The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.05.2010, 20:02. Szanse Wisły w Europejskich Pucharach w sezonie 2010/11
Mam wrażenie że tytuł tematu powinien brzmieć: "Jak daleko Wisła dotrze w Europejskich Pucharach i dlaczego odpadnie w II rundzie eliminacyjnej. Jednakże przez szacunek, dla wierzących (sam ma taką nadzieje, że dojdziemy troszkę dalej), tytuł tematu jest zmieniony.

Temat jest dość ogólny. Można tutaj porozmawiać o wszystkim dotyczącym udziału Wisły w LE. Analizy potencjalnych przeciwników jak najbardziej mile widziane, statystyki, ciekawostki.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boję się, że w tym sezonie udział Polskich drużyn w Europejskich Pucharach skończy się bardzo szybko. Nie chce tu broń Boże teraz narzekać i biadolić jak to jest źle, ale rozumiecie sami, sercami jesteśmy z Wisełką, jednak rozum podpowiada inaczej.
W II rundzie eliminacyjnej stawiam, że trafimy na Dynamo Tbilisi, dlaczego? Niezła drużyna, a my nie mamy szczęścia do losowań. REWANŻ!!!! III runda, to będzie jazda... Kalmar FF, najwyższy współczynnik wśród drużyn nierozstawionych w tej rundzie kwalifikacyjnej. A daj Boże w IV rundzie, (jeśli dotrwamy) to będzie prawdziwy dym... Szukam, patrzę i nie widzę na razie drużyn, z którymi Wisła mogła by podjąć walkę, zaraz... są... sławna CSKA Sofia, Unirea, Lewski Sofia i może BATE Borysow. Reszta rywali w IV rundzie to jest jakiś kosmos. Taka Steaua Bukareszt, ich współczynnik (47,898), drużyna która kilka lat temu była jak najbardziej w naszym zasięgu, teraz okazuje się że nas przerosła, aktualnie bez szans. Czyli na kogo trafimy? Jest to jak najbardziej bez różnicy!!! Poza w/w drużynami nie mam większych szans na przejście do fazy grupowej. Ja osobiści stawiam, że trafimy na Sporting.

Czekam na wasze komentarze, pomysły.
Pozdrawiam.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:25.