będziemy myśleć później, kupując po 2 zawodników o wyższych umiejętnościach od tych, których będziemy posiadali. Uważam, że zakup 5-8 zawodników z zagranicy sprawi jedynie, że będziemy się staczać po równi pochyłej, a każdy nowy "stranieri" będzie jawił się niczym Cikos czy Bunoza. Dlatego też uważam, że trzeba zbudować zespół głównie z piłkarzy obecnie grających w naszej lidze, co by znacznie zwiększyło komunikację i atmosferę w drużynie. Przechodząc do konkretów, najlepszym wyjściem byłoby pozbycie się większość naszych zawodników i zakup nowych...

1. Jovanić Milan - Zatrzymać i dać szansę na wykazanie się.
12. Kurto Filip - Wypożyczyć do zespołu Ekstraklasy i obserwować jego rozwój bądź dawać więcej szans w
pierwszej drużynie.
81. Pawełek Mariusz - Przedłużyć na korzystnych dla Wisły warunkach bądź podziękować za współpracę i
rozstać się po upływie kontraktu czyli w styczniu.
4. Chavez Osman - Wykupić jak najszybciej bo gość ma papiery na granie i w rundzie wiosennej może być
jednym z najlepszych obrońców ligi.
24. Kowalski Mateusz - Podziękować i sprzedać bądź rozwiązać umowę.
8. Brożek Piotr - Wypożyczyć bądź sprzedać bo gość nie ma swojej pozycji : /
25. de Lima Cléber Guedes - Podziękować za grę i zaproponować pracę w klubie.
6. Bunoza Gordan - Zostawić jako trzeciego/czwartego środkowego obrońcę i obserwować jego rozwój.
22. Cikos Erik - Zostawić na ławkę bądź zakończyć wypożycznie.
15. Branco Serge - Podziękować serdecznie i pogonić.
28. Wilk Cezary - Zostawić do pierwszego składu.
7. Sobolewski Radosław - Usiąść, porozmawiać i zaproponować miejsce na ławce bo do pierwszego składu
jest już za słaby ale atmosfere w szatni będzie trzymał.
10. Garguła Łukasz - Postarać się żeby nie złapał kontuzji i oczywiście zatrzymać bo gość potrafi grać.
16. Jirsak Tomasz - Sprzedać/Rozwiązać kontrakt.
17. Kirm Andraz - Na ławkę może zostać, a o pierwszy skład poważnie powalczyć.
11. Łobodziński Wojciech - Sprzedać/Rozwiązać kontrakt.
30. Burliga Łukasz - Zostawić i obserwować, w najgorszym wypadku wypożyczyć.
13. Paljić Dragan - Może być na ławkę, choć prochu nie wymyśli i lepiej się z nim pożegnać.
35. Rado Kamil - Obserwować i albo dać szansę albo wypożyczyć.
74. Boukhari Nourdin - Podziękować i pogonić.
79. Żurawski Maciej - Porozmawiać i zaproponować rolę grającego trenera...oczywiście jedynie napastników,
bądź pożegnać.
9. Boguski Rafał - Odpowiednio przygotować do rundy bądź wypożyczyć żeby się odrodził.
19. Małecki Patryk - Oczywiście zostawić i poważnie porozmawiać.
23. Brożek Paweł - Zostawić bo w formie jest niezastąpiony, a jego cena nie jest zbyt wysoka.
21. Rios Andres - Za drogi więc podziękować.
29. Mączyński Krzysztof - Ściągnąć z wypożyczenia bo chłopak potrafi grać, co zresztą udowadnia w ŁKS'ie i
czas dać mu poważną szansę.

