Fakt że Cikos miał mało wsparcia, ale Paljic to raczej grał na lewej stronie. Prawym pomocnkiem był Małecki
Co do meczu to na plus na pewno zasługuje przede wszystkim Bunoza i Wilk. Trzeba jednak poczekać z oceną umiejętności Bunozy przynajmiej do końca rundy. W ogóle zaskakująco dobrze grała linia obrony, poza niestety Cikosem, choć miom zdaniem ktoś powienien mu pomagać na prawej stronie, bo widać było, że sobie nie radzi a ataki Widzewa szły właśnie głównie na niego. Wilk za to troche nie ma siły na cały mecz, ale bardzo udanie zastąpił Sobola, walczył, zostawił mnóstwo zdrowia i serca na boisku. Bardzo cieszy wygrana, w końcówce to już z nerwów nie mogłem usiedzieć, ale obrona Częstochowy udana. Pewnie tak im zależało bo nowy trener, więc trzeba się pokazać i wykazać
