zim zum napisał(a):

|
Gra co najwyżej średnio, a morde ma jak stąd do Warszawy. Widziałeś zawodnika Realu, Barcelony, Manchesteru czy jakiegokolwiek innego poważnego klubu, który zachowuje tak jak ten niewykształcony burak ?
|
Czasem nawet niektórzy biją się na meczach

Rozumiem kolega by chciał jak u Platona rządy filozofów tak w Wiśle piłkarzy intelektualistów

Większych bzdur dawno nie czytałem. Kopacze to prości ludzie w większości. Jedni lepiej wychowani inni gorzej ale ja oceniam ich nie za maniery a grę, ambicję, pracowitość. To jest dla mnie ważne. Maniery są wtórne.
A Malecki mordę niech ma jak stąd do Sztokcholmu i co z tego? Przez tą mordę Jirsak nie umie piłki podać albo Boguski trafić w sytuacji sam na sam? Sam w to nie wierzysz. Więc nie pisz bzdur.
Teza Zim zuma:
Zajęliśmy 2 miejsce bo Małecki ma mordę jak stąd do Warszawy

(Przecież sam nie wierzysz w takie brednie)