Podsumowując napewno zostają :

1. Jovanić Milan
4. Chavez Osman
6. Bunoza Gordan
28. Wilk Cezary
7. Sobolewski Radosław
10. Garguła Łukasz
17. Kirm Andraz
19. Małecki Patryk
23. Brożek Paweł
29. Mączyński Krzysztof

Czyli 10 zawodników + 3-4, którzy mogą zostać bądź iść na wypożyczenie.
Dodatkowo pożądnie przyjrzeć się chłopakom z ME, np. Nalepie oraz kupić kilku nowych zawodników na poszczególne pozycje czyli:

- 1 Bramkarz
- 2 Środkowych obrońców
- 2 Lewych obrońców bądź 1 w przypadku pozostania w klubie Paljicia bądź Piotrka Brożka.
- 2 Prawych obrońców bądź 1 w przypadku pozostania w klubie Burligi bądź Cikosa.
- 2 Środkowych pomocników
- 1 Lewy Skrzydłowy
- 2 Prawych Skrzydłowych bądź 1 w przypadku przesunięcia Małeckiego do ataku.
- 2 Napastników bądź 3 w przypadku pozostania Małeckiego na skrzydle.

Daje to 14 zawodników do kupienia, oczywiście jest to bardzo duża liczba ale daje możliwość zbudowania całkiem mocnej drużyny, która nie miałaby słabych punktów w postaci kiepskich zawodników.

Pozostaje pytanie kogo kupić...? Widzę wielu kandydatów w naszej lidze bądź będących Polakami grającymi poza naszą ligą. Z całą pewnością wiele osób, które to czytają stwierdzi, że są to zawodnicy za słabi na Wisłę...odpowiem im, że w chwili obecnej mało kto jest za słaby na Wisłę, a na mojej liście są zawodnicy lepszi i gorsi, poza umiejętnościami różni ich cena, a w przypadku zakupu takiej ilości zawodników trzeba obserwować ilość zer na koncie bankowym. Przejdźmy do listy...

Bramkarze:

-Krzysztof Pilarz Ruch Chorzow Goalkeeper 30
http://www.transfermarkt.de/en/krzys...ler_32599.html

-Grzegorz Sandomierski Jagiellonia Bialystok Goalkeeper 21
http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_55263.html

-Lukasz Sapela GKS Belchatow Goalkeeper 28
http://www.transfermarkt.de/en/lukas...ler_32266.html

-Bartosz Bialkowski FC Southampton Goalkeeper 23
http://www.transfermarkt.de/en/barto...ler_24496.html

-Pawel Kieszek FC Porto Goalkeeper 26
http://www.transfermarkt.de/en/pawel...ler_17592.html

-Arkadiusz Malarz AEL Limassol Goalkeeper 30
http://www.transfermarkt.de/en/arkad...ler_24515.html

Obrońcy Środkowi :

-Krzysztof Bak Lechia Gdansk Defence 28
http://www.transfermarkt.de/en/krzys...ler_17580.html

-Thiago Rangel Cionek Jagiellonia Bialystok Defence 24
http://www.transfermarkt.de/en/thiag...ler_79510.html

-Adam Kokoszka FC Empoli Defence 24
http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_33430.html

Obrońcy Lewi :

- Hubert Wolakiewicz Lechia Gdansk Defence 25
http://www.transfermarkt.de/en/huber...ler_24525.html

-Nikola Mijailovic Korona Kielce Defence 28
http://www.transfermarkt.de/en/nikol...ler_24429.html

-Alexis Norambuena Jagiellonia Bialystok Defence 26
http://www.transfermarkt.de/en/alexi...ler_69686.html

-Dudu Paraíba Widzew Lodz Defence 25
http://www.transfermarkt.de/en/dudu-...ler_58446.html

-Tomasz Wisio Diethnis Enosis Ergotelis Defence 28
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...eler_3013.html

-Piotr Petasz Pogon Szczecin Midfield 26
http://www.transfermarkt.de/en/piotr...ler_32996.html

Obrońcy Prawi :

-Deleu Lechia Gdansk Defence 26
http://www.transfermarkt.de/en/deleu...ler_54988.html

-Grzegorz Bartczak Zaglebie Lubin Defence 25
http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_29507.html

-Marciano Bruma Arka Gdynia Defence 26
http://www.transfermarkt.de/en/marci...ler_33824.html

