Wpadłem na pomysł, aby założyć taki temat, gdyż zastanawia mnie ilość forumowiczów którzy mieszkają na terenie województwa lubelskiego. Wiem, że wiele osób chciałoby jeździć na mecze naszej ukochanej Wisełki, jednak z różnych względów jest to utrudnione.
Dlatego zapraszam wszystkich lubelaków, aby odsłonili swe oblicza. Być może, kiedyś uda się zorganiozwać jakieś spotkanie, być może uda się zebrać stałą ekipę wyjazdową a jeśli nie, to przynajmniej jakieś wspólne spotkania przy Wisełce i piwku. Mam nadzieję, że nie naruszę harmonii forum, jednak proszę o jedno- nie piszcie tekstów typu "nie jesteście prawdziwymi kibicami" lub "zajmijcie się swoim Motorem, czy Górnikiem". Pozdro dla Wszystkich.