-Souheil Ben Radhia Widzew Lodz Defence 25
http://www.transfermarkt.de/en/souhe...ler_49848.html

-Marcin Kowalczyk Dinamo Moskau Defence 25
http://www.transfermarkt.de/en/marci...ler_36298.html

-Marcin Kus Istanbul Büyüksehir Belediyespor Defence 29
http://www.transfermarkt.de/en/marci...ler_15667.html

Pomocnicy Środkowi :

-Janusz Gol GKS Belchatow Midfield 24
http://www.transfermarkt.de/en/janus...ler_80941.html

-Grzegorz Krychowiak Stade Reims Midfield 20
http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_45184.html

-Vlastimir Jovanovic Korona Kielce Midfield 25
http://www.transfermarkt.de/en/vlast...ler_46367.html

Pomocnicy Środkowi Ofensywni :

-Sebastian Mila Slask Wroclaw Midfield 28
http://www.transfermarkt.de/en/sebas...ler_16300.html

-Kamil Pozniak GKS Belchatow Midfield 20
http://www.transfermarkt.de/en/kamil...ler_52232.html

-Mateusz Cetnarski GKS Belchatow Midfield 22
http://www.transfermarkt.de/en/mateu...ler_51613.html

Pomocnicy Lewi :

-Lukasz Broz Widzew Lodz Defence 24
http://www.transfermarkt.de/en/lukas...ler_42510.html

-Abdou Traoré Lechia Gdansk Midfield 21
http://www.transfermarkt.de/en/abdou...ler_42941.html

-Saidi Ntibazonkiza MKS Cracovia Striker 23
http://www.transfermarkt.de/en/saidi...ler_45846.html

-Waldemar Sobota Slask Wroclaw Midfield 23
http://www.transfermarkt.de/en/walde...er_110852.html

-Lukasz Janoszka Ruch Chorzow Striker 23
http://www.transfermarkt.de/en/lukas...ler_32975.html

-Tomasz Kupisz Jagiellonia Bialystok Striker 20
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_45185.html

-Maciej Malkowski GKS Belchatow Midfield 25
http://www.transfermarkt.de/en/macie...ler_77716.html

Pomocnicy Prawi :

-Grzegorz Bonin Gornik Zabrze Midfield 26
http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_32241.html

-Szymon Pawlowski Zaglebie Lubin Midfield 24
http://www.transfermarkt.de/en/szymo...ler_45848.html

-Kamil Grosicki Jagiellonia Bialystok Midfield 22
http://www.transfermarkt.de/en/kamil...ler_37920.html

-Tomasz Wrobel GKS Belchatow Midfield 28
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_35153.html

-Michal Janota Go Ahead Eagles Deventer Midfield 20
http://www.transfermarkt.de/en/micha...ler_45564.html

-Sebastian Tyrała VfL Osnabrück Midfield 22
http://www.transfermarkt.de/en/sebas...ler_31610.html

-Michał Ciarkowski Flota Świnoujście Midfield 21
http://www.transfermarkt.de/en/micha...ler_70851.html

Napastnicy :

-Daniel Sikorski Gornik Zabrze Striker 23
http://www.transfermarkt.de/en/danie...ler_30615.html

-Ivans Lukjanovs Lechia Gdansk Striker 23
http://www.transfermarkt.de/en/ivans...ler_60941.html

-Pawel Buzala Lechia Gdansk Striker 24
http://www.transfermarkt.de/en/pawel...ler_33420.html

-Dawid Plizga Zaglebie Lubin Striker 24
http://www.transfermarkt.de/en/dawid...ler_29744.html

-Mirko Ivanovski Arka Gdynia Striker 21
http://www.transfermarkt.de/en/mirko...ler_66241.html

-Darvydas Sernas Widzew Lodz Striker 26
http://www.transfermarkt.de/en/darvy...ler_63289.html

-Marcin Robak Widzew Lodz Striker 27
http://www.transfermarkt.de/en/marci...ler_36727.html

-Piotr Grzelczak Widzew Lodz Striker 22
http://www.transfermarkt.de/en/piotr...ler_42554.html

-Grzegorz Kuswik GKS Belchatow Striker 23
http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_52335.html

-Charles Uchenna Nwaogu Flota Świnoujście Striker 20
http://www.transfermarkt.de/en/charl...ler_54538.html

-Patryk Kubicki Dolcan Zabki Striker 17
http://www.transfermarkt.de/en/patry...er_158494.html


To chyba na tyle, oczywiście na liście nie umieściłem graczy Lecha, Legii oraz Polonii gdyż z tych drużyn ciężko kogoś kupić. Uważam, że wybierając najlepszych z moich listy można stworzyć zespół na miarę tego wojującego z Schalke, Pamą czy Lazio, a systematyczne wzmacnianie 1-2 zawodnikami z zagranicy(będącego wzmocnieniem czyli za odpowiednią kaskę) zespół ten będzie równał w górę do drużyn z Europejskich Pucharów.
Odpowiedz cytując
pcpc
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8033
Stary 09.11.2010, 13:29
co do Poloni to sytuacja może się zmienic i gracze beda za free
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8034
Stary 09.11.2010, 13:33
Riero zanim ocenisz wszystkich naszych zawodników daj im przepracować PEŁNY okres przygotowawczy i dopiero czepiaj się ich gry bo teraz to jest zabaw w może mam racje może nie..


Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8035
Stary 09.11.2010, 13:38
pcpc napisał(a):Wyświetl post
co do Poloni to sytuacja może się zmienic i gracze beda za free
Wojciechowski zapłacił i cały czas płaci ciężkie pieniądze kopaczom, a teraz puści ich za free... już to widzę.
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8036
Stary 09.11.2010, 13:44
pcpc napisał(a):Wyświetl post
co do Poloni to sytuacja może się zmienic i gracze beda za free
Nie liczyłbym na to, Wojciechowski prędzej wstrzyma im pensję na dwa miech, a później wszystko zapłaci.
Gość jest szalony ale nie na tyle, żeby stracić bańkę Euro na Sobiecha, a później puścić go za free.
Odpowiedz cytując
pcpc
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8037
Stary 09.11.2010, 13:46
Poloniści będą mogli rozwiązać umowy
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...16&temat=89727

Przeczytaj ten artukuł a zrozumiesz a wiecie ze z wojciechowskim wszystko mozliwe
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8038
Stary 09.11.2010, 13:54
pcpc napisał(a):Wyświetl post
Poloniści będą mogli rozwiązać umowy
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...16&temat=89727

Przeczytaj ten artukuł a zrozumiesz a wiecie ze z wojciechowskim wszystko mozliwe
Chlapać byle co do brukowców, a robić to to są dwie różne sprawy. Zresztą... zobaczymy za te 2 miechy..
Odpowiedz cytując
pcpc
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8039
Stary 09.11.2010, 13:58
jak by była okazja to czemu nie spróbować
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8040
Stary 09.11.2010, 15:30
pcpc napisał(a):Wyświetl post
jak by była okazja to czemu nie spróbować
Zresztą uważasz, że taki Sobiech czy Mierzejewski mający kontrakty na poziomie 300 tys Euro rozwiążą kontrakty i pójdą do zespołu gdzie dostaną mniej, a do tego wszystko uzależnione od ilości występów itp.
Jakoś mi się nie wydaje, choć i tak to wszystko jest jedynie hipotetyczne bo można być porywczym, nerwowym i nieobliczalnym ale z całą pewnością Józef Wojciechowski nie jest głupi i nie wypuści dobrych zawodników za free.
On ma dobrych prawników, którzy trzymają ręce na pulsie, dzięki czemu wie on co , jak, kiedy, a przede wszystkim jak długo coś robić, żeby nie mieć problemów. Zresztą o ile go znam, to jutrzejsza wygrana z Lechem, najlepiej wysoka poprawi mu humor i gość wszystko wypłaci.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:35.